ÖZEL KEDİ MAMALARI

Tablo Görünümü:
2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Adult Sterilised Weide Lamp Kuzu Etli Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 4 KG

(0)
181,90TL

Adult Sterilised Weide Lamp Kuzu Etli Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 4 KG Kısırlaştırılmış yetişkin kediler için komple mama.   Yüksek lif içeriği iştahı düzenler Düşük kalorili, doyurucu ve lezzetlidir Toplam proteinin %89?u hayvansal proteindir Yağ içeriği sadece % 10,5 dur. Balık eti i&cced..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Adult Sterilised Weide Lamp Yetişkin Kedi Maması 1,4 KG

(0)
96,90TL

Adult Sterilised Weide Lamp Kuzu Etli Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 1,4 KG Kısırlaştırılmış yetişkin kediler için komple mama.   Yüksek lif içeriği iştahı düzenler Düşük kalorili, doyurucu ve lezzetlidir Toplam proteinin %89?u hayvansal proteindir Yağ içeriği sadece % 10,5 dur. Balık eti i&cc..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Advance Kısırlaştırılmış Hindili Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg

(0)
101,90TL

Advance Sterilized Hindili Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg   1-7 yaş arasındaki kısırlaştırılmış yetişkin kediler için özel üretilmiş hindili kuru kedi mamasıdır.   Özellikle kısırlaştırılmış kediler için üretilmiş mamadır.  Kısırlaştırılmış kedileri obeziteye karşı koruma Azaltılmı..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Advance Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1,5 Kg

(0)
111,90TL

Advance Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1,5 Kg Kısırlaştırılmış kediler için özel üretilmiş somon balıklı kuru kedi mamasıdır.   Özellikle kısırlaştırılmış kediler için üretilmiş mamadır.  Kısırlaştırılmış kedileri obeziteye karşı koruma Azaltılmış metabolize edilebilen enerji seviyesi&nbs..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Advance Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 Kg

(0)
476,90TL

Advance Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 Kg   Kısırlaştırılmış kediler için özel üretilmiş somon balıklı kuru kedi mamasıdır.  ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Advance Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 3 Kg

(0)
183,90TL

Advance Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 3 Kg   Kısırlaştırılmış kediler için özel üretilmiş somon balıklı kuru kedi mamasıdır.  ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Advance Sterilized Hindili Kısırlaştırılmış Hairball Kedi Maması 1,5 Kg

(0)
111,90TL

Advance Sterilized Hindili Kısırlaştırılmış Hairball Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg     1-7 yaş arasındaki tüy yutma problemi olan kediler için özel üretilmiş kısırlaştırılmış hindili kedi kuru mamadır.     Özellikle kısırlaştırılmış kediler için üretilmiş mamadır.  Kısırlaştırılmı..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Advance Sterilized Hindili Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 15 Kg

(0)
686,90TL

Advance Sterilized Hindili Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 15 Kg   1-7 yaş arasındaki kısırlaştırılmış yetişkin kediler için özel üretilmiş hindili kuru kedi mamasıdır.   Özellikle kısırlaştırılmış kediler için üretilmiş mamadır.  Kısırlaştırılmış kedileri obeziteye karşı koruma Azaltılmış..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Advance Sterilized Hindili Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 3 Kg

(0)
183,90TL

Advance Sterilized Hindili Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 3 Kg   1-7 yaş arasındaki kısırlaştırılmış yetişkin kediler için özel üretilmiş hindili kuru kedi mamasıdır.   Özellikle kısırlaştırılmış kediler için üretilmiş mamadır.  Kısırlaştırılmış kedileri obeziteye karşı koruma Azaltılmış ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Bestpet Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1 Kg

(0)
35,00TL

 Bestpet Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1 Kg  ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Bozita Feline Indoor & Sterilised Kedi Maması 400 Gr

(0)
28,80TL

Bozita Feline Indoor & Sterilised Kedi Maması 400 Gr   Bozita Feline  Indoor & Sterilised yetişkin ve büyümekte  olan kediler için tam ve  dengeli bir mamadır.  Mama evde yaşayan kedilerin ve kısırlaştırılmış kedilerin düşük enerji ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilmiştir. Dolayısıyla yaşlı veya fazla kilolu kediler için..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Brekkies Sterilised Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1.5 Kg

(0)
57,90TL

Brekkies Sterilised Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1.5 Kg  SKT: 02/2018   Kısırlaştırılmış kediler için özel üretilmiş kilo alma eğilimine karşı korumak için kullanılabilecek tavuklu kuru kedi mamasıdır.  ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Happy Cat Adult Sterilised Atlantic Lachs Somonlu Kısır Kedi Maması 4 KG

