Yetişkin Hobi Oyun

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

58 Parça Denge ve Beceri Oyunu Wiss Toy - Dev Boy

(0)
21,18TL

58 Parça Denge ve Beceri Oyunu Wiss Toy İster arkadaşlarınızla ister tek başınıza oynayacağınız çok eğlenceli, bir o kadar da dikkat ve beceri gerektiren 58 Parça Denge ve Beceri Oyunu Wiss Toy  sizleri bekliyor. 58 Parça Denge ve Beceri Oyunu Wiss Toy'u partilerde, ev toplantılarında yanınızdan ayıramayacaksınız. Eğlencenin ve ..

Hızlı İncele

Ahşap Dokuz Taş Zeka Ve Strateji Oyunu

(0)
42,36TL

Ahşap Dokuz Taş Zeka Ve Strateji Oyunu   9 taş oyunu iç içe 3 kare ve bu karelerin orta noktalarının birleştirildiği çizgilerden oluşur.   Oyun tahtası üzerinde oluşan 24 kesişim noktasında 9 ar taş ile oynanır.   2 oyuncu ile oynanan bir oyundur.   Oyunda amaç 3 taşı aynı hizada birleştirmektir.   Aynı zamanda ra..

Hızlı İncele

Ahşap Domino Seti

(0)
8,46TL

3. yüzyıl'da ilk olarak Çin’de oynanmaya başlanan Dominonun Avrupa’ya gelişi 18. yüzyıla rastlar. Domino çok zevkli, zeka ve hafızaya dayalı bir oyun. Dilerseniz domino taşlarını sıraya dizip devirerek de hoş vakit geçirebilirsiniz. Ya da domino falı bakabilirsiniz. Ürün Özellikleri: Ahşap malzemeden üretilmiştir. Özel taşıma ka..

Hızlı İncele

Ahşap Okey Takımı

(0)
79,44TL

Ahşap Okey Takımı Uzun ömürlü istekaları ve canlı renkli taşlarıyla okey oynamak daha keyifli olacak!   Ahşap ve sağlam istekası ile canlı renklere sahip taşları ile okey oyununuzu daha keyifli hale getirecek. Sevdiklerinizle evinizde oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Ahşap isteka yüzeyleri verniklenmiştir. &Cc..

Hızlı İncele

Air Bus A380 Maketi / Sesli Işıklı Yolcu Uçağı

(0)
23,30TL

Air Bus A380 Maketi / Sesli Işıklı Yolcu Uçağı ; hem her yetişkin hemde her  çocuk böyle bir uçağı olsun ister. Manuel kullanılan sesli ve ışıklı yolcu uçağı. Kanaltlar ve kuyruk kısmı sökülüp takılabilir. Tekerleklidir ve rotatif dönebilir. Çalıştırıldığında ışıkları yanar ve müzik çalmaya başlar. Ürün Ölçüleri: 32*30*10 cm Pil: ..

Hızlı İncele

Alquerkurt Zeka Ve Strateji Oyunu

(0)
44,48TL

Alquerkurt Zeka Ve Strateji Oyunu   Oyun özel oyun tahtasında 12 şer taşla 2 kişi ile oynanır.   Taşların oyun tablasındaki renkli köşelere yerleştirilmesiyle oyun başlar.   3000 yıllık tarihi bir oyundur ve dama oyununun atası olarak bilinir.   Oyunda amaç rakibin tüm taşlarını ele geçirmektir.   Nasıl Oynanır ? ..

Hızlı İncele

Alüminyum Alaşım Beyzbol Sopası

(0)
52,95TL

Alternatif sporları sevenler için Alüminyum Beyzbol Sopası!   Alternatif sporlara meraklı olanlar beyzbol sizin için muhteşem bir spor olabilir. Alüminyum alaşımlı malzemeden üretilen beyzbol sopası ile beyzbola ilk adımınızı atabilirsiniz. Tutacak kısmı elden kaymaması için özel malzeme ile kaplanm..

