KUŞ VİTAMİNLERİ

Tablo Görünümü:
2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Apex Bird Shower Kuşlar İçin Canlılık Verici Sprey 250 Ml

(0)
24,00TL

Apex Bird Shower Kuşlar İçin Canlılık Verici Sprey 250 Ml Muhabbet kuşu, kanarya ve papağan gibi evcil kuşlar için, sıcaklardan bunalıp halsiz düştüklerinde kullanılan, içeriğindeki özel formül ile canlılık, serinlik ve ferahlık veren kuş spreyidir. * Kuşların derisini yıpratmadan yumuşak tüylere sahi..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Apex Kuşlar İçin Toz Vitamin 100 gr

(0)
24,00TL

Apex Kuşlar İçin Toz Vitamin 100 gr   APEX TOZ VİTAMİN UYGULAMA ALANLARI: Hastalıklara karşı direnç artırır. Tüy ve deri sağlını korur. İştah açıcıdır. Yemden yararlanmayı artırır. Sindirimi kolaylaştırır. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Üreme yeteneğini artırır. Yavruların ölüm oranını ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Apex Pure Minsol Kuş Mineral Çözelti 30 ml

(0)
24,00TL

Apex Pure Minsol Kuş Mineral Çözelti 30 ml   Muhabbet kuşu, kanarya,saka kuşu, güvercin ve papağan gibi kafs kuşlarında mineral katkısı olarak kullanılır. Kullanım öncesi iyice çalkalanmalıdır. Kullanımı : Muhabbet kuşu, kanarya, saka gibi küçük kafes kuşları için 100 ml suluğa (1,5 ml ) ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Bafflıng Ballı Kuş Krakeri 3 lü

(0)
8,00TL

Bafflıng Ballı Kuş Krakeri 3 lü   İçerisinde 3 adet kreker bulunmaktadır...

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Biyoteknik Avi Astım Kuşlar İçin C vitamini 30 ml

(0)
24,00TL

Biyoteknik Avi Astım Kuşlar İçin C vitamini 30 ml   Bu bir ilaç değil yem premiksidir. Tedavi amacıyla kullanılamaz. Kullanım Sahası ve Amacı : Avi-ast Çözelti ; muhabbet kuşu, kanarya, papağan gibi kafes kuşları ve güvercinlerin beslenmelerinde C vitamini ihtiyaçlarını karşılar. Antioksidan etkisi ile..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Biyoteknik Avi Mineral Kuş Ve Güvercin Minarel 30 CC

(0)
19,90TL

                                    Biyoteknik Avimineral Mineral Çözelti 30 cc Kullanım Sahası : Muhabbet kuşu,kanarya,papağan gibi kafes kuşlarının ve güvercinlerin mineral ihtiyacını karşılar,yavru kuşların sağlıklı gelişip büyüm..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Biyoteknik Avi-Vit Kuşlar İçin Multivitamin 50 g

(0)
26,90TL

                                          Biyoteknik Avi-vit Multivitamin Bu bir ilaç değil,yem ilavesidir,tedavi amacıyla kullanılamaz. Kullanım Şekli ve amacı : Muhabbet kuşu,kanarya,papağan gibi kafes kuşları ve güvercinlerin g&..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Biyoteknik Avisol A, D, E, C Vitamini 20 cc

(0)
16,90TL

                                                                          Vitamin A,Vitamin D3,Vitamin E,Vitamin C             ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Biyoteknik Avisol Plus Multivitamin 20 cc

(0)
19,90TL

                                        Biyoteknik Avisol Plus Multivitamin                     Bu bir ilaç değil yem ilavesidir,tedavi amacıyla kullanılmaz. Avisol-Plus güvercin,muhabbe..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Biyoteknik Kuş İshal Önleyici, Bağırsak Düzenleyici Avi-Diar 30cc

(0)
24,00TL

Biyoteknik Kuş İshal Önleyici, Bağırsak Düzenleyici Avi-Diar 30cc   Avi-diar çözelti; muhabbet kuşu, kanarya, papağan gibi kafes kuşları ve güvercinlerin beslenmelerinde, demir, çinko mineralleri ihtiyaçlarını karşılar. Bağışıklık ve sindirim sisteminin gelişimine katkıda bulunur. Bağırsak florasının..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Biyoteknik Kuşlar ve Güvercinler için Vitamin E ve Selenyum Çözeltisi 30 cc

