KEMİRME ENGELLEYİCİLER

Tablo Görünümü:
2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Beaphar Anti Knabbel Kemirme Isırma Engelleyici Acı Sprey 100 ml

(0)
72,90TL

Beaphar Anti Knabbel Kemirme ve Isırma Engelleyici Acı Sprey 100 ml   Köpek ve diğer ev hayvanları için, halı, mobilya, ayakkabı gibi eşyaları çiğnemelerini önlemek amacıyla kullanılan eğitim spreyidir. Isırmasını kemirmesini istemediğiniz ürünlerin üzerine sıkabilirsiniz. Ayda 1 tekrar edebilirsiniz.   Zararlı kimyasallar bulunmay..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Beaphar Stop İt Dış Mekan Köpek Uzaklaştırıcı Sprey 100 ml

(0)
73,90TL

Beaphar Stop İt Dış Mekan Köpek Uzaklaştırıcı Sprey 100 ml   Dış mekanlarda bulunan, kanepe, sandalye, ayakkabı, yatak vb ürünlerden köpekleri uzaklaştırmanızı sağlayan uzak tutucu spreydir.   Günlük olarak tekrarlayan uygulamalardan sonra köpeğinizi dostça o bölgeden uzak tutabilirsiniz. Bir süre sonra kanepenize köpeğiniz yatmadığını gö..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Trixie Kedi ve Köpek Uzaklaştırıcısı 450 gr

(0)
77,90TL

Trixie Kedi ve Köpek Uzaklaştırıcısı 450 gr 50   Uygulandığı dış mekan alanlardan kedi ve köpekleri uzak tutma özelliğine sahiptir.Sadece kedi ve köpeklerin duyabildiği rahatsız edici kokusu sayesinde kedi ve köpekleri uygulandığı alanlardan uzak tutar.Yağmur ile etkisini yitirmez.Uygulanacak alanı temizleyiniz ve jeli püskürtünüz.Taş-seramik ..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Yukarı Çık