Hızlı İncele

Bağlama Aksesuar Tam Takım Tel 0.20 Batsu

(0)
4,23TL

Baglama Aksesuar Tam Takım Tel 0.20  3 adet Paslanmaz Çelik 0,20 2 adet Paslanmaz Çelik 0,30 1 adet İnce İpek Bam 0,43 1 adet Kalın İpek Bam 0,58 İyi kalite paslanmaz çelik teller.    Uzun saplı Karadüzen bağlama saz ve curalarda çok iyi sonuç verir...

Hızlı İncele

Balans Bilye - Büyük Boy Led Işıklı

(0)
31,78TL

Balans Bilye - Büyük Boy Led Işıklı      Newton’un denge kanunlarının masa üstü aksesuarı olarak vücut bulmuş hali!   Denge topları bilimsel gerçekliği şölene dönüştürüyor   Ünlü bilgin Newton'un 1687 yılında yazdığı Principia adlı eserinde ortaya koyduğu denge kanunlarının 1960'lı yıllard..

Hızlı İncele

Balans Bilye - Büyük Boy Newtons Balans Bilye No : 1

(0)
15,88TL

Balans Bilye - Büyük Boy Newtons Balans Bilye No : 1   Newton’un denge kanunlarının masa üstü aksesuarı olarak vücut bulmuş hali!   Metal denge topları bilimsel gerçekliği şölene dönüştürüyor.   Balans Bilyeleri hem masanızı renklendirecek bir aksesuar hem de stres giderme aracı olarak kullanabileceksiniz.   Newton..

Hızlı İncele

Balık Olta Seti (Makaralı Kamış Olta, Balık Seti, İğne Takımı)

(0)
40,24TL

Arabanızın bagajında veya çantanızda her zaman kolayca taşıyabileceğiniz pratik bir set istediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda balık tutabilirsiniz   Aile boyu kullanabileceğiniz pratik bir set, yetişkinler veya çocuklar için ideal bir olta setidir. Boş zamanlarınızda stres atmak için yapabileceğiniz en eğl..

Hızlı İncele

Bilardo Eldiveni

(0)
5,78TL

Bilardo oynarken ıstakanın elinizde rahatça kaymasını sağlayan bir Bilardo oyunun parçasıdır.   Paket İçeriği : 1 Adet Bilardo Eldiveni   Not: Ürün stok durumuna göre karışık renklerde yollanacaktır...

Hızlı İncele

Çay Markası Yuvarlak 100 Adet

(0)
4,23TL

Kırılmaz sert plastikten üretilmiş, 1.kalite çay markası en iyi fiyata sizlerin beğenisine sunuyoruz.   Renk: - Beyaz. - Yeşil - Siyah - Kırmızı   Paket İçeriği: 1 Paket Yuvarlak Çay Markası   Not: Ürün Stok Durumuna Göre Karışık Renklerde Gönderilecektir...

Hızlı İncele

Dansöz Zili Parmak Zili (4 Adet)

(0)
6,35TL

Dansöz Zili Parmak Zili (4 Adet) Kına gecelerinde, düğünlerde v.s. eğlencelerde misafirler marifetlerini gösterirken bu parmak zilleri ile hünerlerini taçlandırırlar. Ürün 4'lü paket halinde gönderilir. Toptan satışa sitemizden en ucuz kına gecesi malzemeleri,  parmak zili satı..

Hızlı İncele

Dart Board Cırtlı Yapıştırma Dart 5li Set

(0)
10,59TL

Dart Board Cırtlı Yapıştırma Dart 5li Set  kaplamalı dayanıklı özel yüzeyi kolayca saklanabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz   Cırtlı dart okları ucunda iğneler yerine kullanılan Cırtlar sayesinde hem hiçbiryeri delmeyecek hemde çocuklarınız huzurla oynayabilecek   DART HAKKINDA : Numaralanmış dairelerd..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Dart Board Cırtlı Yapıştırma Dart Seti

(0)
10,59TL

Dart Board Cırtlı Yapıştırma Dart Seti  kaplamalı dayanıklı özel yüzeyi kolayca saklanabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz.    Cırtlı dart okları ucunda iğneler yerine kullanılan Cırtlar sayesinde hem hiçbiryeri delmeyecek hemde çocuklarınız huzurla oynayabilecek.    DART HAKKINDA : Numaralanmı..

