OTOMATİK KEDİ TUVALETİ

Tablo Görünümü:
2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

CatGenie Kapak ve Yan Kenarlık

(0)
375,50TL

CatGenie Otomatik Kedi Tuvaleti İçin Kapak ve Yan Kenarlık   Tuvaletini yaptıktan sonra çok kazınan ve çevreye kum sıçratan kediler için ideaidir. Tuvaletin kenarına takılan aparat dışarı kum sıçramasını engelleyerek hayatınızı kolaylaştırır tuvaletini yaparken utanan ve kendini güvende hisetmek isteyenler için idealdir. GenieKapak kedile..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

CatGenie Makina Temizleme Kartuşu 450 ml

(0)
252,00TL

CatGenie Makina Temizleme Kartuşu 450ml   BİR DÜĞMEYLE BAKIM: Bu kadar büyük bir kolaylık olabilir mi? CatGenie Bakım Kartuşunu takın Başla (Start) düğmesine basın ve temiz, kireçsiz, ulaşılamayan yerleri bile pırıl pırıl olmuş bir CatGenie’niz olsun. Sonuç; tertemiz, kokusuz, bakterilerden uzak bir kedi tuvaleti. Bir düğmeye basarak üs..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

CatGenie Tuvalet Kapısı

(0)
239,00TL

CatGenie Tuvalet Kapısı Yeni Sevimli CatGenie Tuvalet Kapısı Yıkanabilir Granül'ün ve kokunun dışarı çıkmasını önler. CatGenie Tuvaletinizle son derece uyumlu, kedileriniz için kolayca açılıp kapanabilen, Yıkanabilir Granül'ün ve yıkama arasındaki kokunun dışarı çıkmasını engelleyen ve kolayca yerine yerleştirebileceğiniz yeni kapınız..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

CatGenie Yan Kenarlık

(0)
200,00TL

CatGenie Yan Kenarlık  Tuvaletini yaptıktan sonra çok kazınan ve çevreye kum sıçratan kediler için idealdir Tuvaletin kenarına takılan parçalar dışarı kum sıçramasını engelleyerek hayatınızı kolaylaştır...

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

ScoopFree Üst Kapak

(0)
232,50TL

ScoopFree Üst Kapak   Kediniz için mahremiyet sağlamanın yanında dışarıya kum sıçramasını önler...

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Yukarı Çık