Pet Aksesuarları

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Apex Herbo Deri Ve Tüy Sağlığı Koruyucu Kedi Spreyi 150 ml

(0)
8,99TL

Apex Herbo Deri Ve Tüy Sağlığı Koruyucu Kedi Spreyi 150 ml   Kedi ve Köpekler için deri ve Tüy Bakım Ürünü 150 ml Cildin doğal yağ dengesini korumasına, derideki yara ve eziklerin tedavisine yardımcı olur. Pire,kene ve bitlerden ileri gelen  cilt tahrişlerini giderir. Bileşimi : renksiz çözelti 1 ml de 78.79 mg palmarosa yağı içerir. ..

Hızlı İncele

Apex Herbo Deri Ve Tüy Sağlığı Koruyucu Kedi Ve Köpek Spreyi 150 ml

(0)
8,99TL

Apex Herbo Deri Ve Tüy Sağlığı Koruyucu Kedi Ve Köpek Spreyi 150 ml​   Kedi ve Köpekler için deri ve Tüy Bakım Ürünü 150 ml Cildin doğal yağ dengesini korumasına, derideki yara ve eziklerin tedavisine yardımcı olur. Pire,kene ve bitlerden ileri gelen  cilt tahrişlerini giderir. Bileşimi : renksiz çözelti 1 ml de 78.79 mg palmarosa yağı..

Hızlı İncele

Catch the Mouse Hareketli Kedi Oyuncağı

(0)
26,48TL

Catch the Mouse Hareketli Kedi Oyuncağı Sevimli Dostunuz Minik Kedinizi Eğlendirmek İçin Muhteşem Bir Oyuncağımız Var .Fare Kovalayacakları Bu Sevimli Oyuncakla Minik Dostunuz Saatlerce Oynayarak Eğlenecek! Sevimli dostunuz kedinize eğlenceli bir oyuncak arıyorsanız ona fare kovalayacağı bu oyuncağı almalısınız. Hareketli fare kovalayıcı ile ked..

Hızlı İncele

Çıngıraklı Kedi-Köpek Papyonu

(0)
8,68TL

Çıngıraklı Kedi-Köpek Papyonu  Kedi ve köpeklerinize ayrı bir hava katıp bulunduğunuz ortamda gözleri evcil dostunuzdan alamayacağı Kedi-Köpek Papyonu.   Kedi ve köpeklerinize şık bir hava katmanız için tasarlanmış Kedi-Köpek Papyonu. Papyon ayarlanabilir yapısı ile tüm boyuttaki evcil dostlarınıza uyum sağlamaktadır. S..

Hızlı İncele

Çıngıraklı Peluşlu İnteraktif Kedi Oyuncağı

(0)
27,54TL

Çıngıraklı Peluşlu İnteraktif Kedi Oyuncağı Evcil dostalrınızın da enerjisini atmaya ihtiyacı var. Belki ona gerken vakti ayıramıyor olabilirsiniz.  Böyle zamanlarda onu eğlendirecek ve meraklandıracak oyuncaklarla neşelendirmeye ne dersiniz? Üzerindeki yaya sabitlenmiş peluş  esnek yapısı dolayısıyla kedinizin ilgisini çeket ve onu pa..

Hızlı İncele

Çıngıraklı Silikon Kedi Köpek Tasması

(0)
7,40TL

Çıngıraklı Silikon Kedi Köpek Tasması Kediniz için özel ve şık bir aksesuar olan Silikon Zilli Kedi Boyun Tasması   Kedinizin şık aksesuarlarla daha sevimli bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız bu tasma tam size göre. Silikon ve renkli olan tasma zili ile kedinizin de oldukça hoşuna gidecektir. Tasmayı kedinizi güzelleştirmenin yanı sıra..

Hızlı İncele

Citikitty Kedi Tuvalet Eğitim Seti

(0)
23,30TL

Citikitty Kedi Tuvalet Eğitim Seti Kediniz Tuvaletini Kuma Yapıyorsa Size Daha Pratik Bir Yöntem Sunuyoruz. Citikitty İle Kediniz Tuvaletini Klozete Yapacak Ve Sizi Kum Temizleme Derdinden Kurtaracak.  Sevimli dostunuz tuvaletini kedi kumuna yapıyorsa ve kum temizlemekten yorulduysanız klozet eğitimi ile bundan kurtulabilirsiniz. Dünyaca ünl..