Hızlı İncele

Dümen Zeka Ve Strateji Oyunu

(0)
44,48TL

Bihar oyunu özel oyun tablasında 16 şar taşla 2 kişi tarafından oynanan bir strateji oyunudur.   Taşların oyun tablasındaki dairesel hücrelere yerleştirilmesi ile oyun başlar.   Oyunda amaç rakibin taş sayısını 3 e indirmektir.   Taşlar ileri, geri, sağa veya sola doğru çizgi üzerinde boş olan komşu hücreye hareket ettirilir. ..

Hızlı İncele

Fanorona Zeka Ve Strateji Oyunu

(0)
44,48TL

Fanorona Zeka Ve Strateji Oyunu   Fanarona özel bir oyun tahtası üzerinde oynanan strateji oyunudur.   2 kişi ile oynanır.   22 beyaz ve 22 siyah taş ile oynanır.   Taşların oyun tahtasındaki renkli hücrelere yerleştirilmesi ile oyun başlar.   Genelde beyaz renkli oyuncu ilk başlayan taraftır.   Oyunda amaç..

Hızlı İncele

Gül Yaprağı Konfeti

(0)
8,46TL

Gül Yaprağı Konfeti Özel anları renklendirmede kullanılan konfeti şimdi gül yaprakları şeklinde!   Yılbaşı, doğum günü, sevgililer günü, anneler günü, evlilik teklifi gibi özel ve kutlanılası günleri renklendirmek istediğimizde aklımıza ilk konfeti gelir. Birçok farklı şekli ola..

Hızlı İncele

Helena Mia Mızıka Ağız Harmonikası 20 Delikli Profesyonel

(0)
21,18TL

Helena Mia HMM20S Mızıka Ağız Harmonikası 20 Delikli Marka: Helena Mia - İtalya Mızıka 20 Delikli HMM20S. 20 Delikli Mızıka  İç aksamların yapımında tamamen bakır kullanılmıştır. Bakır, mızıka yapımında paslanmaya ve ses kaybına karşı en dayanıklı metaldir.  Renk: Metalik Gümüş ya da Resimdeki SARI renk olabilir. Ür..

Hızlı İncele

Hobi Kutusu - İki Katlı

(0)
7,40TL

Hobi Kutusu - İki Katlı yapısı 2 ayrı kapağı sayesinde kullanımı rahattır.   Birçok bölmesiyle hobi eşyalarınızı kategorilere ayırabileceğiniz bu kutu sayesinde aradığınız parçaları kolayca bulabileceksiniz. Toplam 10 Gözlüdür.   Değişik boy ve derinlikte 10 ayrı göz bulunmaktadır.   Dilerseniz boncuklarınızı dilerseniz diğer ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Jenga 58 Parça Denge ve Beceri Oyunu Wiss Toy - Dev Boy

(0)
21,18TL

58 Parça Denge ve Beceri Oyunu Wiss Toy İster arkadaşlarınızla ister tek başınıza oynayacağınız çok eğlenceli, bir o kadar da dikkat ve beceri gerektiren 58 Parça Denge ve Beceri Oyunu Wiss Toy  sizleri bekliyor. 58 Parça Denge ve Beceri Oyunu Wiss Toy'u partilerde, ev toplantılarında yanınızdan ayıramayacaksınız. Eğlencenin ve ..