(0)
181,90TL

Happy Cat Sterilised Somonlu Kısır Kedi Maması 4 KG Kısırlaştırılmış yetişkin kediler için komple mama.   Yüksek lif içeriği iştahı düzenler Düşük kalorili, doyurucu ve lezzetlidir Toplam proteinin %83?ü hayvansal proteindir Yağ içeriği sadece % 10,5 dur.   Happy Cat Adult Sterilised Atlan..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Happy Cat Junior Sterilised Somon Kısırlaştırılmış Yavru Kedi Maması 1,4 kg

(0)
96,90TL

Happy Cat Junior Sterilised Somon Kısırlaştırılmış Yavru Kedi Maması 1,4 kg   Happy Cat Junior Sterilised Atlantik-Lachs   6 ila 12 ay arasında kısırlaştırılmış genç kediler için komple mama     ·         Küçük taneli ·         Optimum b..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Happy Cat Light Diyet Kedi Maması 1,4 Kg

(0)
93,90TL

Happy Cat Light Diyet Kedi Maması 1,4 Kg   – Düşük enerji ihtiyacı olan tüm ırk yetişkin kediler için Tavuk etli mama – Kilolu ve kısırlaştırılmış kediler için idealdir – Yağ oranı %8,5 – Protein kaynağı; Tavuk eti, biftek, somon balığı, yumurta Bileşimi: Tavuk eti (%16), hayvansal yağ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Happy Cat Light Düşük Kalori Diyet Kedi Maması 4 KG

(0)
177,90TL

Happy Cat Light Düşük Kalori Diyet Kedi Maması 4 KG    Düşük enerji ihtiyacı olan tüm ırk yetişkin kediler için Tavuk etli mama – Kilolu ve kısırlaştırılmış kediler için idealdir – Yağ oranı %8,5 – Protein kaynağı; Tavuk eti, biftek, somon balığı, yumurta Bileşimi: Tavuk eti (..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Happy Cat Minkas Sterilised Kısır Kedi Maması 10 KG

(0)
279,90TL

Happy Cat Minkas Sterilised Kısır Kedi Maması 10 KG   Kısırlaştırılmış kedilerin azalan enerji ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmış tavuk etli mama.     1 yaş ve üzeri kısırlaştırılmış kedilerin beslenmeleri için uygundur. Kısır kedilerin hassaslaşan idrar yolları sağlığı için dengelenmiş Ph değerine s..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Happy Cat Minkas Sterilised Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1.5 Kg

(0)
66,90TL

Happy Cat Minkas Sterilised Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1.5 Kg   Kısırlaştırılmış kedilerin azalan enerji ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmış tavuk etli mama.     1 yaş ve üzeri kısırlaştırılmış kedilerin beslenmeleri için uygundur. Kısır kedilerin hassaslaşan idrar yolları sağlığı için dengelenmiş P..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Happy Cat Sterilised Kuzu Etli Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 10 Kg

(0)
355,90TL

Happy Cat Sterilised Kuzu Etli Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 10 Kg   Kısırlaştırılmış yetişkin kediler için komple mama.   Yüksek lif içeriği iştahı düzenler Düşük kalorili, doyurucu ve lezzetlidir Toplam proteinin %89?u hayvansal proteindir Yağ içeriği sadece % 10,5 dur. Balık eti i&cc..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Happy Cat Sterilised Somonlu Kısır Kedi Maması 1,4 KG

(0)
96,90TL

Happy Cat Sterilised Somonlu Kısır Kedi Maması 1,4 KG Kısırlaştırılmış yetişkin kediler için komple mama.   Yüksek lif içeriği iştahı düzenler Düşük kalorili, doyurucu ve lezzetlidir Toplam proteinin %83?ü hayvansal proteindir Yağ içeriği sadece % 10,5 dur.   Happy Cat Adult Sterilised Atl..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Happy Cat Sterilised Somonlu Kısır Kedi Maması 10 Kg

(0)
355,90TL

Happy Cat Sterilised Somonlu Kısır Kedi Maması 10 Kg Kısırlaştırılmış yetişkin kediler için komple mama.   Yüksek lif içeriği iştahı düzenler Düşük kalorili, doyurucu ve lezzetlidir Toplam proteinin %83?ü hayvansal proteindir Yağ içeriği sadece % 10,5 dur.   Happy Cat Adult Sterilised Atla..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

ilised Somon Kısırlaştırılmış Yavru Kedi Maması 4 kg

(0)
183,90TL

Happy Cat Junior Sterilised Somon Kısırlaştırılmış Yavru Kedi Maması 4 kg   Happy Cat Junior Sterilised Atlantik-Lachs   6 ila 12 ay arasında kısırlaştırılmış genç kediler için komple mama     ·         Küçük taneli ·         Optimum b&u..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