Hızlı İncele

Evcil Hayvan Bakım Tarağı + Tüy Kesici Tarak Pet Zoom

(0)
22,76TL

Pet zoom Evcil Hayvan Bakım Seti  Amerkia'da satış rekorları kıran bu set ile artık evcil hayvanlarınızın bakımını çok pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik evcil hayvanlarınızın tüylerini temizlerken aynı zamanda masaj etkisi gösterdiğinden ; bu durum hem hayvanlarınızın hoşuna gider hemde sizi büyük zahmetlerden kurtarır. Islak yad..

Hızlı İncele

Evcil Hayvan Tarak Ve Tüy Kesme Aleti 2 li Set

(0)
22,76TL

Evcil Hayvan Tarak Ve Tüy Kesme Aleti 2 li Set Amerkia'da satış rekorları kıran bu set ile artık evcil hayvanlarınızın bakımını çok pratik bir şekilde yapabilirsiniz.   Üstelik evcil hayvanlarınızın tüylerini temizlerken aynı zamanda masaj etkisi gösterdiğinden ; bu durum hem hayvanlarınızın hoşuna gider hemde sizi büyük zahmetlerden ..

Hızlı İncele

Evcil Hayvan Tırnak Makası ve Törpü Seti

(0)
7,68TL

Evcil Hayvan Tırnak Makası ve Törpü Seti Evcil Hayvan Tırnak Makası ve Törpü Seti ile sevimli dostlarınızın tırnak bakımını pratik bir şekilde yapabileceksiniz. Hayvanların tırnakları doğa koşullarında kendiliğinden törpülenirken evcil hayvanlarınız ev koşullarında bu imkana sahip olamamaktadır. Hayvanlarınızın tırnaklarının gereğinden fazla uza..

Hızlı İncele

Evcil Hayvanlar İçin Kaka Poşetliği ve Yedek Poşet

(0)
7,40TL

Evcil Hayvanlar İçin Kaka Poşetliği ve Yedek Poşet Kedinizi veya Köpeğinizi tuvalet için dışarı çıkardığınızda poşet almayı artık unutmayacaksınız! Karışık renklerde gönderilecektir.  Kedinizi veya Köpeğinizi tuvalet için dışarıya çıkardığınız zaman, en büyük sıkıntı yanınızda poşet getirmeyi unutmanız ya da yanınızda taşıdığınız poşeti bir ..

Hızlı İncele

Evcil Hayvanlar İçin Pati Desenli 3 adet Kaka Poşeti

(0)
7,51TL

Evcil Hayvanlar İçin Pati Desenli 3 adet  Kaka PoşetiYedek kaka poşetleri sizleri büyük dertten kurtaracak!   Ebat olarak özel tasarlanmıştır   Kaka poşetliğiniz için yedek olarak bulundurmanız için tasarlanmıştır   Her Bir Poşetlik 15 Adet Poşet içermektedir   Paket İçeriği:   Pati Desenl..

Hızlı İncele

Evcil Hayvanlar İçin Seyahat Tipi Su Kabı 500 ML- Mavi

(0)
8,99TL

Evcil Hayvanlar İçin Seyahat Tipi Su Kabı 500 ML- Mavi Köpeğinizle seyahate çıkmak inanılmaz keyiflidir. Ancak uzun yolculuklarda mola veremediğimiz anlarda kedi yada köpeğinize su vermek hayli güçtür. Özellikle yolculuklar için tasarlanmış olan bu ürün araba seyahatlerinizde işinizi fazlasıyla kolaylaştıracak. Suyu mataraya doldurun ve arabanız..

Hızlı İncele

Evcil Hayvanlar İçin Seyahat Tipi Su Kabı 500 ML- Yeşil

(0)
8,99TL

Evcil Hayvanlar İçin Seyahat Tipi Su Kabı 500 ML- Yeşil Köpeğinizle seyahate çıkmak inanılmaz keyiflidir. Ancak uzun yolculuklarda mola veremediğimiz anlarda kedi yada köpeğinize su vermek hayli güçtür. Özellikle yolculuklar için tasarlanmış olan bu ürün araba seyahatlerinizde işinizi fazlasıyla kolaylaştıracak. Suyu mataraya doldurun ve arabanı..

