Kırtasiye Ofis

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

8 Fonksiyonlu Sihirli Makas

(0)
7,40TL

8 Fonksiyonlu Sihirli Makas Hem makas, hem açacak, hem kablo sıyırıcı, hem bıçak ! Bu inanılmaz 8 Fonksiyonlu Sihirli Makas her alanda çok işinize yarayacak. Mutfak işlerinizde elinizin altında bulunması gereken, işlerinizi kolaylaştıracak ve elinizin altından ayıramayacağınız yepyeni bir ürün. Mutfakta ..

Hızlı İncele

8 Renkli Basmatik Fosforlu Kalem

(0)
5,78TL

Çocukların,Öğrencilerin,öğretmenlerin kullanacakları harika bir ürün 8 Renkli Basmatik Fosforlu Kalem!   Üzerinde yer alan basmatiği sayesinde 8 farklı renk olarak kullanma imkanına sahipsiniz. Kullanımı oldukça basit olan 8 Renkli Basmatik Fosforlu Kalem 'in üzerinde yer alan düğmeli yere basarak, istediğiniz renge getirebil..

Hızlı İncele

Ağaç Görünümlü Kurşun Kalem

(0)
4,04TL

Ağaç Görünümlü Kurşun Kalem (1 Adet) Evinizde, masanızda, ofisinizde v.b yerlerde rahatlıkla kullanabileciğiniz görüntüsüyle ilgi çeken bir tasarıma sahip kullanışlı bir ürün Ağaç Görünümlü Kurşun Kalem ! Çok şık ve kullanışlı el yapımı..

Hızlı İncele

Ahşap Termometre

(0)
6,35TL

Ahşap şeklinde olan bu ürün oda sıcaklığını ve nem ölçme özelliği vardır. Ürünün sol tarafı derece kısmını sağ arafı ise nem ölçme tarafını göstermektedir. Ürünün arka kısmında yer alan aleminyum yuvarlak halka sayesinde duvarınıza veya herhangi bir yere kolaylıkla asılmakt..

Hızlı İncele

Alışveriş Sepeti Kalemlik

(0)
8,46TL

Alışveriş sizin için bir keyifse ve bu keyfi her an hissetmek istiyorsanız; Alışveriş Arabası Şeklinde Kalemlik tam size göre bir ürün! Alışveriş yapmanın en tasarruflu yolu masanızdakileri sepete koymak olacak. Alışveriş arabası kalemlik metal gövdesi ve plastik aksamları ile birebir alışveriş sepeti görünümü verilmiştir. Ürün Özellikleri: A..

Hızlı İncele

Alkış Sensörlü LED Dijital Masa Saati Alarm ve Termometre Özellikli

(0)
50,84TL

Alkış Sensörlü LED Dijital Masa Saati Alarm ve Termometre Özellikli Ev veya ofislerinizde çalışma masalarınızda hem şık bir dekor ürünü olarak kullanabileceğiniz hem de çok fonksiyonlu özelliği sayesinde saat ve termometre olarak kullanabileceğiniz Alkış Sensörlü LED Dijital Masa Saati (Alarm Termometre). Sabah uyanmakta zorlananlar için tas..

Hızlı İncele

Bardak Altlığı Ezilmiş Adam Şekilli

(0)
5,29TL

Bardak Altlığı Ezilmiş Adam Şekilli   Kahve, çay ve diğer içeceklerin masanızda bıraktığı izlere karşı Kahraman Stan Bardak Altlığı kendini feda ediyor   Cesur Stan ezilmek pahasına  masa ve sehpalarınızın kirlenmemesi için büyük bir fedakârlık yapıyor. Kahvenizi yudumlayıp ne kadar yorucu ve kötü bir gün geçirdiğinizi düşünürken..