Hızlı İncele

Kamasutra Oyun Kartları

(0)
14,83TL

Kamasutra Oyun Kartları Aşk hayatınızda monotonluk dan sıkıldınız mı? İlişkinize biraz heyecan katmak ister misiniz? O zaman sizin için harika bir ürünümüz var, Kamasutra Oyun Kartları! Artık ilişkiler daha samimi olacak. Cinsel  yaşamınıza renk getirmek için tasarlanmıştır. Üzerindeki farklı mekan ve pozisyonlarla aşk hayatınız..

Hızlı İncele

Kamasutra Sex Dice Zar Oyunu

(0)
14,83TL

Zar Oyunu Sex Dice Aşk hayatınızda monotonluk dan sıkıldınız mı? İlişkinize biraz heyecan katmak ister misiniz? O zaman sizin için harika bir ürünümüz var, Sex Zar Oyunu! Artık ilişkiler daha samimi olacak Cinsel  yaşamınıza renk getirmek için tasarlanmıştır. Üzerindeki farklı mekan ve pozisyonlarla aşk hayatınızı canlandırıp, partnerinizle..

Hızlı İncele

Kapan Zeka Ve Strateji Oyunu

(0)
44,48TL

Kapan Zeka Ve Strateji Oyunu   Kapan oyunu 2 kişi ile oynanan bir strateji oyunudur.   28 siyah ve 28 beyaz taş ile oynanır.   Amaç rakip taşların sayısını 3 e indirmektir.   Oyuna kura ile başlanır.   Sırası gelen oyuncu çizgilerin kesiştiği herhangi bir noktaya taş yerleştirir.   28 taş bitene kadar sıra ..

Hızlı İncele

Kazıma Poster Haritası: Scratch Map

(0)
34,71TL

Gezip gördüğünüz ülkeleri duvarınızda gösterebileceğiniz ve harita üzerinde kazıyarak eğleneceğiniz Kazıma Poster Haritası: Scratch Map.   Gezmeyi sevenlere tavsiye edilebilecek ve gittiğiniz yerleri haritanızda özelleştirebileceğiniz Kazıma Poster Haritası: Scratch Map. Gezdiğiniz ya da merak ettiğiniz yerleri sizin için bu harita..

Hızlı İncele

Kelepçeli Aşk Seti

(0)
52,95TL

Kelepçeli Aşk Seti Eğlenceli ve sıra dışı bir yılbaşı gecesi geçirmek istiyorsanız bu seti sevgilinize hediye edin! Unutulmaz anlar yaşamanızı sağlayacak bu set ile geceleriniz uzun ve sıcak geçecek! Bu yılbaşında sevgilinizle unutulmaz anlar yaşamak istiyorsanız bu set sevgilinize verebileceğiniz ideal bir yeni yıl hediyesi!..

Hızlı İncele

Kına Gecesi El Gülü 12

(0)
23,14TL

Kına Gecesi El Gülü Ele kına yakıldıktan sonra kınanın üstüne takılır. El gülleri, uzun yıllar boyunca kına gecesinde kullanılan malzemeler arasında yerini koruyacağına benziyor El gülleri, kına gecesinde yeni yeni kullanılmaya başlayan bir aksesuardır. Renk alternatifi çok geniş olup genellikle kırmızı,..

Hızlı İncele

Klas Ahşap Tavla

(0)
38,13TL

Evde, işyerinizde ; kısacası dilediğiniz her yerde tavla oynamanın tadını çıkartın! Dilerseniz dış yüzeyinde dama oynayabilirsiniz! Ürün Özellikleri: Portatiftir, dilediğiniz yere götürebilirsiniz. Dilerseniz tavla, dilerseniz dama oynayabilirsiniz. Sağlam yapısı sayesinde eğilmez, yamulmaz. Pul ve zarlar..

Hızlı İncele

Konfeti – 30 cm

(0)
6,94TL

Konfeti – 30 cm Özel günlerinizi renklendirecek konfeti!   Parti, doğum günü, düğün, nişan gibi özel gün organizasyonlarının vazgeçilmez süslerinden konfeti renkli yapısıyla mekanı renklendiriyor. Karışık renkli konfeti yaprakları etrafa saçılarak partinizi renklenecek. ..