Hızlı İncele

Evcil Hayvanlar İçin Telli Fırça Ve Tarak Seti

(0)
11,11TL

Evcil Hayvanlar İçin Telli Fırça  Ve Tarak Seti Kedi ve köpeklerin taranmaları sağlıklı tüy gelişimi ve parazitlerden korunması bakımından çok önemlidir. Evcil Hayvan Tarama Fırçası Telli Fırça İnce telli, geniş yüzeyi sayesinde daha fazla alanın taranmasını sağlar.   Yavru köpekler veya kediler için, tüylerin taranması ve öl..

Hızlı İncele

Evcil Hayvanlarınız İçin Seyahat Tipi Su Kabı

(0)
8,99TL

Evcil Hayvanlarınız İçin Seyahat Tipi Su Kabı     Köpeğinizle seyahate çıkmak inanılmaz keyiflidir. Ancak uzun yolculuklarda mola veremediğimiz anlarda kedi yada köpeğinize su vermek hayli güçtür. Özellikle yolculuklar için tasarlanmış olan bu ürün araba seyahatlerinizde işinizi fazlasıyla kolaylaştıracak. Suyu mataraya doldurun ve ar..

Hızlı İncele

Evcil Hayvanlarınız İçin Seyahat Tipi Su Kabı - Kırmızı

(0)
8,99TL

Evcil Hayvanlarınız İçin Seyahat Tipi Su Kabı 500 ML- Kırmızı Köpeğinizle seyahate çıkmak inanılmaz keyiflidir. Ancak uzun yolculuklarda mola veremediğimiz anlarda kedi yada köpeğinize su vermek hayli güçtür. Özellikle yolculuklar için tasarlanmış olan bu ürün araba seyahatlerinizde işinizi fazlasıyla kolaylaştıracak. Suyu mataraya doldurun ve a..

Hızlı İncele

FinePet Kedi ve Köpek İçin Otomatik Su ve Mama Kabı

(0)
25,41TL

FinePet Kedi ve Köpek İçin Otomatik Su ve Mama Kabı Sevimli Dostlarınıza Sürpriz Yapın Ve Onlara Otomatik Dolan Su Ve Mama Kabını Alın! Depolama Haznesi Sayesinde Suyu Hiç Bitmeyecek Olan Dostunuz Dilediği Zaman Su İçecek Ve Mama Yiyecek. - Sevimli dostlarınıza ufak sürprizler yapmayı seviyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. - Depolama haznesi ile su..

Hızlı İncele

Furminator Kedi Köpek Tüy Tarağı Small 4 - 5 cm

(0)
30,71TL

Furminator Kedi  Köpek Tüy Tarağı Small 4 - 5 cm  16 cm boyunda ve 4,5 cm lik ağız genişliği ile ideal bir taraktır. Patentli FURminator Tüy Alıcı, ev hayvanı sahiplerinin ortak şikayeti olan ve alerjiye yol açtığı bilinen saçılmaya hazır cansız ve gevşek tüyleri çabuk ve kolayca alır ( keserek değil ). Aletin paslanmaz çelikten ya..

Hızlı İncele

Furminator Kedi & Köpekler İçin Tüy Alıcı 7 cm

(0)
37,06TL

Furminator Kedi & Köpekler İçin Tüy Alıcı 7 cm  16 cm boyunda ve 7 cm lik ağız genişliği ile ideal bir taraktır. Patentli FURminator Tüy Alıcı, ev hayvanı sahiplerinin ortak şikayeti olan ve alerjiye yol açtığı bilinen saçılmaya hazır cansız ve gevşek tüyleri çabuk ve kolayca alır ( keserek değil ). Aletin paslanmaz çelikten yapılmış uygun a..

Hızlı İncele

Hayvan Yıkama Banyo Kiti Pet Bathing Tool - Masajlı

(0)
63,55TL

Hayvan Yıkama Banyo Kiti Pet Bathing Tool - Masajlı ile hayvanlarınız hem yıkanacak hem de masaj yapılacak.   Masajlı yıkama tekniği sayesinde hayvanlarınız yıkanırken daha çok zevk alacak.   Paket İçeriği :    1 Adet Hayvan Yıkama Banyo Kiti Pet Bathing Tool - Masajlı..