Hızlı İncele

Bel Yastığı Ortopedik Bel Sırt Destek Minderi Ortopedik Yastık

(0)
23,14TL

Bel Yastığı Ortopedik Bel Sırt Destek Minderi Ortopedik Yastık   Ortopedik Bel Destek Yastığı Sırt Desteği Minder   Tam ortopedik tasarımı sayesinde belinizin tüm boşluklarını doldurur ekstra destek sağlar.   Tüm gün oturarak çalışanlarda uzun süre oturmadan kaynaklı bel uyuşmalarını ve bel ağrılarını gidermeye yardımcı olu..

Hızlı İncele

Bel Yastığı Ortopedik Bel Sırt Minderi Ortopedik Yastık

(0)
23,14TL

Bel Yastığı Ortopedik Bel Sırt Destek Minderi Ortopedik Yastık   Ortopedik Bel Destek Yastığı Sırt Desteği Minder   Tam ortopedik tasarımı sayesinde belinizin tüm boşluklarını doldurur ekstra destek sağlar.   Tüm gün oturarak çalışanlarda uzun süre oturmadan kaynaklı bel uyuşmalarını ve bel ağrılarını gidermeye yardımcı olu..

Hızlı İncele

Bilimsel Hesap Makinesi

(0)
16,94TL

Sert, Dayanıklı ve Sürgülü Kapaklı Tam 240 Fonksiyonu ile Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılar Ürün Özellikleri: 240 fonksiyon S V.P.A.M. 12 hane Gerçek cebir mantığı Açı birimi (DEG RAD GRA) Açı birimi çevirimi Trigonometri Hiperbol Logaritma Cebir, x3 Üstel ve köklü ifadeler Koordinat dönüştürme Tekrar gösterim işlevi Paket İçeriği: 1 ..

Hızlı İncele

Bozuk Para Kutusu Anahtarlık

(0)
4,23TL

Bozuk Para Kutusu Anahtarlık   "Kumbara!" kavramının şekilsel çağrışımını yeniden tanımlamanızı sağlayacak bu ürünle, düzen tutkusu ağır basan dostlarınızı es geçmeyin bizce.   Çantanızda bozuk para aramayın. Bozuk Para Kutusu Anahtarlık ile istediğiniz zaman bulun.   Cebimizde veya çantamızda şıkır şıkır ses yapan bozuk parala..

Hızlı İncele

Bozuk Para Kutusu Metal Aynalı Cüzdanmatik

(0)
7,40TL

Bozuk Para Kutusu Metal Aynalı Cüzdanmatik   "Kumbara!" kavramının şekilsel çağrışımını yeniden tanımlamanızı sağlayacak bu ürünle, düzen tutkusu ağır basan dostlarınızı es geçmeyin bizce.   Çantanızda bozuk para aramayın. Aynalı Bozuk Para Cüzdanı Kuruşmatik ile istediğiniz zaman bulun.   Cebimizde veya çantamızda ..

Hızlı İncele

Büyüteç 50 mm

(0)
7,40TL

Büyüteç 50 mm    Görme Güçlüğü Çekenler İçin İdealdir. - Tüm Detaylar Artık Gözünüzün Önünde! - Her Evde Mutlaka Olması Gereken Muhteşem Bir Ürün En ufak detayları bile gözden kaçırmayın. Özellikle görme zorluğu çekenler ve yaşlılar için idealdir.   Paket İçeriği :  1 Adet Büyüteç 50 mm..

Hızlı İncele

Büyüteç 60mm

(0)
8,46TL

Büyüteç 65mm    Görme Güçlüğü Çekenler İçin İdealdir. - Tüm Detaylar Artık Gözünüzün Önünde! - Her Evde Mutlaka Olması Gereken Muhteşem Bir Ürün   En ufak detayları bile gözden kaçırmayın. Özellikle görm..

