El Fenerleri

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Cam Kıran Zoomlu Ve Şarjlı Polis Feneri

(0)
47,66TL

Mükemmel bir güce sahip olan Power Led El Feneri, kamp çantanızdan, arabanızdan asla eksik etmemeniz gereken bir ürün! Polis tipi taktik feneri, kullandığı Power Led teknoloji ile kendi sınıfındaki en yüksek ışık performansına sahiptir! Ürün başlığını çevirerek cam kırmaya yarayan demir gövdesini dışarı çıkartabilir, acil durum anında kullana..

Hızlı İncele

Çift Başlı Pilli Kafa Lambası

(0)
13,23TL

Balık tutarken, geceleri köpek gezdirirken, yolda, dağda, kırda, bayırda, kampta ve tamiratta 2 elinizi serbestçe kullanırken ışıktan mahrum kalmayın diye Çift Başlı Pilli Kafa Lambası!   Ürün Özellikleri: Boyutlar: 6.30 cm 4 cm Işık Özelliği: Power LeD Işık Mesafesi: 50/100 mt Işık Rengi: Beyaz Çalışma Süresi: 4 S..

Hızlı İncele

El Feneri - Kredi Kartı Şeklinde Cep Fener Lamba

(0)
2,64TL

El Feneri - Kredi Kartı Şeklinde Cep Fener Lamba İlk bakışta düz küçük karton parçası gibi görünen cep lambasını her zaman her yerde kullanabilirsiniz.    Işığa ihtiyaç duyduğunuzda tek yapmanız gereken cep lambasını cüzdanınızdan çıkartmak ve ampül gibi duran parçayı yukarı doğru çekmek.   Işığı kapatmak için ise ampül..

Hızlı İncele

Polis El Feneri: Zoomlu 500 Lümen KM815

(0)
34,41TL

Polis El Feneri: Zoomlu  500 Lümen KM815   Güçlü aydınlatma özelliği ile sizi yarı yolda bırakmayacak ve güvenle ava çıkmanızı yada kamp kurmanızı sağlayacak   Polis tipi taktik feneri, kullandığı Power Led teknoloji ile kendi sınıfındaki en yüksek ışık performansına sahiptir!   Kullandığı son Led teknoloji ile..

Hızlı İncele

Polis Feneri - Zoomlu Ve Şarjlı FJ-7020 Tüfek Aparatlı Set

(0)
37,06TL

Polis Feneri - Zoomlu Ve Şarjlı FJ-7020 Tüfek Aparatlı Set   Alüminyum, sağlam ve hafif gövde yapısı güçlü aydınlatma ekranı ile maximum kullanım sağlamaktadır   Asker ve Polis Teşkilatlarında, Dağlarda, Kamplarda, Ormanlarda , Şehirlerde, Köylerde, Kasabalarda , Doğa Sporlarında , Deprem, doğal afet gibi acil durumlarda Kısac..

Hızlı İncele

Power Ledli ve Zoomlu 2 Km Menzilli Alüminyum El Feneri

(0)
10,59TL

Aliminyum, sağlam ve hafif gövde yapısı güçlü aydınlatma ekranı ile maximum kullanım sağlamaktadır. Ürün Özellikleri: Ürün çok kaliteli olup Amerikan polislerinin kullandığı modeldir. Aynı zamanda özel güvenlik, site güvenlik elemanları içinde idealdir. Uzun mesafelerde dahi çok etkilidir. Selektör yapma özelliğine sahiptir. Kızaklı zoom fo..

Hızlı İncele

Süper Parlak 9 Ledli Metal Mini El Feneri

(0)
5,29TL

Süper Parlak 9 Ledli Metal Mini El Feneri   Normal ampullere göre 7 kat daha fazla aydınlatma!   Bu Mini El Feneri, kullandığı son LED teknoloji ile kendi sınıfındaki en yüksek ışık performansına sahip ender cep feneridir.   Mükemmel bir güce sahip olan ve buna rağmen sadece 8 santimetre uzunlukta olan Alüminyum Metal LED El Fe..

Hızlı İncele

Taktik Hafif Silah Feneri

(0)
11,64TL

Mükemmel bir güce sahip olan Power Led El Feneri, kamp çantanızdan, arabanızdan asla eksik etmemeniz gereken bir ürün! ANOTLAMAK ORDU YÖNETMELİĞİNE UYGUN ÜRÜNDÜR   Polis tipi taktik feneri, kullandığı Power Led teknoloji ile kendi sınıfındaki en yüksek ışık performansına sahiptir!   Ürün Özellikleri: Yüksek Mukavemetli Alüminyum A..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Taktik Hafif Silah Feneri Şarjlı Tüfek Aparatlı FJ-903

(0)
42,36TL

Taktik Hafif Silah Feneri Şarjlı Tüfek Aparatlı FJ-903   Mükemmel bir güce sahip olan Power Led El Feneri, kamp çantanızdan, arabanızdan asla eksik etmemeniz gereken bir ürün!   ANOTLAMAK ORDU YÖNETMELİĞİNE UYGUN ÜRÜNDÜR   Polis tipi taktik feneri, kullandığı Power Led teknoloji ile kendi sınıfındaki en yüksek ışık ..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Yukarı Çık