Hızlı İncele

Konfeti – 40 cm

(0)
9,25TL

Konfeti – 40 cm Özel günlerinizi renklendirecek konfeti!   Parti, doğum günü, düğün, nişan gibi özel gün organizasyonlarının vazgeçilmez süslerinden konfeti renkli yapısıyla mekanı renklendiriyor. Karışık renkli konfeti yaprakları etrafa saçılarak partinizi renklenecek. Hava..

Hızlı İncele

Konuşma Bulutu - Büyük

(0)
8,46TL

Konuşma Bulutu - Büyük sayesinde arkadaşlarınıza derdinizi esprili bir şekilde anlatabilirsiniz.   Rengarenk ve eglenceli konusma bulutlu Taçlar ile partilerinize, dogum günlerinize renk katın. Konuşma bulutlu Taçlar istediginiz her seyi yazabileceginiz kalemleri ile gönderilmektedir. Renkler : Turuncu , Pembe , Sarı  Renk Stoğuna Gö..

Hızlı İncele

Konuşma Bulutu - Büyük - Düz

(0)
8,46TL

Konuşma Bulutu - Büyük - Düz sayesinde arkadaşlarınıza derdinizi esprili bir şekilde anlatabilirsiniz.   Rengarenk ve eglenceli konusma bulutlu Taçlar ile partilerinize, dogum günlerinize renk katın. Konuşma bulutlu Taçlar istediginiz her seyi yazabileceginiz kalemleri ile gönderilmektedir. Renkler : Turuncu , Pembe , Sarı  Renk Stoğ..

Hızlı İncele

Maç Meşalesi - Mavi

(0)
9,53TL

Maç Meşalesi - Mavi Görsel şölen oluşturacak meşaleler!   Olimpiyat geleneğinden günümüze kadar gelen ve günümüzde kutlama ve eğlenceli aktivitelerde en çok tercih edilen bir üründür. Ülkemizde de oldukça popüler olan maç meşalesi maçların y..

Hızlı İncele

Maç Meşalesi - Sarı

(0)
9,53TL

Maç Meşalesi - Sarı Görsel şölen oluşturacak meşaleler!   Olimpiyat geleneğinden günümüze kadar gelen ve günümüzde kutlama ve eğlenceli aktivitelerde en çok tercih edilen bir üründür. Ülkemizde de oldukça popüler olan maç meşalesi maçların y..

Hızlı İncele

Mangala Türk Zeka ve Strateji Oyunu

(0)
7,40TL

Mangala Türk Zeka ve Strateji Oyunu   Atalarımızdan miras Mangala ile tanışmaya ne dersiniz!   Mangala Nedir?   Tarihi araştırmalar Mangala Oyunu'nun Sakalar, Hunlar ve Göktürkler döneminde oynandığını göstermektedir.   Dünyada "Coffee House" kültürünün temelleri 1554 yılında İstanbul'da atılmış; İstanbul'dan..

Hızlı İncele

Manyetik Oyun Seti (25 Oyun Bir Arada)

(0)
26,48TL

25 farklı oyunu içeren Manyetik Oyun Seti ile sıkılmadan eğlenmenin tadını çıkarın! Dileğiniz her yerde manyetik yapısı sayesinde rahatça oynayabileceğiniz Manyetik Oyun Seti her zaman yanınızda olacak. Ürün Özellikleri Kolay taşınabilir, fazla yer kaplamaz. Seyahatlerinize rahatça götürebilir. Seyahat esnasında; otobüs, otomobil, tren, uçak..

Hızlı İncele

Masa Tenisi Seti (2 Raket + 3 Top)

(0)
7,40TL

Masa Tenisi Seti (2 Raket + 3 Top)   Boş vakitlerinizi boşa harcamayın! Masa Tenisi Seti ile kendinize yeni bir hobi edinebilir, boş zamanlarınızı güzel bir aktivite ile geçirebilirsiniz.   Paket İçeriği 2 Adet Masa Tenisi Raketi 3 Adet Top  ..

