Akvaryum Aksesuar

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Akvaryum Balığı Deri Bakım Ürünü - AQUAXİ CONTREA

(0)
5,29TL

Akvaryum Balığı Deri Bakım Ürünü - AQUAXİ CONTREA    Deri Bakım Ürünü BİLEŞİMİ :  Mavi berrak çözeltinin 50ml.si 16mg Metilen mavisi ve 3.2 mg Kristal violet ihtiva eder. KULLANIM SAHASI :  Akvaryum balıklarının vücutlarında çeşitli nedenlerle oluşan lezyonların iyileşmesine ve epitelizasyonun hızlanmasına yardımcı o..

Hızlı İncele

Akvaryum Berraklaştırıcı Aquaxi Clear - Apex

(0)
6,35TL

Akvaryum Berraklaştırıcı Aquaxi Clear - Apex   BİLEŞİMİ : Renksiz berrak çözeltinin 1ml. Si 25mg Alüminyum sülfat anhidroz ihtiva etmektedir.   KULLANIM SAHASI VE ENDİKSİYONLAR AQUAXI  CLEAR akvaryum suyunun bulanıklığını gidermede kullanılır.   KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU AQUAXI  CLEAR 49 litre suya 5ml damlatılır. &..

Hızlı İncele

Akvaryum Maşası

(0)
10,59TL

Akvaryum Maşası sayesinde artık akvaryumlarınız daha sağlıklı. Bitki Maşası Sağlam Plastikten Yapılmıştır. Maşamız Tüm Tatlı Ve Tuzlu Su Akvaryumları İçin Uygundur. Balıklarınıza, Bitkilerinize ve Mercanlarınıza Zarar Vermez. Ürün Ölçüsü: 97 cm..

Hızlı İncele

Akvaryum Salyangoz Giderici Çözelti - Biyo Salyocid

(0)
10,59TL

Akvaryum Salyangoz Giderici Çözelti - Biyo Salyocid Tatlı su akvaryumlarında salyangoz ve kurtçuklara karşı kullanılır.   Akvaryumlarda fazla miktarda salyangoz bulunması akvaryumun biyolojik dengesini bozduğundan süs balıkları için zararlıdır.   Salyangozlar akvaryum bitkilerini kemirirler, dışkıları ile suyu kirletirler ve balık yu..

Hızlı İncele

Akvaryum Su Düzenleyici - Apex Aquaxi Water

(0)
13,88TL

Akvaryum Su Düzenleyici - Apex Aquaxi Water ile suyunuz balıklarınızın yaşamına daha uygun! BİLEŞİMİ Yeşil renkli çözeltinin her 1ml.si 0.125 ml Sodyum formaldehit bisülfat ihtiva etmektedir. KULLANIM SAHASI Akvaryumdaki suda bulunan amonyak ve klorun giderilmesinde kullanılmak üzere hazırlanmış bir su düzenleyicidir. Ayrıca formülde bulu..

Hızlı İncele

Akvaryum Suyu Düzenleyicisi Biyopur Çözelti

(0)
11,64TL

Biyopur Akvaryum Suyu Düzenleyicisi 50 ml    Biyo aquacure biyopur çözelti, tatlı su akvaryumlarındaki balıkların vücutlarındaki beyaz lekeler, derideki yer yer kanamalar, yüzgeçlerindeki erimeler ağız kenarlarındaki pamukçuklar gibi, deri ve solungaç yaralarının tedavisinde yardımcı olarak kullanılır.  Akvaryumun temiz kalmasını ..

Hızlı İncele

Akvaryum Yosun Giderici Biyoteknik Biyo Algicid

(0)
10,05TL

Akvaryum Yosun Giderici Biyoteknik Biyo Algicid   Mavi renkli berrak kokusuz bir çözeltidir. % 8 Bakır sülfat pethahidrat ihtiva eder.   Biyo - ALGİCİD, Akvaryum suyunda ve Bahçe Havuzlarında kullanılabilen sıvı bir yosun gidericidir.   Balıkların ve bitkilerin yaşamlarını tehdit eden ve zorlaştıran yeşil su (green water), mavi..

Hızlı İncele

Akvaryum Yosun ve Salyangoz Giderici - Apex Axyos

(0)
6,35TL

Akvaryum Yosun ve Salyangoz Giderici - Apex Axyos AQUAXI  AXYOS Yosun ve Salyangoz Giderici BİLEŞİMİ Koyu mav, renkli çözeltinin her 1ml.si 1.67 mg bakır içermektedir. KULLANIM SAHASI AQUAXI  AXYOS tatlı su akvaryumlarında alglerin ve yosun giderilmesinde kullanılır.   KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU   AQUAXI  AXYOS..