(0)
24,00TL

Biyoteknik Kuşlar ve Güvercinler için Vitamin E ve Selenyum Çözeltisi 30 cc Kullanım Amacı ve Sahası :  Avisol-Se muhabbet kuşu, kanarya, papağan gibi kafes kuşlarının ve güvercinlerin içme sularına katmak üzere hazırlanmış Vitamin E, Vitamin H (biyotin) ve selenyum mineralinin eksikliğini gideren bir..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Enerji verici ve geliştirici vitaminli kuş krakerleri 14.5 cm - 3 Adet

(0)
18,32TL

Enerji verici ve geliştirici vitaminli kuş krakerleri 14.5 cm 3'lü     Enerji verici ve geliştirici kuş krakerleri. Kuşlarda görülen vitamin eksikliklerinin önüne geçer. Kafese asılabilir şekilde hazırlanmış bu ürünün kullanımı çok kolaydır. Kuşlar asılı şekilde duran krakerler..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Exovit Gaga Taşı Kafes Askılı 2,5 cm- 3,4 cm

(0)
14,00TL

Exovit Gaga Taşı Kafes Askılı 2,5 cm- 3,4 cm   Kalsiyum ihtiva eden malzemelerden ve pudra kireçten imal edilmiştir. Kafes kuşlarına uygun gaga taşıdır. Sağlıklı bir kuşun yaşamını sürdürebilmesi için kafes içerisinde onun kolay ulaşabileceği yem ve su kadar gerekli olan kuş kumu ve gaga taşıdır. Yaygın ol..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Exovit Kuş Kumu 200 Gr

(0)
16,00TL

Exovit Kuş Kumu 200 Gr   Tüm kuşlar için sindirimi rahatlatıcı kuş kumudur. Yüksek oranda mineral değerlerine sahip doğal karışımdır. İstenmeyen kokuları bastırır. Tohumların kolay parçalanmasını sağlayarak sindirime yardımcı olur. Kum ve istiridye kabukları, ısıl işlem uygulanarak hazırlanmıştır. Isıl işlem saye..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Garden Mix Ballı Kuş Krakeri 3 Lü Ballı

(0)
19,00TL

Garden Mix Ballı Kuş Krakeri 3 Lü Ballı   Hareket, sağlık ve canlılık veren, özenle seçilmiş tohumlar ile üretilmiştir. Kraker askısı her çeşit kafes için uygundur.375..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Garden Mix Platin Muzlu Kuş Krakerleri 3 lü Muzlu

(0)
19,00TL

Garden Mix Platin Muzlu Kuş Krakerleri 3 lü Muzlu   GARDENMİX PLATİN MUZLU YUMURTALI KUŞ KRAKERİ 3LÜ Hareket, sağlık ve canlılık veren, özenle seçilmiş tohumlar ile üretilmiştir. Kraker askısı her çeşit kafes için uygundur...

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Garden Mix Platin Sade Kuş Krakerleri 10 lu Paket

(0)
29,00TL

Garden Mix Platin Sade Kuş Krakerleri 10 lu Paket   Muhabbet kuşlarınızın severek tüketeceği içerisinde sarı darı,siyah darı ve kırmızı darı gibi  temel besin maddelerini barındıran,askı aparatı ile kafesin istenilen bölgesine asılabilen krakerler. Analiz Değerleri : Ham Protein :           &n..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Gardenmix Meyveli kuş krakerleri 14.5 cm - 3 Adet

(0)
14,00TL

Gardenmix Meyveli kuş krakerleri 14.5 cm - 3 Adet   Enerji verici ve geliştirici kuş krakerleri. Kuşlarda görülen vitamin eksikliklerinin önüne geçer. Kafese asılabilir şekilde hazırlanmış bu ürünün kullanımı çok kolaydır. Kuşlar asılı şekilde duran krakerlere istediği zaman rahatlıkla ulaşab..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Kawu Menu Kuş Enerji Maması 100 Gr Ek Besin

