ECZANE

Tablo Görünümü:
2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Apex Anti Hairball Kıl Topu Önleyici Kedi Malt Macun 100g

(0)
59,00TL

Apex Anti Hairball Kıl Topu Önleyici Kedi Malt Macun 100g   Kedinizin çok severek ve kolayca yiyeceği, hem de çok sağlıklı olacağı bir üründür. Sindirimi destekler ve kedinizin kendisini yalayarak temizlemesi sonucu sindirim sisteminde oluşabilecek tüy topaklarının oluşumunu engeller, sözkonusu t&u..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Apex Herbo Deri Ve Tüy Sağlığı Koruyucu Kedi Ve Köpek Spreyi 150 ml

(0)
29,00TL

Apex Herbo Deri Ve Tüy Sağlığı Koruyucu Kedi Ve Köpek Spreyi 150 ml   Kedi ve Köpekler için deri ve Tüy Bakım Ürünü 150 ml   Cildin doğal yağ dengesini korumasına, derideki yara ve eziklerin tedavisine yardımcı olur.Pire,kene ve bitlerden ileri gelen  cilt tahrişlerini giderir.   ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Apex Natural Plus Göz Temizleyici Losyon 50 ml

(0)
24,00TL

Apex Natural Plus Göz Temizleyici Losyon 50 ml   Göz Temizleyici BİLEŞİMİ Berrak renkli viskoz çözelti    %3 Borik asit            %0.1 – 1.5 sodyum klorür ve su ihtiva eder. FARMAKOLOJİK ÖZELLİKLERİ: Ürün formülünde bulunan maddeler göz et..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Bavimix Petvin Vitamin Mineral Kedi Tableti 50 Adet

(0)
99,00TL

Bavimix Petvin Vitamin Mineral Kedi Tableti 50 Adet   Bileşimi Kedilerde iştah arttırmaya yönelik, vitamin ve mineral içeren tamamlayıcı yem içerisinde %60 laktoz, %10 soya unu ve %10 nişasta bulunmaktadır. Kullanım Şekli ve Tarifnamesi Kedilere günlük 10 kg canlı ağırlık için 1 adet tablet, yavrulara &..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Beaphar Kitty Milk Yavru Kedi Süt Tozu 200 gr

(0)
43,90TL

Beaphar Kitty Milk Yavru Kedi Süt Tozu 200 gr   Annesinden erken dönemlerde ayrılmış yavrular ve öksüz yavrular için anne sütünün içerdiği doğal besin maddelerini içeren, vitamin, mineral ve yağ gibi yavrunun tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte ve kaymak ilave edilerek hazırlanmış süt tozudur.   Özellikle 1 - 35 günlük yavru..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Biyoteknik Brewers Yeast One A Day Kedi ve Köpekler İçin Sarımsaklı Maya 60 Tablet

(0)
31,90TL

BİYOTEKNİK BREWERS YEAST ONE A DAY TABLET Kedi ve Köpekler için Sarımsaklı Maya Tableti Bu Bir İlaç Değildir,Yem Premiksidir. Tedavi Amacıyla Kullanılmaz Sarımsak tozu ile takviye edilmiş Biyo Powercure Brewers Yeast tablet,protein,izmineral ve B kompleks vitamin kaynağıdır. Kedi ve köpeklerin iştahını açar Vitam..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Biyoteknik Catvit One A Day Kediler İçin Multivitamin Tablet 60 Adet

(0)
31,90TL

Biyoteknik Catvit One A Day Kediler İçin Multivitamin Tablet 60 Adet   Bu Bir İlaç Değildir,Yem Premiksidir. Tedavi Amacıyla Kullanılmaz Yavru,yetişkin ve hamile kedilerin vitamin ihtiyaçlarını karşılar. Tüylerinin kırılıp dökülmelerini azaltır ve parlak olmalarını sağlar. Yavrulu dişilerin süt ve..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Biyoteknik Powercure Cat Formula Yavru Kedi Süt Tozu 200 Gr

(0)
59,00TL

Biyoteknik Powercure Cat Formula Yavru Kedi Süt Tozu 200 Gr   Annesinden erken dönemlerde ayrılmış veya annesinin sütü yetmeyen kedi yavruları için hazırlanmış tamamlayıcı yemdir. Anne sütünün içerdiği vitamin, mineral, taurin gibi doğal maddeler ile zenginleştirilmiş Biyo Powercure CAT-Formu..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Biyoteknik Powercure Cat-Vit Kediler için Multivitamin Toz 50 Gr

