YAŞLI KÖPEK MAMALARI

Tablo Görünümü:
2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Happy Dog Fit&Well Senior Yaşlı Köpek Maması 12,5 Kg

(0)
373,90TL

Happy Dog Fit&Well Senior Yaşlı Köpek Maması 12,5 Kg   Happy Dog Supreme Fit & Well Senior orta, yaşlı 11 kg + ve üzeri köpekler için ideal olarak formüle edilerek hazırlanan kuru yaşlı köpek mamasıdır. Atan yaş ile birlikte köpeklerin metabolizmaları yavaşlar, bu süreçte iç organları k..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Happy Dog Fit&Well Senior Yaşlı Köpek Maması 4 kg

(0)
143,90TL

Happy Dog Fit&Well Senior Yaşlı Köpek Maması 4 kg Happy Dog Supreme Fit & Well Senior orta, yaşlı 11 kg + ve üzeri köpekler için ideal olarak formüle edilerek hazırlanan kuru yaşlı köpek mamasıdır. Atan yaş ile birlikte köpeklerin metabolizmaları yavaşlar, bu süreçte iç organları korumak, ger..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Happy Dog Mini Senior Küçük Irk Yaşlı Köpek Maması 4 KG

(0)
143,90TL

Happy Dog Mini Senior Küçük Irk Yaşlı Köpek Maması 4 KG   10kg a kadar olan küçük ırk yaşlı köpek maması, Hakiki Yeni Zelanda midyesi eti içerir.Enerji verici L-karnitin içerir. Protein kaynağı : Tavuk eti, kuzu eti, somon balığı, deniz balığı, yumurta Karbonhidratlar : Pirinç..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Orijen Tahılsız Senior Yaşlı Köpek Maması 11,4 Kg

(0)
707,25TL

Orijen Tahılsız Senior Yaşlı Köpek Maması 11,4 Kg   7 yaş ve üzeri köpekler için özel üretilmiş yaşlı köpek mamasıdır.   YAŞLI KÖPEKLER İÇİN BİYOLOJİK OLARAK UYGUN MAMA Bütün köpekler, az miktarda meyve, sebze ve bitkilerle tamamlanmış taze et bakımından zengin ve çeşitli bir beslenmeye duyulan biyolojik ihtiyaca sahip etobur..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Pro Plan Medium Large Somon Balıklı Yaşlı Köpek Kuru Maması 3 kg

(0)
162,90TL

PROPLAN Senior Sensitive +7 Somonlu & Pirinçli 3 KG Yaşlı Köpek Maması 3 kg ve 14 kg lık ambalajlarda satılmaktadır. Pro Plan Senior Sensitive 7+ , hassas bir cilde sahip 7 yaş veya üzeri köpekler için özel olarak formüle edilmiştir. Yaşlı köpeklerin ihtiyaçları doğrultusunda özel besin seviyeleri içermesinin yanı sıra bu beslen..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

ProPlan Sensitive Somonlu Yaşlı Köpek Maması 14 kg

(0)
463,90TL

Pro Plan Medium Large Somon Balıklı Yaşlı Köpek Kuru Maması 14 kg 3 kg ve 14 kg lık ambalajlarda    Pro Plan Senior Sensitive 7+ , hassas bir cilde sahip 7 yaş veya üzeri köpekler için özel olarak formüle edilmiştir. Yaşlı köpeklerin ihtiyaçları doğrultusunda özel besin seviyeleri içermesinin yanı sıra bu beslenme programı, gıd..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Yukarı Çık