(0)
18,00TL

Kawu Menu Kuş Enerji Maması 100 Gr Ek Besin Çok yönlü tamamlayıcı bir ek besindir. Kuşların gaga yapılarını ve şekillerini düzelterek sağlıklı ve düzgün bir gaga yapısına sahip olmasını sağlar. 100 gr'lık ambalaj içerisinde kuş mamasıdır. Tüm kuşlar için hazırlanmış, kullanıma hazır tam yem k..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Kawu Menu Kuş Kondisyon Maması 100 Gr Ek Besin

(0)
20,00TL

Kawu Menu Kuş Kondisyon Maması 100 Gr Ek Besin   100 gr'lık ambalaj içerisinde kuş mamasıdır. Tüm kuşlar için hazırlanmış, kullanıma hazır tam yem karışımıdır. 100 gram kuş maması kanatlı dostlarınız için doğal ve sağlıklı tahıllardan üretilmişi sindirimi kolay, katkısız bir mamadır. Yüksek ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Kuş Mürekkep Balığı Kemiği Vitaminli Kalsiyum Gaga Taşı Tekli

(0)
16,00TL

 Kuş Mürekkep Balığı Kemiği Vitaminli Kalsiyum Gaga Taşı Tekli   Gaganın uzaması yada bakımsız olması kuşunuzun sağlığını direkt olarak etkilemektedir. Açlık baş göstermektedir. Uzayan gaga mantar enfeksiyonuna yatkınlığı arttırmakta ve gaga çürümelerine sebep olmaktadır. Sizde kuşunuzun sağlığı i&ccedi..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Nature Plan Vita Power Bağışıklık ve Sindirim Desteği Yem Katkısı 50 Gr

(0)
20,00TL

Nature Plan Vita Power Bağışıklık ve Sindirim Desteği Yem Katkısı 50 Gr   Tüm kafes kuşları ve yabani kuşlar için geliştirilmiş özel formülü ile kuşlarda oluşacak vitamin ve mineral eksikliğinden kaynaklı sendromların önüne geçer, içeriğindeki prebiyotik (Saccharomyces cerevisiae (CNCM I-107..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Nature Plan Vita Power Tüy Sağlığı Desteği Yem Katkısı 50 Gr

(0)
20,00TL

Nature Plan Vita Power Tüy Sağlığı Desteği Yem Katkısı 50 Gr   Tüm kafes kuşları ve yabani kuşlar için tüy döküm dönemlerine özel olarak geliştirilmiş bir mineral ve vitamin yapısı sayesinde tüy döküm döneminin sonlanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki yüksek kalitede D..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Nature Plan Vita Power Üreme Dönemi Yem Katkısı 50 Gr

(0)
20,00TL

Nature Plan Vita Power Üreme Dönemi Yem Katkısı 50 Gr   Tüm kafes kuşları ve yabani kuşların kızgınlık ve üreme dönemlerinde artan besin ihtiyacı ile birlikte, değişen Mineral ve vitamin ihtiyaçlarına göre özel olarak formüle edilmiştir. Üreme performansını destekler, yavrularda vitamin ve ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Percell Mürekkep Balığı Kemiği 12 cm

(0)
19,02TL

Percell Mürekkep Balığı Kemiği 12 cm   12 cm uzunluğundaki hem kalsiyum kaynağı hemde gaga törpüsü olarak kullanabilmektedir...

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Percell Mürekkep Balığı Kemiği 13 cm

(0)
20,43TL

Percell Mürekkep Balığı Kemiği 13 cm   13 cm uzunluğundaki hem kalsiyum kaynağı hemde gaga törpüsü olarak kullanabilmektedir...

