KEDİ EĞİTİM ÜRÜNLERİ

Tablo Görünümü:
2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Apex Kedi Çekici Sprey Catnip Kedi Otu Spreyi 100 ml

(0)
34,00TL

Apex Kedi Çekici Sprey Catnip Kedi Otu Spreyi 100 ml   İçerisindeki karışım sayesinde, kedilerin istenilen bölgeye yönelmesini ve kedilerin o bölgede oyun oynamalarını sağlar. Bileşimi : Su, catnip özütü Uygulama Şekli : Kedinizin oynamasını işstediğiniz bölgeye sıkınız. 100 ml..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Beaphar Play Spray Kedi Otlu Catnip Spreyi 150 ml

(0)
81,90TL

Beaphar Play Spray Kedi Otlu Catnip Spreyi 150 ml   Kedinizi yatak, tırmalama, oyuncak vb ürünlere alıştırmakta kullanabileceğiniz kedi çekici spreydir. Kedinizin kullanamasını veya yaklaşmasını istediğiniz ürünlerde kullanabilirsiniz. Kedilerin çılgınca ilgisini çeken ve rahatlatıcı etki yapan saf catnip otu liflerinden elde edilen kedi ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Goe İç ve Dış Mekan Uzaklaştırıcı 500 ml

(0)
74,00TL

Goe İç ve Dış Mekan Uzaklaştırıcı 500 ml   İç ve dış mekan uygulaması için uygundur. Kedileri uzak tutar. Kedilerin tuvalet eğitimine katkı sağlar. Kedilerin iç ve dış mekanı kirletmelerini engeller. Ürün sayesinde özel alan belirlenebilir.   Kullanım Alanları: İç mekan, koltuk, s..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Karlie Kedi Otlu Top 5 Cm Çap

(0)
49,90TL

Neredeyse kedilerin hepsi kedi otuna bayılıt. Bu nedenle, doğal kedi otlu oyun topu kediler için harika bir oyuncaktır. Koku kedileri çeker ve onları oynamaya teşvik eder. Doğal bir ürün olduğu için tamamen zararsızdır. 5 cm çapında. ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Karlie Kedi Otu Spreyi 30 Ml

(0)
83,90TL

Neredeyse kedilerin hepsi kedi otu kokusuna bayılır. Etkili ve uzun süreli kokusu ile, sizleri rahatsız etmeden, kedilerin eğlenerek zaman geçirmesine, streslerinin azaltılmasına yardımcı olabilecek bir üründür.  Paket içeriği: 30 ml. ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Trixie kedi köpek uzaklaştırıcı sprey 175ml

(0)
70,90TL

Trixie kedi köpek uzaklaştırıcı sprey 175ml   Kedinizin ve köpeğinizin bahçenizde veya ev içerisinde sıkça kemirdiği , dişlediği veya eşelediği noktalara , mobilya ve ev eşyalarınıza 30cm mesafeden sıkarak spreyin bırakacağı etki ile onları bu alışkanlıklarından vazgeçirebilirsiniz. Bitkiler uygulamayınız , herhnagibir giysiye sıkarak bitki ya..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Trixie kedi otu 20 gr

(0)
37,90TL

Trixie kedi otu 20 gr   Kediotu özünden filtre edilerek elde edilmiş, %100 bitkisel, önce kedinizin oynama duygularını harekete geçirecek ve daha sonra sakin ve nazik olmasını sağlayacak kedi otudur. 20gr. Kedinizin ilgisini çekmek istediğiniz alana ( tırmalama kulesi, paspası, oyuncak fare veya oyuncaklar vb ) koyabilirsiniz. Kediniz kediotun..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Trixie kediotu özü 50ml Kedi Çekici

(0)
49,90TL

Trixie kediotu özü 50ml Kedi Çekici     Kediotu özünden filtre edilerek elde edilmiş, %100 bitkisel, önce kedinizin oynama duygularını harekete geçirecek ve daha sonra sakin ve nazik olmasını sağlayacak kedi otu spreyidir. Kedinizin ilgisini çekmek istediğiniz alana ( tırmalama kulesi, paspası, oyuncak fare veya oyuncaklar vb ) püskürtünü..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Versele Laga Oropharma Catnip Kedi Otu Spreyi 200 ml

(0)
109,90TL

Versele Laga Oropharma Catnip Kedi Otu Spreyi 200 ml      ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Vitalveto Kedi Otu İç Mekan Spreyi Kedi Çekici Sprey 200 ml

(0)
119,00TL

Vitalveto Kedi Otu İç Mekan Spreyi  Kedi Çekici Sprey 200 ml      Kediotu özünden filtre edilerek elde edilmiş, %100 bitkisel, önce kedinizin oynama duygularını harekete geçirecek ve daha sonra sakin ve nazik olmasını sağlayacak kedi otu spreyidir. Kedinizin ilgisini çekmek iste..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Yukarı Çık