(0)
24,90TL

Biyoteknik Powercure Cat-Vit Kediler için Multivitamin Toz 50 Gr   Yaşlı ve hamile kedilerin vitamin ihtiyaçlarının yoğun olduğu için Cat-Vit kullanarak ihtiyaç duydukları enerji ve vitaminleri karşılayabilirsiniz.Hamile kedilerde ihtiyaç duydukları vitaminleri Cat-Vit ile verdiğiniz için sorunsuz bi..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Cleday Anti Hairball Paste Kedi Malt Macunu 100gr

(0)
49,00TL

Cleday Anti Hairball Paste Kedi Malt Macunu 100gr   Kediler için tüy yumağı önleyici ve sindirimi düzenlemeye yardımcı olur. Cleday Malt Plus içeriğinde bulunan prebiyotik katkı maddeleri sayesinde kedilerinizin bağışıklık sistemi güçlenir ve hastalıklara karşı dirençleri artar.   Kullan..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Dr. Clauder Kedi Sindirim Düzenleyici Peynir Ruloları 100 Gr

(0)
70,90TL

Dr. Clauder Kedi Sindirim Düzenleyici Peynir Ruloları 100 Gr   Sindirim en önemli yaşamsal fonsiyonlardandır.Fructo-oligosaccharides ( FOS ) sindirim bakterilerinin oluşmasını destekler ,bu şekilde etkili bir sindirim oluşur ve gıda sindirimi yapılır. Midesi düzgün çalışıyorsa kediniz daha mutlu olacaktır. Peynir t..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Dr.Clauder's Kedi Malt Soft Pasta 100 Gr

(0)
72,90TL

Dr.Clauder's Kedi Malt Soft Pasta 100 Gr    Kedinin temizlenmek için yalanması sırasında tüyleri midesi ve bağırsağına geçer.Birçok problemin sebebi olabilecek kıl yumağı oluşur .Kusma bundan kurtulmak için kedinin verdiği reaksiyondur.Kıl yumağı önleyici macun malt , selüloz ve yağ i&ccedi..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Dr.Clauders Digest Plus Sindirim Düzenleyici Peynir Macunu 100 gr

(0)
66,90TL

Dr.Clauders Digest Plus Sindirim Düzenleyici Peynir Macunu 100 gr    Sindirim problemi yaşayan kedilerde sindirim sağlığını düzenlemeye etkili Dr. Clauders Digest Plus kedi pastası. Prebiotik destekli olan macun pasta kedinizin sindirim sağlığını düzenler ve sindirim problemlerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Sindiri..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Dr.Clauders Fell Aktiv Deri ve Tüy Sağlığı Somon Kedi Tableti 100 Gr

(0)
70,90TL

Dr.Clauders Fell Aktiv Deri ve Tüy Sağlığı Somon Kedi Tableti 100 Gr    ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Dr.Clauders Fell Glanz Deri ve Tüy Sağlığı Kedi Macunu 100 Gr

(0)
72,90TL

Dr.Clauders Fell Glanz Deri ve Tüy Sağlığı Kedi Macunu 100 Gr    ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Dr.Clauders Fell Plus Kedi Tüy Bakım Sıvısı 250 ml

(0)
183,90TL

Dr.Clauders Fell Plus Kedi Tüy Bakım Sıvısı 250 ml     Dr. Clauders Fell Plus, kedi deri ve tüy destekleyici vitamini. Mevsim geçişlerinde, tüylerin dökülmesi ve kırılması gibi durumlar sıkça görülmektedir. Evcil dostunuzun tüy yapısını kuvvetlendirmeye ve tüy dök..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Dr.Clauders Immun Aktiv Bağışıklık Destekleyici Kedi Tableti 100 Gr

(0)
70,90TL

Dr.Clauders Immun Aktiv Bağışıklık Destekleyici Kedi Tableti 100 Gr    ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Dr.Clauders Kittenmilch Plus Kedi Süt Tozu 200 Gr