Hızlı İncele

Metal Tüylü Kelepçe - Kırmızı

(0)
19,06TL

Metal Tüylü Kelepçe - Kırmızı Hayatlarına biraz daha heyecan katmak isteyen çiftler için Kürklü Aşk Kelepçeleri Monotonlaşan ilişkilerinize biraz değişiklik katmak Kürklü Aşk Kelepçeleri ile çok kolay olacak. Bu yumuşacık ve seksi Kürklü Aşk Kelepçeleri ile &c..

Hızlı İncele

Metal Tüylü Kelepçe - Pembe

(0)
19,06TL

Metal Tüylü Kelepçe - Pembe Hayatlarına biraz daha heyecan katmak isteyen çiftler için Kürklü Aşk Kelepçeleri Monotonlaşan ilişkilerinize biraz değişiklik katmak Kürklü Aşk Kelepçeleri ile çok kolay olacak. Bu yumuşacık ve seksi Kürklü Aşk Kelepçeleri ile &cce..

Hızlı İncele

Metal Tüylü Kelepçe - Siyah

(0)
19,06TL

Metal Tüylü Kelepçe - Siyah Hayatlarına biraz daha heyecan katmak isteyen çiftler için Kürklü Aşk Kelepçeleri Monotonlaşan ilişkilerinize biraz değişiklik katmak Kürklü Aşk Kelepçeleri ile çok kolay olacak. Bu yumuşacık ve seksi Kürklü Aşk Kelepçeleri ile &cce..

Hızlı İncele

Mikado Spiel Oyun Çubukları

(0)
8,46TL

Çin Efsanesinde Prensesini Eğlendiremeyen Prensin Kürdanları Yere Atarak Prensesini Eğlendirdiği bir oyundur.    Sizde Prensesinizi Eğlendirmek İçin Bu Oyun Setini Alabilirsiniz.   Oyun 31 adet çubuklarla oynanmaktadır.   Oyuncu sayısı önemli değildir.   İstediğiniz kadar kalabalık kişilerle oynayabilirsiniz. &n..

Hızlı İncele

Misket Bilye - 100 Adet

(0)
13,23TL

Misket Bilye - 100 Adet   Çocukluğumuzun en güzel oyununu şimdi çocuklarımıza, kardeşlerimize yaşatmanın tam da zamanı!   Ürün Açıklaması: Kullanışlı ve eğlencelidir. Sağlığa zararı bir madde içermez. Ürün renkleri i desenleri karışıktır.   Paket İçeriği:   100 Adet Misket Bilye..

Hızlı İncele

Nergis Sokak No 12 - Fatma Betül Öztürk Tilki Kitap

(0)
17,31TL

Nergis Sokak No 12 - Fatma Betül Öztürk Tilki Kitap   Birine derdinizi anlatmaya başlasanız hemen sözünüzü keser ve kendi derdini sizinki ile yarıştırmaya başlar   Bu yüzden derdini kağıda dökmek gizli bir eylem, bir başkaldırıdır   Bu kitap birbirini hiç görmemiş iki genç kızın hikayesi   Birbirinden çok..

Hızlı İncele

Okey Takımı Birinci Kalite Malzeme - Kemik Taş

(0)
52,95TL

Okey Takımı Birinci Kalite Malzeme - Kemik Taşı ile daha zevkli! Yaz gecelerinin vazgeçilmez oyunu okey, sevdiklerinizle birlikte keyfine doyamayacağınız saatler geçirmeniz için!   Ürün Özellikleri: Kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir. Hafiftir, taşırken zorluk yaşamazsınız. Taşlar Kemiktir. Ürün Ölçüleri: Ku..