Hızlı İncele

Kedi & Köpekler İçin Tüy Alıcı Furminatör

(0)
34,95TL

Furminator ürünleri, evcil hayvanlarınızın dökülmek üzere olan ve ölü tüy ve deri tabakalarını kesmeden temizler. Kedi ve köpeklerinizde keyifli bir masaj etkisi ile genel tüy bakımını sağlar. Normal bakım sürecinde evcil hayvanınız üzerinde bulunan toz , akar , partiküller ile sağl..

Hızlı İncele

Kedi Göz Temizleyici - APEX NATURALS UMİTS

(0)
14,83TL

NATURAL’S UMITS (CAT) : KEDİ GÖZ TEMİZLEME SOLÜSYONU Göz Temizleyici BİLEŞİMİ :  Berrak renkli viskoz çözelti    %3 Borik asit            %0.1 – 1.5 sodyum klorür ve su ihtiva eder. FARMAKOLOJİK ÖZELLİKLERİ : Ürün formülünde bulunan maddeler göz etrafındaki kir..

Hızlı İncele

Kedi Kulak Temizleyici - Apex NATURALS ASAX

(0)
14,83TL

Kedi Kulak Temizleyici - Apex NATURALS ASAX  NATURAL’S ASAX : Kediler için kulak temizleyici Kulak Temizleyici BİLEŞİMİ :  Berrak renkli viskoz çözelti    %25-40 Propilen glikol            %10-20 Etil alkol            %3 ..

Hızlı İncele

Kedi Kumu Küreği

(0)
6,88TL

Kedi Kumu Küreği   Hafif plastikten yapılmıştır.   Topaklaşmış kumlarınız için idealdir. İnce Gözlüdür.   Ürün Ebatları :  28.5 X 13   *Stok Durumuna Göre Karışık Renklerde Gönderilecektir...

Hızlı İncele

Kedi Kumu Küreği

(0)
6,88TL

Kedi Kumu Küreği   Hafif plastikten yapılmıştır.   Topaklaşmış kumlarınız için idealdir. İnce Gözlüdür.   Ürün Ebatları :  28.5 X 13   Renk :  Asorti..

Hızlı İncele

Kedi UZAKLAŞTIRICI - Apex (Profesyonel Eğitim)

(0)
14,29TL

Kedi UZAKLAŞTIRICI - Apex Dünyanın bir numaralı markasıdır.   Konusunda Uzman Apex tarafından üretilmiştir.   Apex Off Kedinizin arkadaşça bir şekilde istenmeyen bölgelerden uzak durması konusunda eğitmenize yardımcı olur.   KULLANIM ŞEKLİ: Hayvanınızın yaklaşmasını istemediğiniz bölgeye, 20 - 30 cm uzaklıktan iki kere spreyi..

Hızlı İncele

Kedi ve Köpek Bakım Seti Petzoom

(0)
22,76TL

Evcil hayvanlarınızın dökülmek üzere olan tüy ve deri tabakalarını kesmeden temizlemenizi sağlayacak Furminator Seti aynı zamanda kedi ve köpeğinize keyifli bir masaj etkisi yaratacak.   Normal bakım sürecinde evcil hayvanınız üzerinde bulunan toz, akar, partiküller ile sağlıklı tüy..

Hızlı İncele

Kedi Yıkama Fırçası

(0)
2,64TL

Evcil hayvanınızı evde yıkamak inanılmaz keyiflidir. Hem sizi deşarj eden hem de sadık dostunuzu çok rahatlatan bir durumdur.  Kedi Köpek Yıkama Fırçası, masaj yaparak canını acıtmadan nazikçe yıkamanızı sağlar. Yumuşak dokuya sahiptir. Asla canını acıtmaz Sevimli dostlarınızla dışarıda vakit geçirmek oldukça keyiflidir. Fakat eve döndüğün..

Hızlı İncele

Kedi-Köpek Yıkama Fırçası

(0)
2,64TL

Kedi Köpek Yıkama Fırçası, masaj yaparak canını acıtmadan nazikçe yıkamanızı sağlar. Evcil hayvanınızı evde yıkamak inanılmaz keyiflidir. Hem sizi deşarj eden hem de sadık dostunuzu çok rahatlatan bir durumdur.    Yumuşak dokuya sahiptir. Asla canını acıtmaz Sevimli dostlarınızla dışarıda vakit geçirmek oldukça keyiflidir. Fakat eve ..

