Oto Temizlik ve Bakım

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Araç Kar Buz Önleyici Araç Ön Cam Brandası

(0)
9,25TL

Araç Ön Cam Brandası: Kar-Buz-Çiğ Önleyici Koruyucu Aracınızda Kar-Buz Temizleme Derdine SON ! Pratik Ergonomik ve Kolay Kar Buz Çözümü   En zorlu kış şartlarında bile araçlarının ön camında kar buz oluşmasın diye Araç Ön Camı Kar-Buz Önleyici Koruyucu Branda. Otomobiliniz park halinde iken ön camına brandayı örterek, yağan ka..

Hızlı İncele

Kar Buz Önleyici Araç Ön Cam Brandası

(0)
9,25TL

Kar Buz Önleyici Araç Ön Cam Brandası Otomobiliniz park halinde iken ön camına brandayı örterek, yağan kardan, oluşan buzlanmadan koruyabilirsiniz. Ekstra cam temizliği zahmetinden kolay ve pratik bir şekilde kurtulabilirsiniz. Aracınız kışın kar yağdığında camlarında buzlanmaların önüne geçer. Aracınızda kar-buz temizleme derdine SON ! Ön cam..

Hızlı İncele

Oto Bakım Seti - 5 Parça Kış Bakım Seti

(0)
16,41TL

Oto Bakım Seti - 5 Parça Kış Bakım Seti sayesinde  kışın aracınızın temizliği , bakımı her zaman dört dörtlük olacaktır   Uygulama:   Buğu önleyici sprey : ürünü cam üzerine sıktıktan sonra mikrofiber bez ile cam yüzeyine yayıp bekleyin daha sonra tekrar başka bir bez ile cam yüzeyini hiçbir ürün kalıntısı kalm..

Hızlı İncele

Oto Bakım Seti - Oto Temizleme Seti 4 Parça

(0)
15,35TL

Oto Bakım Seti - Oto Temizleme Seti 4 Parça sayesinde  ister yazın ister kışın aracınızın temizliği , bakımı her zaman dört dörtlük olacaktır.   Paket İçeriğinde :    1 Adet  Jant Temizleyici   1 Adet  Lastik Parlatıcı   1 Adet Torpido Parlatıcı   1 Adet Torpido Süngeri..

Hızlı İncele

Oto Süngeri - Yıkama Süngeri

(0)
4,61TL

Oto Sünger  ile Temizlikte devrim yaratan  ve kullandıkça yapabildiklerine şaşıracağınız harika ürün.   Oto süngeri şebekemsi yapısı sayesinde en inatçı kirleri bile temizleyebilmektedir.    Zorlanmadan temizlik yapar.   Yalnızca suyla ıslatın , köpürtün ve temizlemek istediğiniz yüzeyi silin!   Fırın, mik..

Hızlı İncele

Sihirli Sünger

(0)
4,76TL

Temizlikte devrim yaratan  kullandıkça yapabildiklerine şaşıracaksınız! sihirli sünger şebekemsi yapısı sayesinde en inatçı kirler dâhil her şey temizlenebilmektedir. Sihirli sünger alışılagelmiş silgiler gibi kullanılır ve kullanıldıkça da yavaşça erir.   Zorlanmadan temizlik yapar: Yalnızca suyla ıslatın ve temizleme istediğiniz yüzeyi silin! ..

Hızlı İncele

Wiper Wizard Oto Silecek Bakım Sihirbazı

(0)
20,65TL

Camlarınız çizilmesin! Wiper Wizard sileceklerinizi temizleyip, pürüzsüzleştirerek ön camınızla mükemmel bir temas kurarak çok daha iyi bir performansa ulaşmasını sağlayacak. Kullanması gayet kolay, sadece sileceğinizin üzerinden bu ürünle geçeceksiniz. Bu ürün bütün silecekler üzerinde etkili ve de güvenlidir. Silecek değiştirme derdinden..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Yukarı Çık