Hızlı İncele

Pasta Volkanı 4’lü

(0)
15,88TL

Pasta Volkanı 4’lü Kutlama pastalarınızı daha ihtişamlı hale getirecek volkan!   Kutlamalarınızda keseceğiniz pastalarınızda volkanlarla görsel bir şölen yaratabilirsiniz. Pastanızı daha şaşaalı gösterecek olan volkanların kullanımı da oldukça basittir. Pastanızın üzerine sabitlediğiniz volkanları ate..

Hızlı İncele

Platin Okey Takımı Birinci Kalite Malzeme

(0)
52,95TL

Platin Okey Takımı Birinci Kalite Malzeme ile Yaz gecelerinin vazgeçilmez oyunu okey, sevdiklerinizle birlikte keyfine doyamayacağınız saatler geçirmeniz için!   Ürün Özellikleri: Kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir. Hafiftir, taşırken zorluk yaşamazsınız.   Ürün Ölçüleri: Kutu Ölçüleri: 53 cm x 13 cm Paket İçeriği: ..

Hızlı İncele

Renkli Ahşap Marakas

(0)
7,94TL

Çocuklarınızın çok seviceği eğitici,eğlenceli rengarenk ahşap marakaslar...   Ahşap marakasın özellikleri:   Ahşap malzemeden imal edilmiştir.   Davul kısmı ile sap kısmı yapıştırılmış olup kesinlikle çok büyük zorlama olmadıktan sonra ayrılmaz.   Marakasın içinde küçük küçük boncuklar yerleştirilmiştir.  ..

Hızlı İncele

Rorynin Hikaye Küpleri - Büyük

(0)
42,36TL

Rory'nin Hikaye Küpleri oyunu üzerinde hayal gücünüzü harekete geçirecek 9 adet 19mm. lik küpler içermektedir.   Yaş: 6 - 99, Oyuncu: 1 veya 2 kişi    İçindekiler: • 6 yüzeyinde de resimler bulunan 9 adet küp • 1 adet kurallar kitapçığı • 1 adet mıknatıs kapaklı kutu   Oyunun Kuralları 9 küp..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Shot Bardaklı Rulet Oyunu

(0)
84,74TL

Rulet Shot, partilerin bir numaralı oyunu olmaya aday! Oyunun kuralı çok basit! Rulet döndürülüyor ve çıkan numaralı bardağın sahibi shot yapıyor! Ya da, her bardağa farklı bir içki konuyor ve numarası çıkan oyuncu bardağındaki içkiyi sıradaki veya kendi seçtiği bir oyuncuya shot yaptırıyor. Oyunu geliştirmek hayal gücünüze kalmış! Not: 6 ..

Hızlı İncele

Solar Robot Mucit Kiti - 6 in 1

(0)
26,48TL

Araba Yel değirmeni Planör Howarcraft Tekne Robot Köpek .. Mükemmel Hobi ve Model Mükemmel Hediye 6in1 Solar Robot Mucit Kiti   Hayal gücünüze hitap edecek eğitici öğretici, boş zamanlarında hoşça vakit geçirmelerini sağlayacak benzersiz bir 6in1 Solar Robot Mucit Kiti. Ürün Güçlü bir motora sahip olduğundan açık havada güneşli bir..

Hızlı İncele

Stres Yayı - Büyük Boy

(0)
2,64TL

Stres Yayı - Büyük Boy ile artık stresiniz kalmayacak!   Çocuklar ve yetişkinler , 7den 77ye herkes oynayabilir , stress atabilir.   Karışık renklidir.   Çap : 6 Cm   Paket İçeriği :    1 Adet Stres Yayı - Büyük Boy  ..

Hızlı İncele

Surakarta Zeka Ve Strateji Oyunu

(0)
44,48TL

Surakarta Zeka Ve Strateji Oyunu   Surakarta  özel oyun tahtası üzerinde oynanan bir strateji oyunudur.   12 beyaz ve 12 siyah taş ile oynanan bir oyundur.   2 kişi ile oynanır.   Oyunda amaç rakibin tüm taşlarını oyun dışına çıkarmaktır.   Rakibin taşı kırılmayacaksa oyuncu taşını boş olmak kaydıyla komşusun..

