Bebek Güvenlik Ürünleri

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Anahtarlı Çocuk Koruma Priz Kilidi 6 Adet

(0)
5,81TL

Anahtarlı Çocuk Koruma Priz Kilidi 6 Adet ; 0-6 Yaş grubu çocukların evlerde öğrenme, keşfetme isteklerini engellemeden gelişme süreçlerini sağlıklı ve özgürce yaşamalarına yardımcı olmak için, olası ev kazalarını en aza indirebilecek, evinize özel güvenlik çözümleri. Ürün Özellikleri: Kullanımı kolay, elektrik çarpmasını önleyici kapak. Prizl..

Hızlı İncele

Anahtarlı Halatlı Pvc Kapı Pencere Emniyet Kilidi

(0)
19,06TL

Anahtarlı Halatlı Pvc Kapı Pencere Emniyet Kilidi ; kapı ve pencereler için güvenli havalandırma sağlayan bir emniyet kilididir. Uygulandığı pencerenin tam açılmasını engelleyerek havalandırma sağlarken düşme vakalarının önüne geçer. Sadece anahtarı ile açılabildiğinden tam güvenlik sağlar. Ayrıca hırsız güvenliği için de en düşük maliyetli önle..

Hızlı İncele

Çocuk Güvenlik Seti - Profesyonel 26 Parça

(0)
55,55TL

Çocukların ev ortamında karşılaşabileceği çokca rastlanan tehlikeleri önlemekte yardımcı olmak üzere Profesyonel Olarak tasarlanmıştır.  TÜRK MALIDIR Kitteki güvenlik ürünleri, çocukların korunma ihtiyacı duyduğu çeşitli durumların dikkatle analiz edilmesi sonucu oluşturulmuştur.  Güvenlik Kiti ürünleri, güvenlik standartlar..

Hızlı İncele

Çocuk Güvenlik Seti 30 Parça

(0)
37,06TL

Çocuklarınızın güvenliğini 30 parçalık bu set ile daha kolay sağlayacaksınız. ! Çocuklarınızın güvenliğini 30 parçalık bu set ile daha kolay sağlayacaksınız.   Çocuk Emniyet Seti   Sadece sokaklar değil, evler de çocuklar için çok tehlikeli olabiliyor. Birçok çocuk ev kazaları yüzünden ciddi ya da hafif yaralanmalar yaşıyor. Bu kazaları en aza i..

Hızlı İncele

Çocuk Koruma Kilidi - Geçmeli 2 Adet Dolap Kilidi

(0)
5,81TL

Çocuk Koruma Kilidi - Geçmeli 2 Adet Dolap Kilidi ile evdeki dolap ve çekmece kapaklarıyla birlikte çocuklarınız için tehlike bulunduran her yere yapıştırabileceğiniz Çocuk Koruma Kilidi: Geçmeli 2'li Dolap Kilidi.   Çocuklarınızın tehlikeli dolap ve çekmecelerin kapaklarına ulaşmasını önlemek amacı üretilmiş Çocuk Koruma Kilidi - Ge..

Hızlı İncele

Çocuk Koruma Kilidi 2li Dolap ve Çekmece

(0)
6,35TL

Çocuk Koruma Kilidi 2'li Dolap ve Çekmece ile Çocukların istemediğiniz dolap kapaklarına ulaşmasını önlemek ve tehlikeden korunabilmeleri sağlanmaktadır.   Çocuklarınızın dolap kapaklarını açarken çıkan sakatlıkları önleyen ve tehlikelerden koruyan 2'li Dolap ve Çekmece Çocuk Koruma Kilidi.   Dolap kilidi ile dolapla..

Hızlı İncele

Çocuk Koruma Priz Kapağı 4 Adet

(0)
2,39TL

Çocuk Koruma Priz Kapağı 4 Adet ile 0-6 Yaş grubu çocukların evlerde öğrenme, keşfetme isteklerini engellemeden gelişme süreçlerini sağlıklı ve özgürce yaşamalarına yardımcı olmak için, olası ev kazalarını en aza indirebilecek, evinize özel güvenlik çözümleri. Ürün Özellikleri:   Kullanımı kolay, elektrik çarpmasın..

Hızlı İncele

Fiş Çek - Çocuk Güvenlik Aparatı ( 2 Adet )

(0)
6,09TL

Fiş Çek - Çocuk Güvenlik Aparatı ( 2 Adet ) Çocuk Dostudur Hayatı Kolaylaştırır Pratik ve Kolay Kullanım İmkanı Sunar   Günlük hayatınızı kolaylaştırmak için Fiş Çek (2 Adet).   Sökük prizler her zaman problem oluşturmuştur. Duvarınızın görüntüsü bozulduğu gibi kullanım sırasındada tehlike ( Elektrik çarpması, kontak, ..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Yukarı Çık