Hızlı İncele

Balık Vitamini - FİSH-VİTAX

(0)
5,29TL

Balık Vitamini - FİSH-VİTAX ; Tatlı su ve deniz  akvaryumlarındaki balıkların ihtiyaç duydukları tüm vitaminleri içeren, sağlıklı gelişmelerini ve üreme süreçlerinin daha erken başlamasını sağlayan, kaybettikleri renklerini, parlaklıklarını arttıran ve stresten koruyan likit vitamindir. Kullanım öncesi iyice çalkalanmalıdır.   KULLANIM ..

Hızlı İncele

Beta Balık Vitamini - AQUAXİ BETAVİX

(0)
5,29TL

Beta Balık Vitamini - AQUAXİ BETAVİX   Beta Vitamini BİLEŞİMİ : Vitamin A        5000IU Vitamin D3        800IU Vitamin E        500mg Vitamin C        99mg Vitamin B1        700mg Vitamin B2        100mg Vi..

Hızlı İncele

Beta Kabı - AIM

(0)
42,36TL

Beta Kabı - AIM ile yavrularınız güvende!   Dünya markası AİM Markadır.   Genişlik : 12 Cm Yukseklik : 11 Cm'dir.   Yıllarca Kullanabilirsiniz...

Hızlı İncele

Biyo Aquaclean Akvaryum Suyu Düzenleyici - 20cc

(0)
10,05TL

Biyo Aquaclean Akvaryum Suyu Düzenleyici - 20cc   Kullanmadan Önce Prospektüsü Okuyunuz. Çocukların Ulaşamayacakları Yerde Muhafaza Ediniz. Ellerinize Bulaşırsa Bol Suyla Yıkayınız.   % 4 Potasyum Permanganat İhtiva Eder. Koyu Eflatun Renkli Bir Çözeltidir.   Daha Çok Akvaryum Suyunda Oluşan Organik Maddeleri Temizleyerek Ak..

Hızlı İncele

Dophin Mini Betta Tank Betalık

(0)
180,08TL

Dophin Mini Betta Tank Betalık   Daha iyi bir görüntü için LED ışıklıdır.   LED ışığın, açma ve kapatma kontrol düğmesi bulunmaktadır.   LED ışık 4,5 volt gücünde adaptör yardımı ile çalışmaktadır.   Akvaryumun arka kısımlarında bulunan özel düzenekler sayesinde 3 adet tank bir araya getirildiğinde tek adaptör..

Hızlı İncele

İguana Vitamini - Tor Axsol

(0)
5,29TL

İguana Vitamini - Tor Axsol SADECE HAYVAN SAĞLIĞINDA KULLANILIR. Birleşimi: Vitamin A    : 5000000IU Vitamin D3    : 80000IU Vitamin E    : 5000mg Vitamin C    : 9900mg Vitamin B1    : 49250mg Vitamin B2    : 240mg Vitamin B6    : 49250mg Vitamin B12    : 240mg Vi..

Hızlı İncele

Kaplumbağa Kabuk Koruyucu Sertleştirici Torx-Shell

(0)
5,29TL

Kaplumbağa Kabuk Koruyucu Sertleştirici Torx-Shell   Birleşimi: Her 1000ml. içerisinde; Kalsiyum    : 2,970mg Vitamin D3    : 50.000 IU Lizin        : 297 mg Vitamin K3    : 2.500 mg   Uygulama Alanları : Kaplumbağa gibi sürüngenler için, kabuk koruyucu olarak kullanıl..

Hızlı İncele

Kaplumbağa Vitamini - Tor Axsol

(0)
5,29TL

Kaplumbağa Vitamini - Tor Axsol  SADECE HAYVAN SAĞLIĞINDA KULLANILIR. Birleşimi: Vitamin A    : 5000000IU Vitamin D3    : 80000IU Vitamin E    : 5000mg Vitamin C    : 9900mg Vitamin B1    : 49250mg Vitamin B2    : 240mg Vitamin B6    : 49250mg Vitamin B12    ..

Hızlı İncele

Suda Büyüyen Polymer Vazo ve Akvaryum Taşları

(0)
1,05TL

Suda Büyüyen Polymer Vazo ve Akvaryum Taşları Akvaryumda yaşayan balıklarınızın akvaryum taşları vardır. Bu taşlar akvaryumun daha hoş ve şık görünmesine yardımcı olurlar. Aynı şekilde vazolara da taşlar koyularak daha şık görüntüler elde edilmeye çalışılır. Bu amaçla pek çok seçenek üretilmiştir. Bu seçenekler arasında en çok dikkat çekeni ise Bü..

Hızlı İncele

Suda Büyüyen Vazo ve Akvaryum Taşları - Yeşil

(0)
2,11TL

Suda Büyüyen Vazo ve Akvaryum Taşları - Yeşil   Akvaryumda yaşayan balıklarınızın akvaryum taşları vardır. Bu taşlar akvaryumun daha hoş ve şık görünmesine yardımcı olurlar. Aynı şekilde vazolara da taşlar koyularak daha şık görüntüler elde edilmeye çalışılır. Bu amaçla pek çok seçenek üretilmiştir. Bu seçenekler arasında en çok dikkat ç..

Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)
Yukarı Çık