Hızlı İncele

Kısa Tüylü Köpekler İçin Tüy Alıcı Tarak - Small

(0)
34,95TL

Kısa Tüylü Köpekler İçin Tüy Alıcı Tarak - Small ürünleri, evcil hayvanlarınızın dökülmek üzere olan ve ölü tüy ve deri tabakalarını kesmeden temizler   Kedi ve köpeklerinizde keyifli bir masaj etkisi ile genel tüy bakımını sağlar   Normal bakım sürecinde evcil hayvanınız üzerinde bulunan toz , akar , partiküller ile sağlıklı ..

Hızlı İncele

Köpek Göz Temizleyici - APEX NATURALS UMİTS

(0)
14,83TL

NATURAL’S UMITS (DOG) Göz Temizleyici BİLEŞİMİ :  Berrak renkli viskoz çözelti    %3 Borik asit            %0.1 – 1.5 sodyum klorür ve su ihtiva eder. FARMAKOLOJİK ÖZELLİKLERİ : Ürün formülünde bulunan maddeler göz etrafındaki kirleri ve çapakları yumuşatarak t..

Hızlı İncele

Köpek Kulak Temizleyici - Apex NATURALS ASAX

(0)
14,83TL

Köpek Kulak Temizleyici - Apex NATURALS ASAX  NATURAL’S ASAX : Köpekler için kulak temizleyici   BİLEŞİMİ :  Berrak renkli viskoz çözelti    %25-40 Propilen glikol            %10-20 Etil alkol            %3 Borik as..

Hızlı İncele

Köpek Oyuncağı Yuvarlak Diş Temizleyici Oyuncak

(0)
8,46TL

Köpek Oyuncağı Yuvarlak  Diş Temizleyici Oyuncak Sevimli dostunuz eğlenirken aynı zamanda dişlerini temizlesin   Sadık dostlarımız köpeklerin sağlıkları için dişlerinin temizliğine de önem vermeliyiz. Diş temizleme işlemini eğlenceli hale getirmek için sizlere muhteşem bir fırsat sunuyoruz. Diş Temizleyici Oyuncak ile sevim..

Hızlı İncele

Köpek Savar Keko TJ-3008 (Ultrasonik Kedi-Köpek Kovucu)

(0)
31,78TL

Ultrasonik Kedi-Köpek Kovucu (Köpek Savar) Saldırgan köpeklere hiçbir zarar vermeden uzaklaştıracak Köpeklerden Korunma Cihazını her zaman yanınızda bulundurmak isteyeceksiniz. Aynı zamanda bir eğitim aracı olarakta kullanabileceğiniz bu cihaz sayesinde ister kendinizi savunun ister köpekleri uzaklaştırın. Köpekler için tasarlanmış ult..

Hızlı İncele

Köpek Savar Keko TJ-3008 Beyaz (Ultrasonik Kedi-Köpek Kovucu)

(0)
31,78TL

Köpek Savar Keko TJ-3008 Beyaz  (Ultrasonik Kedi-Köpek Kovucu) Saldırgan köpeklere hiçbir zarar vermeden uzaklaştıracak Köpeklerden Korunma Cihazını her zaman yanınızda bulundurmak isteyeceksiniz Aynı zamanda bir eğitim aracı olarakta kullanabileceğiniz bu cihaz sayesinde ister kendinizi savunun ister köpekleri uzaklaştırın ..

Hızlı İncele

Köpek Tasması Uzayıp Kısalabilen Mekanizmalı Tasma

(0)
26,48TL

En sadık dostlarımızın rahatlığı için mükemmel bir ürün; Uzayıp Kısalabilen Mekanizmalı Köpek Tasması!   Şık görüntüsü ve kaliteli malzemesiyle uzun süre sıkılmadan kullanabileceksiniz.   Ürün Özellikleri:   Otomatik kayışları sağlam ve uzun ömürlü, otomatik sarmallı, duraklatma ve kilitleme mekanizmalıdır.   Otomat..