(0)
110,90TL

Dr.Clauders Kittenmilch Plus Kedi Süt Tozu 200 Gr   Annesiz kedileri beslemek için, anne sütüne ek olarak, anneye ek protein olarak (emzirme sırasında 10 katına kadar protein gereksinimi), yaşlı veya zayıf hayvanları güçlendirmek için (böyle bir durumda karışım oranı kedinin ihtiyacına göre ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Dr.Clauders Yavru ve Yetişkin Kedi Enerji Macunu 100 Gr

(0)
66,90TL

Dr.Clauders Yavru ve Yetişkin Kedi Enerji Macunu 100 Gr   Kediler için hamilelik ve yeni doğan kedilerin beslenmesi dönemi oldukça zorlayıcıdır.Ekstra güç ve enerji veren bu macun bu dönemde olduğu gibi enerji ihtiyacı olduğu her zaman kullanılabilir.   İçerik : Sebze ürünleri ,malt..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Dr.Natures Kitty Milk Yavru Kediler İçin Süt Tozu 200 Gr

(0)
49,00TL

 Dr.Natures Kitty Milk Yavru Kediler İçin Süt Tozu 200 Gr   Anne sütünün eksik kaldığı veya anne sütüyle yeteri kadar beslenmemiş yavru kedilerin beslenmeleri için uygun kedi süt tozu. Bebek kedilerin sağlıklı ve güçlü bir bünyeye kavuşmasına yardımcı olan süt t..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Elizabeth Kedi Köpek Yakalığı 7,5 cm

(0)
34,00TL

Elizabeth Kedi Köpek Yakalığı 7,5 cm   Boyun çevresi 22-25 cm arasındaki kedi ve köpekler için uygundur. Ameliyat sonrası veya dilinin ulaşmamasını istediğiniz bir bölge var ise orayı korumak amaçlı takılabilir...

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Episcent Kedi Cilt ve Tüy Bakım Ürünü 4 Tüp

(0)
72,90TL

Episcent Kedi Cilt ve Tüy Bakım Ürünü 4 Tüp    KULLANIM ŞEKLİ   Kullanmadan önce tüpü çalkalayınız. Tüpü dik olarak tutup açınız. kediğinizin ensesinde, omuzlarının arasında kalan tüyleri derisi görünene kadar aralayınız. Tüpü, ağzı deriye gelecek şekilde tutup düz bir çizgi boyunca derinin üzerine dökünüz (Lütfen resimli açıklama..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Felimax Yavru Kedi Süt Tozu 200 gr

(0)
38,90TL

Felimax Yavru Kedi Süt Tozu 200 gr   Anne sütünün eksik kaldığı veya anne sütüyle yeteri kadar beslenmemiş yavru kedilerin beslenmeleri için uygun Felimax süt tozu. Bebek kedilerin sağlıklı ve güçlü bir bünyeye kavuşmasına yardımcı olan süt tozu yapay tatlandırıcı içermez.        Yavruların sağlıklı gelişimini ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Gimcat Anti Hairball Tüy Yumağı Önleyici Peynirli Kedi Ödül Macunu 50 Gr

(0)
49,00TL

Gimcat Anti Hairball Tüy Yumağı Önleyici Peynirli Kedi Ödül Macunu 50 Gr GimCat Anti-Hairball Duo-Paste, kediniz için sağlıklı bir ödül macunudur.Lezzetli peynir ve doğal, aromatik maltın mükemmel kombinasyonu yutulan ve topaklaşan tüylerin doğal olarak vücuttan atılmasına yardımcı olur ve macun..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Gimcat Anti Hairball Tüy Yumağı Önleyici Tavuklu Kedi Ödül Macunu 50 Gr

(0)
49,00TL

Gimcat Anti Hairball Tüy Yumağı Önleyici Tavuklu Kedi Ödül Macunu 50 Gr   rün Bilgisi GimCat Anti-Hairball Her Kedi İçin Rahatlatıcı Ödül Şeker Katkısı Bulunmaz. GimCat Anti-Hairball Duo-Paste, kediniz için sağlıklı bir ödül macunudur.Lezzetli tavuk ve doğal, aromatik maltın mük..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Gimcat Gras Paste Çimen Aromalı Macun 50gr