La Vital Kuzu Etli Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1.5 kg

(0)
64,80TL

Lavital Kuzu Etli Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1,5 kg   Kısırlaştırılmanın ardından hormon dengesi değişen kedilerde iştah artışı ve beraberinde kilo alımı görülebilir. Bunun önüne geçmek için kedilerin beslenmeleri kilo kontrolü sağlanacak şekilde tekrar düzenlenmelidir. Ayrıca bu süreçte böbrek sağlığına daha fazla özen göstermek gerektiği..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Pro Choice Pro32 Kısırlaştırılmış Kedi Maması 2 Kg

(0)
50,90TL

Pro Choice Pro32 Kısırlaştırılmış Kedi Maması 2 Kg   Pro Choice Kısırlaştırılmış kedi maması 1 yaşın üzerindeki kısır kedilerin tam ve dengeli beslenmesi için hazırlanmış kedi mamasıdır.   Kısırlaştırma operasyonu geçirek kedilerin enerji gereksinimleri diğer kedilerden farklılık gösterir. Pro Choice sterilised kedi maması k..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Pro Choice Pro33 Kısırlaştırılmış Somon Kedi Maması 2 Kg

(0)
52,90TL

Pro Choice Pro33 Kısırlaştırılmış Somon Kedi Maması 2 Kg   Büyük, kısırlaştırılmış veya aşırı kilolu, aktif olmayan kediler için tam dengeli formüle edilmiş, Somonlu ve Karidesli süper premium kuru kedi mamasıdır Deniz Yosunu: Sindirimi ve sindirim sistemindeki sağlıklı bakterilerin oluşumunu destekleyen yıllarca insanlar için kullanılan do..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Pro Plan Cat Sterilised Salmon & Tuna 1,5 Kg

(0)
98,90TL

Pro Plan Cat Sterilised Salmon & Tuna 1,5 Kg   Pro Plan Cat Sterilised Salmon & Tuna Kısırlaştırılmış Yetişkin Kediler İçin Somonlu & Ton Balıklı Tam Kuru Kedi Maması PRO PLAN Kısırlaştırılmış Kediler İçin Somonlu ve Ton Balıklı Kedi Maması; kısırlaştırma sonrası hassaslaşan ve yeme eğilimi artan genç ya da yetişkin kısırlaştırılmış ke..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Pro Plan Sterilised Cat Salmon Somonlu 3 Kg

(0)
171,90TL

Pro Plan Sterilised  Cat Salmon Somonlu 3 Kg   Pro Plan Cat Sterilised Salmon Kısırlaştırılmış Yetişkin Kediler İçin Somonlu Tam Kuru Kedi Maması   PRO PLAN Kısırlaştırılmış Kediler İçin Somonlu ve Ton Balıklı Kedi Maması; kısırlaştırma sonrası hassaslaşan ve yeme eğilimi artan genç ya da yetişkin kısırlaştı..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Pro Plan Sterilised Cat Salmon Tuna 10 Kg

(0)
500,90TL

Pro Plan Sterilised Cat Salmon Tuna 10 Kg   SKT: 10/2018 Pro Plan Cat Sterilised Salmon & Tuna Kısırlaştırılmış Yetişkin Kediler İçin Somonlu & Ton Balıklı Tam Kuru Kedi Maması PRO PLAN Kısırlaştırılmış Kediler İçin Somonlu ve Ton Balıklı Kedi Maması; kısırlaştırma sonrası hassaslaşan ve yeme eğilimi artan genç ya da yetişkin kısı..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Pro Plan Sterilised Cat Tavuklu Hindili Kuru Mama 1,5 kg

(0)
98,90TL

Pro Plan Sterilised Cat Tavuklu Hindili Kedi Kuru Mama 1,5 kg 1,5 kg ve 3 kg lık ambalajlarda satılmaktadır. PRO PLAN İdrar Yolları Sağlığı İçin Kısırlaştırılmış Kedilere Özel Geliştirilmiş Tavuklu ve Hindili Kedi Maması PRO PLAN İdrar Yolları Sağlığı İçin Geliştirilmiş Tavuklu ve hindili Kedi Maması; erkek ve dişi kedilerin idrar yolları ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Pro Plan Tavuklu Hindili Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması 3 Kg

(0)
171,90TL

Pro Plan After Care Tavuklu Hindili Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması 3 Kg   1,5 kg ve 3 kg lık ambalajlarda   İdrar Yolları Sağlığı İçin Geliştirilmiş kısırlaştırılmış Tavuklu ve hindili Kedi Maması   erkek ve dişi kedilerin idrar yolları rahatsızlığı öncesi ve/veya sonrasında tüm yaşamları boyunca taş oluşumu..

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 30 (1 Sayfa)
Yukarı Çık