Hızlı İncele

Tazı Ve Tavşan Oyunu

(0)
44,48TL

Tazı Ve Tavşan Oyunu   Oyun 20 beyaz( koyun) 2 siyah taş ile özel oyun tablasında oynanır.   Taşların oyun tablasındaki hücrelere yerleştirilmesi ile oyun başlar.   Koyunların amacı kurtların tarafındaki 9 noktaya yerleşerek alanı kaplamak, kurtların amacı ise en az 12 koyunu yemektir.   Koyunlar çizgi üzerinden kom..

Hızlı İncele

Tetris - 9999 Oyun - Nostaljik Oyun Konsolu

(0)
10,59TL

Tetris - 9999 Oyun - Nostaljik Oyun Konsolu sayesinde eskiye dönüş yapacaksınız!   Müziklidir. Stok Durumuna Göre Karışık Renklerde Gönderilecektir. Piller PAKETE DAHIL DEĞİLDİR...

Hızlı İncele

Üç Taş Zeka Oyunu Ahşap

(0)
44,48TL

Üç Taş Zeka Oyunu Ahşap     Üç taş zeka ve strateji oyunu 2 kişilik bir oyundur.   Her oyuncunun üçer adet taşı olmalıdır.   Oyun taşları ahşap olup siyah ve beyaz renktedir.   Oyunun başında oyuncular taşlarını istedikleri yerlere sıryla birer birer dizerler.   Oyuncular taşlarını çizgiler boyunca sadece bi..

Hızlı İncele

Vurmalı Zilli Deri Tef - 2 Adet

(0)
39,19TL

Vurmalı Zilli Deri Tef Tef, parmak hareketiyle çalınan müzik aletidir. Tefin tarihi eskilere dayanmaktadır. Mezopotamya ve diğer yerlerde yapılan arkeoloji kazılarda, ellerinde def bulunan figürlere rastlanmaktadır. Genelde yuvarlak olan deflerin köşeli olanları da mevcuttur. Anadolu ’nun bazı yerlerinde def "dair..

Hızlı İncele

Yapışkanlı Kara Tahta-Yazı Tahtası: Sticker Blackboard

(0)
28,93TL

Yüksek Kaliteli Yapışkanlı Kara Tahta Sticker Blackboard. Yazılabilir Kara Tahta.   Toplantılarda, Ders çalışırken, önemli gün veya bilgileri not ederken kullanabileceğiniz, tahtanın yerine daha kullanışlı özel yapıda üretilmiş Yeni Nesil Yapışkanlı Kara Tahta Sticker Blackboard. Yazı Tahtanın yerine daha az yer kaplayan ve daha kullanı..

Hızlı İncele

Zar Oyunu Sex Dice

(0)
16,19TL

Zar Oyunu Sex Dice Aşk hayatınızda monotonluk dan sıkıldınız mı? İlişkinize biraz heyecan katmak ister misiniz? O zaman sizin için harika bir ürünümüz var, Sex Zar Oyunu! Artık ilişkiler daha samimi olacak Cinsel  yaşamınıza renk getirmek için tasarlanmıştır. Üzerindeki farklı mekan ve pozisyonlarla aşk hayatınızı canlandırıp, partnerinizle..

Hızlı İncele

Zeka Küpü Sihirli Rubik

(0)
5,81TL

Zeka Küpü Sihirli Rubik ; Geleceğin dahi beyinlerine güzel bir meşgale Sihirli Rubik Zeka Küpü ! Oyuncaktan çok öte zeka ve sabrı arttıran bir buluş ! 3 yaş ve üzeri için uygundur. Amaç küplerin üzerindeki renkleri karıştırıp sonra tek bir yüzeyde tek bir renk toplamaktır. Dünyaca ünlü bu Sihirli Rubik Zeka Küpü''nün sizd..

Gösterilen: 1 ile 60 arası, toplam: 60 (1 Sayfa)
Yukarı Çık