(0)
41,30TL

Gimcat Gras Paste Çimen Aromalı Macun 50gr    SKT: 02/2018 Ürün Özellikleri: -Kedilerin zevkle tüketeceği Gimpet Grass Paste %10 kuru çimen ihtiva eder. -İçeriğindeki çimen, kedinizin için önemli bir aminoasit, mineral, iz element ve vitamin kaynağıdır.  -Doğal vitamin kaynağı olması nedeniyle kedinizin sağlığı..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Gimcat Multi Vitamin Paste 12 Vitaminli Peynirli Kedi Macunu 50 Gr

(0)
49,00TL

Gimcat Multi Vitamin Paste 12 Vitaminli Peynirli Kedi Macunu 50 Gr   Gimcat Multi Vitamin Paste 12 Vitaminli Peynirli Kedi Macunu 50 Gr Bağışıklık sistemini güçlendiren 12 önemli vitamin içerir.Bunların başında A,E,B2,B12,Biotin,K3 gelmektedir; A vitamini:Görme yeteneğini güçlendirir,cildin ve t&uum..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Gimcat Multi Vitamin Paste 12 Vitaminli Ton Balıklı Kedi Macunu 50 Gr

(0)
49,00TL

Gimcat Multi Vitamin Paste 12 Vitaminli Ton Balıklı Kedi Macunu 50 Gr   Bağışıklık sistemini güçlendiren 12 önemli vitamin içerir.Bunların başında A,E,B2,B12,Biotin,K3 gelmektedir; A vitamini: Görme yeteneğini güçlendirir,cildin ve tüylerin sağlıklı kalmasına yardımcı olur. E vitamini: İyi bir ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Gimpet Kedi Malt Soft Extra 20 gr

(0)
32,98TL

Gimpet Kedi Malt Soft Extra 20 gr   Kedi Kıl-tüy Çıkarıcı SKT:02/2019 Kedilerde kıl yumağını yok etmek için özel üretilmiştir. Kediler vücudunu temizlerken istemeden kıllarını yutarlar. Bu kıllar mide ve bağırsakta yumak şekline dönüşür. Bazen kusarak veya dışkıyla atabilir. Atamadıkları kıllar birikerek bağırsak tıkanmalarına yol açabilir. ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Gimpet Malt Soft Extra 100 gr

(0)
83,94TL

Gimpet Kedi Malt Soft Extra  100 gr Kedi Kıl Çıkarıcı  Kediler için özel üretilmiştir. Kedi Kıl Çıkarıcı SKT: 02/2019 Kedinizin kendisini temizlerken istemeden yuttuğu kılların sindirim sisteminde kıl yumağı oluşmasını engelleyerek dışarı atmasını sağlar.     20 gr  ve  100 gr lık ambalajlarda satılmakta..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Kedi Alerjisine Karşı Koruyucu Önleyici Sprey 200 ML

(0)
198,00TL

Kedi Alerjisine Karşı Koruyucu Önleyici Sprey 200 ML   Herkes, evcil hayvanların kıl ve tüylerinin alerji yaptığını düşünür… Oysa kılın kendisi alerjen değildir. Alerji evcil hayvanların salya, idrar, ter, dışkı ve yağ bezlerindeki salgılarda bulunan bazı proteinlere veya kıllarına yapışan polen ve küf g..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Natur Bioto Zinc Deri Problemi için Çinko Biotin Vitamin 50 Tablet

(0)
89,33TL

Natur Bioto Zinc Deri & Tüy Sağlığı İçin Vitamin 50 Tablet Kediler ve köpekler için, parlak tüy ve sağlıklı deri oluşumunu destekleyen, çinko ve B vitaminleriyle zenginleştirilmiş, vitamin tabletidir. * Yavru kedi ve köpekler için kullanıma uygundur. * Biotin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özel olarak formule edilmiştir. * Parlak tüy ve sa..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Pet Remedy 40 ml Doğal Stres Azaltıcı Yedek Şişe ( 2 Adet )

(0)
146,70TL

Pet Remedy 40 ml Doğal Stres Azaltıcı Yedek Şişe ( 2 Adet ) Evcil hayvanlar için, kediotu ve diğer yatıştırıcı esansiyel yağların özel bir karışımından üretilmiş, stres giderici ve sakinleştirici özelliğe sahip oda spreyidir. * Çeşitli sebeplerden oluşan stresin giderilmesine yardımcı olur. * Kedi, köpek, kuş hamster gibi tüm evcil hayvanla..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Pet Remedy 40 ml Yedek Şişe