Hızlı İncele

Köpek UZAKLAŞTIRICI - Apex (Profesyonel Eğitim)

(0)
14,29TL

Köpek UZAKLAŞTIRICI - Apex (Profesyonel Eğitim) Dünyanın bir numaralı markasıdır. Konusunda Uzman Apex tarafından üretilmiştir. Apex Off Köpeğinizin arkadaşça bir şekilde istenmeyen bölgelerden uzak durması konusunda eğitmenize yardımcı olur.   KULLANIM ŞEKLİ: Hayvanınızın yaklaşmasını istemediğiniz bölgeye, 20 - 30 cm uzaklıktan iki ker..

Hızlı İncele

Köpek Yıkama Fırçası

(0)
2,64TL

Evcil hayvanınızı evde yıkamak inanılmaz keyiflidir. Hem sizi deşarj eden hem de sadık dostunuzu çok rahatlatan bir durumdur.  Kedi Köpek Yıkama Fırçası, masaj yaparak canını acıtmadan nazikçe yıkamanızı sağlar. Yumuşak dokuya sahiptir. Asla canını acıtmaz Sevimli dostlarınızla dışarıda vakit geçirmek oldukça keyiflidir. Fakat eve döndüğün..

Hızlı İncele

Köpekler İçin Düdüklü Oyuncak Tavuk Budu

(0)
6,35TL

Köpekler İçin Düdüklü Oyuncak Tavuk Budu Köpeğiniz için eğlenceli vakit geçirebileceği, üzerine basıldığında ses çıkartan, kışkırtıcı but görünümlü, minik dostunuzun çok seveceği harika bir oyuncak. Vinil materyalden üretilmiştir. Kesinlikle köpeğinize zarar vermez. Dilerseniz köpeğinizin eğitiminde de kullanabilirsiniz.   Ürün Ölçüleri: ..

Hızlı İncele

Köpekler İçin Oyuncak Sosis

(0)
10,59TL

Köpekler İçin Oyuncak Sosis   Köpeğinizin son derece keyifli vakit geçirmesini sağlar. Vinil materyalden üretilmiştir. Köpeğinizin sağlığına zarar vermez. Dilerseniz eğitim amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Köpeğiniz bu sosisler iler oynarken fazla enerjisini de atmış olacak 4 adet sosisten oluşmaktadır.   Ürün Boyutu: Sosis boyu:..

Hızlı İncele

Pati Desenli 4 lü Kaka Poşeti

(0)
8,09TL

Evcil Hayvanlar İçin Pati Desenli 4 adet  Kaka Poşeti Yedek kaka poşetleri sizleri büyük dertten kurtaracak!   Ebat olarak özel tasarlanmıştır   Kaka poşetliğiniz için yedek olarak bulundurmanız için tasarlanmıştır   Her Bir Poşetlik 15 Adet Poşet içermektedir   Paket İçeriği:   1 Adet ..

Hızlı İncele

Piliç Kedi Köpek Oyuncağı - Düdüklü

(0)
7,40TL

Piliç Kedi Köpek Oyuncağı Kedi ve köpeğiniz eğlensin ve fazla enerjisini atsın diye Piliç Kedi Köpek Oyuncağı Evcil hayvanlarınızın son derece keyifli vakit geçirmesini sağlar. Vinil materyalden üretilmiştir. Köpeğinizin sağlığına zarar vermez. Dilerseniz eğitim amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Köpeğiniz bu piliçlerle oynarken fazla enerjisini..

Hızlı İncele

Portatif Mama Kabı Katlanabilir Evcil Hayvan Su Kabı

(0)
10,59TL

Akordiyon Mama Kabı Katlanabilir Evcil Hayvan Su Kabı Köpeğinizle seyahate çıkmak inanılmaz keyiflidir. Ancak uzun yolculuklarda mola veremediğimiz anlarda kedi yada köpeğinize su ve mama vermek hayli güçtür. Özellikle yolculuklar için tasarlanmış olan bu portatif  ürün araba seyahatlerinizde işinizi fazlasıyla kolaylaştıracak. Hem ko..

Hızlı İncele

Purrfect Arch Kedi Tırmalama ve Kaşınma Tahtası

(0)
46,60TL

Purrfect Arch Kedi Tırmalama ve Kaşınma Tahtası Kedilerin tırnakları; doğal yaşamlarında hem silahları hem de tutunma araçlarıdır. Ancak evde bu silaha pek ihtiyaç duymazlar. Hatta tırnakları uzadığında bundan rahatsızlık duyarak çevredeki objeleri tırmalamaya başlarlar. Kedi sahipleri evde en çok koltukların tırmalanmasından şikayetçi olur. Purr..

