Bilgisayar Gereçleri

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Avometre Dijital Ölçü Aleti Multimetre

(0)
21,18TL

Avometre Dijital Ölçü Aleti Multimetre Bataryası Bulunmaktadır 3.1/2 LCD aydınlatmalı gösterge , maksimum okuma 1999 Esnek kullanım olanağı için 30 çok yünlü sıra Düşük pil göstergesi Aşırı yükleme koruması DCV : 200m /2/20/200/1000V, ±0.5% ACV : 200m/2/20/200/700V, ±1.2% DCA : 20µ/200µ/2m/20m/200m/10A, ±1.0..

Hızlı İncele

Balerin Fırça Ve Faraş Seti

(0)
5,29TL

Balerin Fırça Ve Faraş Seti ile ufak kırıntı ve döküntüler için elektrik süpürgesi yada gırgırlı süpürge çıkarmanıza gerek kalmayacak. Özellikle mutfakta ve sofranızı toplarken elinizin altındaki en pratik yardımcınız olacak. Balerin görünümü ile kullanımı diğer faraş..

Hızlı İncele

Kablo Düzenleyici Cırt Cırt (6 Adet)

(0)
5,20TL

Kablo Düzenleyici Cırt Cırt (6 Adet) Odanızdaki ya da ofisinizdeki kablo karmaşası gittikçe sinirlerinizi bozuyorsa tam da size göre bir ürünümüz var! Kablo Düzenleyici Cırt Cırt sayesinde artık kablolarınız ortalığı karıştırmayacak. Bu şirin kablo toplayıcılarını kullanarak kablolarınızı düzene soka..

Hızlı İncele

Katlanır Usb Fan Vantilatör

(0)
8,46TL

- Bilgisayar Başında Sıcaklamaya Son! - USB Bağlantısıyla Çalışır. - Katlandığında yer kaplamaz  Hangimiz bilgisayar başında saatlerce otururken bunalmıyoruz ki? Gerek sıkıntıdan, gerek iş yoğunluğunun verdiği stresten, gerekse bilgisayarın vermiş olduğu sıcak havadan dolayı hepimiz zaman zaman ter içinde kalıyoruz.   ..

Hızlı İncele

Laptop Soğutucu Ve Yükseltici Çapraz Ayaklar

(0)
4,23TL

İster masa üstü , isterseniz diz üstü kullanın ,cihazların direk sıcaklarına maruz kalmaktan kurtulacaksınız.   Çapraz ayaklar yeterli aralığı sayesinde hava akışının gercekleşmesini sağlar ve cihazların soğuk kalmasına ve Cihazın  performansının düşmemesine yardımcı olur...

Hızlı İncele

Masaüstü Ayarlı Usb Mini Vantilatör - Fan

(0)
15,88TL

Masaüstü Ayarlı Usb Mini Vantilatör - Fan Yazın kavurucu sıcağında sizin serinliğiniz için çok şık bu ürün! Masaüstü Ayarlı Usb Mini Vantilatör – Fan. Elektriğini Usb den alır kademeli pervanesi ile istediğiniz seviyeye ayarlayabilirsiniz. Pc’nizin olduğu her yerde size serinlik sa..

Hızlı İncele

Şarj Edilebilir Vantilatör Telefon Tutacaklı Askılı Fan

(0)
21,18TL

Çalışma masalarınızda mutlaka bulunması gereken ve bilgisayar başında çalışanlara özel olarak üretilmiş Şarj Edilebilir Vantilatör Telefon Tutacaklı Askılı Fan.   Sıcak havaların artması ile serinlemenize yardımcı olacak vantilatör fanı ofis veya ev ortamınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.   Sıradan USB taşınabilir fan..

Hızlı İncele

USB Girişli E-Mail Habercisi Masa Lambası

(0)
12,70TL

Zarf şeklinde ilginç, eğlenceli ve şık tasarıma sahip E-mail habercisi bütün e-mail hesaplarınızı sizin yerinize kontrol eder ve yeni mail aldığınızda ışıklı ve sesli olarak size haber verir! Böylelikle e-maillerinizi sürekli kontrol etmek ya da farklı e-mail hesaplarınızı bilgisayar ekranınızda açık tutmak zorund..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Yukarı Çık