(0)
133,70TL

Pet Remedy 40 ml Oda Kokusu ( Pet Sakinleştirici Sprey ) Evcil hayvanlar için, kediotu ve diğer yatıştırıcı esansiyel yağların özel bir karışımından üretilmiş, stres giderici ve sakinleştirici özelliğe sahip oda spreyidir. * Çeşitli sebeplerden oluşan stresin giderilmesine yardımcı olur. * Kedi, köpek, kuş hamster gibi tüm evcil hayvanlar ü..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Pet Remedy Elektrikli Difüzör + 1 adet 40 ml Sakinleştirici

(0)
199,00TL

Pet Remedy Kedi Köpek Sakinleştirici Oda Kokusu   Evcil hayvanlar için, kediotu ve diğer yatıştırıcı esansiyel yağların özel bir karışımından üretilmiş, stres giderici ve sakinleştirici özelliğe sahip oda spreyidir.   * Çeşitli sebeplerden oluşan stresin giderilmesine yardımcı olur. * Kedi, köpe..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

PetActive Vitalicat Kedi Multivitamin 150 Tablet

(0)
56,87TL

PetActive Vitalicat Multivitamin 150 Tablet   Pet Active Vitalicat Kedi Multivitamini 150 Tablet Yavru ve yetişkin kedi dostlarımızın sağlıklı gelişimini destekleyen ve onların hastalıklara karşı daha dirençli olmasını sağlayan tam ve dengeli VİTAMİN + AMİNOASİT karışımıdır. Kedinizin ihtiyaç duyduğu vitaminleri sağlayarak tüylerinin parla..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Trixie Kedi Maltı 240 Gr

(0)
99,00TL

Trixie Kedi Maltı 240 Gr   Lezzetli, sindirime yardımcı olan ve hızlandıran, metabolizmayı düzenleyen, iyi hazım sağlayan, kedinin tüylerini temizlerken, yalarken yutmuş olduğu tüylerin topaklanmasını ve dışarı kolayca atılmasını sağlayan kedi maltıdır...

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Trixie kedi maltı peynir tadında 100gr

(0)
74,50TL

Trixie kedi maltı peynir tadında 100gr   İçerisindeki malt, peynir ve biotin sayesinde hem kedinizin çok severek ve kolayca yiyeceği, hemde çok sağlıklı olacağı bir üründür. Sindirimi destekler ve kedinizin kendisini yalayarak temizlemesi sonucu sindirim sisteminde oluşabilecek tüy topaklarının oluşumunu engeller, sözkonusu tüylerin sindirim s..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Trixie Kedi Maltı, Çim ve Taurinli 100Gr

(0)
79,00TL

Trixie Kedi Maltı, Çim ve Taurinli 100Gr   Lezzetli, sindirime yardımcı olan ve hızlandıran, metabolizmayı düzenleyen, iyi hazım sağlayan, kedinin tüylerini temizlerken, yalarken yutmuş olduğu tüylerin topaklanmasını ve dışarı kolayca atılmasını sağlayan kedi maltıdır. İçindeki çim sayesinde lezzetli ve ay..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Viyo Reinforces Cat Senıor Kediler İçin Gıda Takviyesi 7 x 30 Ml

(0)
111,90TL

Viyo Reinforces Cat Senıor Kediler İçin Gıda Takviyesi 7 x 30 Ml   Viyo Reinforces veterinerler tarafından geliştirilmiş sağlıklı bir içecektir. İçeriğinde kedinizin bağırsak florası ve sindirimine faydalı prebiotik lifler ihtiva eder. Bağırsak florası sindirim sağlığına faydalı yaklaşık 80 değişik türde bakteri i&..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Viyo Reinforces Cat Yetişkin Kediler İçin Gıda Takviyesi 7 x 30 Ml

(0)
105,90TL

Viyo Reinforces Cat Yetişkin Kediler İçin Gıda Takviyesi 7 x 30 Ml   Viyo Reinforces veterinerler tarafından geliştirilmiş sağlıklı bir içecektir. İçeriğinde kedinizin bağırsak florası ve sindirimine faydalı prebiotik lifler ihtiva eder. Bağırsak florası sindirim sağlığına faydalı yaklaşık 80 değişik türde bakteri ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Viyo Reinforces Kitten Yavru Kediler İçin Gıda Takviyesi 7 x 30 Ml