Hızlı İncele

Riddex Elektronik Fare ve Haşere Kovucu

(0)
21,18TL

Koku, duman ve tehlikeli kimyasallar olmadan, çocuklarınıza ve evcil hayvanlarınıza zarar gelmeden fare ve haşerelerden korunun! Riddex duvar içi tesisatlarda barınan haşere ve fareleri elektronik dalgalarla evinizden uzaklaştırır.  Ailenizi kimyasallara veya kokuya maruz bırakmaz. Riddex çocuklar, evcil hayvanlar ve elektronik cih..

Hızlı İncele

Riddex Quad Pest Repelling Haşere ve Fare Kovucu

(0)
21,18TL

Riddex Quad Pest Repelling Haşere ve Fare Kovucu   Koku, duman ve tehlikeli kimyasallar olmadan, çocuklarınıza ve evcil hayvanlarınıza zarar gelmeden fare ve haşerelerden korunun!   Riddex duvar içi tesisatlarda barınan haşere ve fareleri elektronik dalgalarla evinizden uzaklaştırır   Ailenizi kimyasallara veya kokuya maru..

Hızlı İncele

Sticky Budy Tüy Temizleme Seti

(0)
20,11TL

Artık kıl-tüy temizliği, Sticky Buddy Özel Yapışkanlı Temizleme Seti ile sandığınızdan çok daha kolay!   Özel maddeden imal edilmiş yapışkanlı yüzeyi sayesinde kıyafetleriniz, fayans ve ahşap yüzeyleriniz, halı ve kilimleriniz,koltuklarınızı rahatlıkla temizleyebileceksiniz. Etrafa dökülmüş kıl ve tüylerin temizliği Sticky Buddy Özel Yapışk..

Hızlı İncele

Sticky Budy Tüy Temizleme Seti - 2 Parça

(0)
11,64TL

Artık kıl-tüy temizliği, Sticky Buddy Özel Yapışkanlı Temizleme Seti ile sandığınızdan çok daha kolay!   Özel maddeden imal edilmiş yapışkanlı yüzeyi sayesinde kıyafetleriniz, fayans ve ahşap yüzeyleriniz, halı ve kilimleriniz,koltuklarınızı rahatlıkla temizleyebileceksiniz. Etrafa dökülmüş kıl ve tüylerin temizliği Sticky Buddy Özel Yapış..

Hızlı İncele

Sunny Seat Cama Asılan Kedi Yatağı

(0)
40,50TL

Evcil kediniz bu mindere bayılacak! Sıcağı seven tüm ev kedileri için tarif edilmez bir keyif ve uyku minderi. Kurulumu son derece kolay olduğundan kendiniz sadece 5 dakika da kurabilir ve kedinize hemen hediye edebilirsiniz. Sıcağı seven tüm kediler cama asılan bu minderde doya doya güneş banyosu yapıp üzerine güzel bir uyku çekecekler! Ürün Ö..

Hızlı İncele

Tüy Toplama Eldiveni

(0)
16,19TL

Tüy Toplama Eldiveni   Hem petinizin tüylerini toplarken, hemde ona masaj etkisi yapan bu eldiven aynı zamanda, halı ve koltuklarınızın üzerindeki tüylerin toplanmasını sağlar.   Tüy toplama eldiveni dökülen tüyleri ve tozu toplamak için çok kullanışlıdır.  Eldivenin avuç içinde hafif dişli bir yüzeyi vardır ve kopmuş tüyleri de..

Hızlı İncele

Tüy Toplama Eldiveni - Pembe

(0)
16,19TL

Tüy Toplama Eldiveni   Hem petinizin tüylerini toplarken, hemde ona masaj etkisi yapan bu eldiven aynı zamanda, halı ve koltuklarınızın üzerindeki tüylerin toplanmasını sağlar.   Tüy toplama eldiveni dökülen tüyleri ve tozu toplamak için çok kullanışlıdır.  Eldivenin avuç içinde hafif dişli bir yüzeyi vardır ve kopmuş tüyleri de..

