DİŞ BAKIMI

Tablo Görünümü:
2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Beaphar Köpek Diş Macunu ve Diş Fırçası Seti 100 gr

(0)
85,90TL

Beaphar Köpek Diş Macunu ve Diş Fırçası Seti 100 gr   Köpekler için, içeriğinde bulunan florür ile köpeklerinizin diş temizliği ve hijyeni için hazırlanmış diş macunu ve pati desenli diş fırçasından oluşan settir. Mama artıklarının temizlenmesine yardımcı olur. Fluorin içeren beyaz kısım plak oluşumunu önlerken klorofil içeren yeş..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Beaphar Köpekler İçin Diş Firçası

(0)
39,90TL

Beaphar Köpekler İçin Diş Firçası   Köpekler rutin yemeklerini yedikten sonra diş kaşıma ipleri veya kemik tüketmediklerinde mama kalıntıları diş etlerinde birikme yapar ve bakteri üremesine sebep olur. İlerleyen zamanlarda sararmalar ve diş çürüklerine sebep olur.  Köpek diş macunlarıyla birlikte kullanabileceğiniz diş fırçalama işlemler..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Beaphar Köpekler İçin Diş Macunu

(0)
50,90TL

Beaphar Köpekler İçin Diş Macunu   Köpekler rutin yemeklerini yedikten sonra diş kaşıma ipleri veya kemik tüketmediklerinde mama kalıntıları diş etlerinde birikme yapar ve bakteri üremesine sebep olur. İlerleyen zamanlarda sararmalar ve diş çürüklerine sebep olur.  Beaphar köpek diş macunu hergün kullanabileceğiniz kaliteli köpek diş m..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Eastland Köpek Diş Fırçası İkili

(0)
29,00TL

Eastland Köpek Diş Fırçası İkili   Paket içerisinde iki adet diş fırçası bulunmaktadır. Köpeğinizin diş bakımını köpek diş macunları kullanarak fırçalarla uygulayabilirsiniz...

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Karlie Diş Firçasi ve Diş Eti Masaj Fırçası 2Li Set

(0)
27,90TL

Karlie Diş Firçasi ve Diş Eti Masaj Fırçası 2Li Set..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Trixie Köpek ve Kedi İçin Diş Temizleme Suyu 300ml

(0)
59,90TL

Trixie Köpek ve Kedi İçin Diş Temizleme Suyu 300ml   Kullanımı çok kolay, köpek ve kedi için kullanılabilen elma kokulu diş temizleme suyudur. Köpeğinizin ve/veya kedinizin dişlerini günlük içme suyu aracılığıyla temizler, ağızda bakteri oluşumu ve ağız kokusunu engeller. Köpeğinizin ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Versele Laga Köpek Diş Macun Seti 70 gr (24 Saat Koruma)

(0)
81,90TL

Versele Laga Köpek Diş Macun Seti 70 gr (24 Saat Koruma)  ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Vet Worthy Köpek Diş Macun ve Bakım Seti 3 lü

(0)
59,00TL

Vet Worthy Köpek Diş Bakım Seti 3 lü   Set içerisinde diş macunu, iki başlıklı diş fırçası ve 2 adet parmak diş fırçası bulunmaktadır.  ..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Yukarı Çık