DİYET LİGHT KÖPEK MAMALARI

Tablo Görünümü:
2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Brit Care Mini Light Sterillised Tavşanlı Tahılsız Köpek Maması 2kg

(0)
112,90TL

Brit Care Mini Light Sterillised Tavşanlı Tahılsız Köpek Maması 2kg   Küçük ırk aşırı kilolu ya da kısırlaştırılmış köpekler için tahılsız hipoalerjenik tamamlayıcı köpek maması. Saf tavşan ve somon eti ile kilo yönetimi için lezzet ve besinden ödün vermeyen formül.   ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Happy Dog Fit&Well Medium Orta Irk Köpek Maması 12,5 Kg

(0)
351,90TL

Happy Dog Fit&Well Medium Orta Irk Köpek Maması 12,5 Kg Daha kaliteli ham maddelerden ve oluşmuş ve yüksek kaliteli bir köpek mamasıdır. Köpeğinizin metabolizmasını güçlendirir aynı zamanda sindirimi kolaylaştırır. Köpeğinizin besin ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilmiştir. - 11 – 25 kg arası or..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Happy Dog Fit&Well Medium Orta Irk Köpek Maması 4 KG

(0)
143,90TL

Happy Dog Fit&Well Medium Orta Irk Köpek Maması 4 KG   Daha kaliteli ham maddelerden ve oluşmuş ve yüksek kaliteli bir köpek mamasıdır. Köpeğinizin metabolizmasını güçlendirir aynı zamanda sindirimi kolaylaştırır. Köpeğinizin besin ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilmiştir. - 11 – 25 kg aras..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Happy Dog Mini Light Küçük Irk Diyet Köpek Maması 4 KG

(0)
143,90TL

Happy Dog Mini Light Küçük Irk Diyet Köpek Maması  4 KG   Yetişkin köpekler için komple diyet light köpek mamasıdır. 'Happy Dog Supreme Fit & Well Light' aşırı kiloları azaltmak için özel olarak hazırlanan diyet formüle sahiptir.   Obez köpeklerde daha az karbonhi..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Happy Dog Supreme Light Calorie Control Yetişkin Köpek Maması 4Kg

(0)
143,90TL

Happy Dog Supreme Light Calorie Control Yetişkin Köpek Maması 4Kg   – Kiloyu sabitlemek için yağ oranı azaltılmış diyet köpek maması – Sadece %6,5 oranında yağ içerir – Enerji verici L-karnitin içerir – Protein kaynağı : Tavuk eti, kuzu eti, somon, deniz balığı, yumurta – Karbo..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

HappyDog Supreme Light Calorie Control Yetişkin Köpek Maması 12,5 Kg

(0)
373,90TL

HappyDog Supreme Light Calorie Control Yetişkin Köpek Maması 12,5 Kg   Happy Dog Supreme Fit & Well Light 2 düşük enerji tüketimi ile 11 kg ve üzeri yetişkin köpekler için tam ve dengeli beslenme sağlan özel formül ile üretilmiş kuru köpek mamasıdır. Obezite eğilimli köpekler i&cc..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Pro Plan All Size Light and Sterilised Tavuklu Köpek Maması 3 kg

(0)
162,90TL

Pro Plan All Size Light and Sterilised Tavuklu Köpek Maması 3 kg Pro Plan ALL SIZE LIGHT Kilo almaya eğilimli yetişkin köpekler için tavuklu köpek maması. Köpeklerin aşırı kilolarını kaybetmelerinde yardımcı olur. Aşırı kilo, köpeğinizin kalbine gereksiz yere yüklenmeye neden olur ve eklemler üzerine de ek mekanik baskı uygular. Bu b..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

ProPlan All Size Light and Sterilised Tavuklu Köpek Maması 14 kg

(0)
413,90TL

ProPlan All Size Light and Sterilised Tavuklu Köpek Maması 14 kg   Kilo almaya eğilimli yetişkin köpekler için özel olarak formüle edilmiştir. Köpeklerin aşırı kilolarını kaybetmelerinde yardımcı olur. Aşırı kilo, köpeğinizin kalbine gereksiz yere yüklenmeye neden olur ve eklemler üzerine de ek mekanik baskı uygular. Bu besin progra..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Yukarı Çık