Hızlı İncele

Ultrasonik Köpek ve Kedi Uzaklaştırıcı (Model 2)

(0)
31,78TL

Ultrasonik Kedi-Köpek Kovucu (Köpek Savar) Saldırgan köpeklere hiçbir zarar vermeden uzaklaştıracak Köpeklerden Korunma Cihazını her zaman yanınızda bulundurmak isteyeceksiniz. Aynı zamanda bir eğitim aracı olarakta kullanabileceğiniz bu cihaz sayesinde ister kendinizi savunun ister köpekleri uzaklaştırın. Köpekler için tasarlanmış ult..

Hızlı İncele

Uzayabilen Desenli Mekanizmalı Köpek Tasması -Pup Style

(0)
26,48TL

Uzayabilen  Desenli  Mekanizmalı  Köpek  Tasması -Pup Style​ En sadık dostlarımızın rahatlığı için mükemmel bir ürün; Uzayıp Kısalabilen Mekanizmalı Köpek Tasması!   Şık görüntüsü ve kaliteli malzemesiyle uzun süre sıkılmadan kullanabileceksiniz.   Ürün Özellikleri:   Otomatik kayışları sağlam ve uzun ömü..

Hızlı İncele

Uzayıp Kısalabilen Mekanizmalı Köpek Tasması

(0)
26,48TL

Sevimli dostunuzla birlikte gezmeye çıktığınızda ona hareket özgürlüğü sağlayacak tasma. Köpeğinize ihtiyaç duyduğu özgürlük duygusunu verecek olan tasmayı tek el fren sistemiyle de rahatça kontrol edebilirsiniz. Ani duraklamalarda köpeğinizi stop düğmesi ile durdurabilirsiniz. Köpeğinizle keyifli bir gezinti geçirmenize yardımcı olacak tasma 5 ..

Hızlı İncele

Yavru Kedi ve Köpekler İçin Pet Biberon

(0)
14,83TL

Yavru Kedi ve Köpekler  İçin Pet Biberon  Biberonun emzik kısmı zehirli madde içermeyen, yüksek sıcaklıklara dirençli silikondan imal edilmiştir. Şişe kısmı zehirli madde içermeyen, yüksek sıcaklıklara dirençli  polykarbonattan imal edilmiştir.   Paket İçeriği : 1 Adet biberon 2 Adet başlık 1 Adet temizlik fırçası Ürü..

Hızlı İncele

Yavru Köpek Lazımlığı Puppy Potty Pad

(0)
47,66TL

Köpeğinize evde tuvaletini yapması için dışarıdaki ortamı sağlayan lazımlık!   Mat ve tepsi sisteminden oluşan lazımlıkla köpeğinizi dışarı çıkaramadığınız zamanlarda kendilerini rahat hissettireceksiniz. Çim görünümlü matı sayesinde köpeğinizi çekecektir. Köpeğiniz tuvaletini buraya yapması gerektiğini çok kolay öğrenecektir. Mat sıvıyı k..

Hızlı İncele

Yavru Köpek Tuvalet Eğitim Seti - Puppy Potty Pad

(0)
47,66TL

Köpeğinize evde tuvaletini yapması için dışarıdaki ortamı sağlayan lazımlık!   Mat ve tepsi sisteminden oluşan lazımlıkla köpeğinizi dışarı çıkaramadığınız zamanlarda kendilerini rahat hissettireceksiniz. Çim görünümlü matı sayesinde köpeğinizi çekecektir. Köpeğiniz tuvaletini buraya yapması gerektiğini çok kolay öğrenecektir. Mat sıvıyı k..

Hızlı İncele

Zampa İki Toplu Vantuzlu Kedi Oyun Tüneli

(0)
21,18TL

Zampa İki Toplu Vantuzlu Kedi Oyun Tüneli    Sevimli Dostunuz Minik Kedinizi Eğlendirmek İçin Muhteşem Bir Oyuncağımız Var .Topları Kovalayacakları Bu Sevimli Oyuncakla Minik Dostunuz Saatlerce Oynayarak Eğlenecek! Sevimli dostunuz kedinize eğlenceli bir oyuncak arıyorsanız ona top kovalayacağı bu oyuncağı almalısınız. Hareket..

Gösterilen: 1 ile 59 arası, toplam: 59 (1 Sayfa)
Yukarı Çık