(0)
111,90TL

Viyo Reinforces Kitten Yavru Kediler İçin Gıda Takviyesi 7 x 30 Ml SKT: 31/01/2020   Viyo Reinforces veterinerler tarafından geliştirilmiş sağlıklı bir içecektir. İçeriğinde kedinizin bağırsak florası ve sindirimine faydalı prebiotik lifler ihtiva eder. Bağırsak florası sindirim sağlığına faydalı yaklaşık 80 değişik t&..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Viyo Reinforces Tüm Yaş Grubu Kediler İçin Ek Besin Takviyesi 7x30 ml

(0)
109,00TL

Viyo Reinforces Tüm Yaş Grubu Kediler İçin Ek Besin Takviyesi 7x30 ml     Viyo Reinforces All Ages, her yaş, kilo ve ırktaki kediler için prebiotik lifler içeren besin takviyesi.     Yavru, yetişkin ve yaşlı kedilerde kullanım için uygundur. Viyo Reinforces içerdiği prebiyotik ve lifle..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

ZooTech Biopet H Kedi Köpek Biotin Çinko Tablet 30 Adet

(0)
58,90TL

ZooTech Biopet H Kedi Köpek Biotin Çinko Tablet 30 Adet   Kedi ve köpekler için biyotin çinko ve magnezyum eksikliğini gidermek için kullanılır. Kedi ve köpeklerdeki tüy dökülmesini 20 gün içerisinde en aza indirmede yardımcı olur. Hayvanlarda görülen tırnak çürüğü, çatlamalar, kepeklenmeler ve tüy dökülmesini önler. Tüylerin daha parlak ve yu..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Zurich After Pregnancy Kedi Gebelik Takviyesi 100 g

(0)
59,00TL

Zurich After Pregnancy Kedi Gebelik Takviyesi 100 g   Hamile veya emziren anne kedilere destek sağlamak için yaratılmıştır. Temel vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiştir. Sindirimi yüksek bir besin kaynağı gerektiren anneler için önerilir. Hamilelikten Sonra Besleme Hamile anne kedilere verilmesi, annenin i&cc..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Zurich Ascor-C Kedi Vitamini 125 Tablet

(0)
49,00TL

Zurich Ascor-C Kedi Vitamini 125 Tablet   Zurich markasının kediler için özel hazırlanmış yüksek oranda C vitamin destek tabletidir. Vücudun suda çözünen antioksidanı olan C vitamini içerir, Bağışıklık sisteminin bakteri ve virüslere karşı cephaneliğinde önemli bir silah olmasını sağlar..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Zurich Brewers Sarımsaklı Kedi Tableti 100 Tablet

(0)
49,00TL

Zurich Brewers Sarımsaklı Kedi Tableti 100 Tablet   Zurich markasının kediler için özel hazırlanmış sarımsak özlü vitamin takviyesi. Brewer Mayası ve Sarımsak, cildinizin sağlıklı bir cilt ve katını, cildin düzgün bir doku ve fonksiyonunu koruduğu kanıtlanmış kompleks b-vitaminleri ve amino asit dengesi ile ko..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Zurich Cat Omega-3 Balık Yağı Tüy Döküm Önleyici/Tüy Sağlığı 100ml

(0)
89,00TL

Zurich Cat Omega-3 Balık Yağı Tüy Döküm Önleyici/Tüy Sağlığı 100ml   Zurich Cat Omega-3 Balık Yağı Tüy Döküm Önleyici/Tüy Sağlığı 100ml Skt2022   Birleşimi: Balık Yağı...................200.000mg E Vitamini(3a700)........200mg   Kullanım Sahası: *Kedilerde Balık Yağı ve E Vit..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Zurich Multivitamin Kedi Tableti 100 Tablet

(0)
49,00TL

Zurich Multivitamin Kedi Tableti 100 Tablet   Zurich markasının kediler için özel hazırlanmış multi vitamin destek tabletidir. Yavru ve yetişkin kediler için multi vitaminli, D vitamini, fosfor takviyesidir. Hayvanların günlük ihtiyacı olan kalsiyum fosfor ve d vitamini ihtiyacını karşılar. Kullanım talimatı; *..

Gösterilen: 1 ile 49 arası, toplam: 49 (1 Sayfa)
Yukarı Çık