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Pharmased Kafes Kuşları İçin B Kompleks Vitamin 30 cc

(0)
19,00TL

Pharmased Kafes Kuşları İçin B Kompleks Vitamin 30 cc   Kanarya, muhabbet kuşu, papağan, güvercin ve kafes kuşlarının vitamin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özel olarak formüle edilmiş, B Kompleks Vitamindir. Süs amaçlı beslenen muhabbet kuşu,kanarya,güvercin ve papağanlarda B vitamini sonucu..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Pharmased Kafes Kuşları İçin C Vitamini 30 cc

(0)
19,00TL

Pharmased Kafes Kuşları İçin C Vitamini 30 cc   Kanarya, muhabbet kuşu, papağan, güvercin ve kafes kuşlarının vitamin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özel olarak formüle edilmiş, C vitaminidir.   * Tüy dökülmesinin azalmasına yardımcı olur. * Bağışıklık sistemini güçlendirir v..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Pharmased Kafes Kuşları İçin Enerji Vitamini 30 cc

(0)
19,00TL

Pharmased Kafes Kuşları İçin Enerji Vitamini 30 cc   Pharmased MaxiSol Bird Power, muhabbet kuşu, papağan, kanarya gibi kafes kuşlarının ve güvercinlerin komple vitamin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üretilmiştir. Kanarya, muhabbet kuşu, papağan ve kafes kuşlarının hastalıklara karşı dirençlerini yüksel..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Pharmased Kafes Kuşları İçin Multi Vitamin Mineral 30 cc

(0)
19,00TL

Pharmased Kafes Kuşları İçin Multi Vitamin Mineral 30 cc   Kanarya, muhabbet kuşu, papağan, güvercin ve kafes kuşlarının vitamin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özel olarak formüle edilmiş, multi vitamin ve mineraldir. SAĞLAM BİR BÜNYEYE SAHİP OLMALARINI SAĞLAYAN VİTAMİN SOLÜSYONUDUR. KUŞLARDA VİTAMİ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Zurich Axtım Stop Astım Giderici Damla 30 ml

(0)
13,90TL

Zurich Axtım Stop Astım Giderici Damla 30 ml    ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Zurich Dia-Stop Bağırsak Florası Düzenleyici 30 ml ( ishal için )

(0)
13,90TL

Zurich Dia-Stop Bağırsak Florası Düzenleyici 30 ml ( ishal için )   Bleşimi:  Her 1000ml. içinde Pektim                                 : 1.900mg Demir                      &..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Zurich Kuş Vitamini A, D3, E, C Vitaminleri 30 ml

(0)
13,90TL

Zurich Kuş Vitamini A, D3, E, C Vitaminleri 30 ml   Kanarya, muhabbet kuşu, papağan, güvercin ve kafes kuşlarının vitamin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özel olarak formüle edilmiş, multivitamindir.   * Tüy dökülmesinin azalmasına yardımcı olur. * Bağışıklık sistemini güçlendirir v..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Zurich Kuşlar için B Vitamini 30 ml

(0)
13,90TL

Zurich Kuşlar için B Vitamini 30 ml   Kanarya, muhabbet kuşu, papağan, güvercin ve kafes kuşlarının vitamin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özel olarak formüle edilmiş,  B Vitaminidir.   * Tüy dökülmesinin azalmasına yardımcı olur. * Bağışıklık sistemini güçlendirir ve h..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Zurich Kuşlar için Multivitamin 30 ml

(0)
13,90TL

Zurich Kuşlar için Multivitamin 30 ml   Kanarya, muhabbet kuşu, papağan, güvercin ve kafes kuşlarının vitamin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özel olarak formüle edilmiş, multivitamindir.   * Tüy dökülmesinin azalmasına yardımcı olur. * Bağışıklık sistemini güçlendirir ve has..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Zurich Kuşlar Mineral Power 30 ml

(0)
13,90TL

Zurich Kuşlar Mineral Power 30 ml   Kanarya, muhabbet kuşu, papağan, güvercin ve kafes kuşlarının vitamin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özel olarak formüle edilmiş,  mineral takviyesidir. * Tüy dökülmesinin azalmasına yardımcı olur. * Bağışıklık sistemini güçlendirir ve hastalıklara karşı direnci arttırır. Kullanım Şe..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Zurich Mantax Stop Mantar Giderici Damla 30 ml

(0)
13,90TL

Zurich Mantax Stop Mantar Giderici Damla 30 ml   Mantar enfeksiyonlarında kullanabileceğiniz mantar giderici damladır.  ..

Gösterilen: 1 ile 37 arası, toplam: 37 (1 Sayfa)
Yukarı Çık