Hızlı İncele

Büyüteç 75mm

(0)
9,53TL

Büyüteç 75mm  Görme Güçlüğü Çekenler İçin İdealdir. - Tüm Detaylar Artık Gözünüzün Önünde! - Her Evde Mutlaka Olması Gereken Muhteşem Bir Ürün En ufak detayları bile gözden kaçırmayın. Özellikle görme zorluğu &ccedi..

Hızlı İncele

Büyüteç 90 mm

(0)
10,59TL

Büyüteç 90 mm    Görme Güçlüğü Çekenler İçin İdealdir.   - Tüm Detaylar Artık Gözünüzün Önünde!   - Her Evde Mutlaka Olması Gereken Muhteşem Bir Ürün   En ufak detayları bile gözden kaçırmayın.   Özellikle görme zorluğu çekenler ve yaşlılar için idealdir.   Paket İçeriği :    1 Adet Bü..

Hızlı İncele

Büyüteç Profesyonel Çift Mercekli Pusulalı 90mm

(0)
18,00TL

Büyüteç Profesyonel Çift Mercekli Pusulalı 90mm   Tam Profesyoneller İçin En Ekonomik Çözümdür.   90mm 'lik Büyük Merceği ve Hemen Altındaki 20mm 'lik merceğiyle size profesyonel kullanım sağlar.   Görme Güçlüğü Çekenler İçin İdealdir.   - Tüm Detaylar Artık Gözünüzün Önünde!   - Her Evde Mutlaka Olması Ge..

Hızlı İncele

Çöp Kovası Kapaklı Press İt 4 LT - Beyaz

(0)
9,53TL

Çöp Kovası Kapaklı Press İt 4 LT - Beyaz ile  ile evinizdeki ve ofisinizdeki şık ve sağlıklı çöp kovası ihtiyacını görmüş olursunuz 1.sınıf malzemeden üretilmiş ve hiçbir kansorojen madde içermemektedir BPA içermez   Doğa dostudur   ISO 9001:2008-TSEK sertifikalıdır   Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı ..

Hızlı İncele

Çöp Kovası Kapaklı Press İt 4 LT - Bordo

(0)
9,53TL

Çöp Kovası Kapaklı Press İt 4 LT - Bordo ile  ile evinizdeki ve ofisinizdeki şık ve sağlıklı çöp kovası ihtiyacını görmüş olursunuz   ÜRÜN EBATI :  184x184x160 mm   Renk :  Bordo   Hacim :  4 LT   Paket İçeriği :    1 Adet Çöp Kovası Kapaklı Press İ..

Hızlı İncele

Çöp Kovası Kapaklı Press İt 4 LT - Gri

(0)
9,53TL

Çöp Kovası Kapaklı Press İt 4 LT - Gri ile  ile evinizdeki ve ofisinizdeki şık ve sağlıklı çöp kovası ihtiyacını görmüş olursunuz 1.sınıf malzemeden üretilmiş ve hiçbir kansorojen madde içermemektedir BPA içermez   Doğa dostudur   ISO 9001:2008-TSEK sertifikalıdır   Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı on..

Hızlı İncele

Çöp Kovası Kapaklı Press İt 4 LT - Lila

(0)
9,53TL

Çöp Kovası Kapaklı Press İt 4 LT - Lila ile  ile evinizdeki ve ofisinizdeki şık ve sağlıklı çöp kovası ihtiyacını görmüş olursunuz 1.sınıf malzemeden üretilmiş ve hiçbir kansorojen madde içermemektedir BPA içermez   Doğa dostudur   ISO 9001:2008-TSEK sertifikalıdır   Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı o..

Hızlı İncele

Çöp Kovası Pedallı Paslanmaz - 12LT

(0)
51,90TL

Çöp Kovası Pedallı Paslanmaz - 12LT ile evinizdeki şık ve sağlıklı çöp kovası ihtiyacını görmüş olursunuz.   37 x 25 Boyutlarındadır.   Kova Boyu : 24 * 31 Cm'dir.   Sağlıklı ,Şık ve Sağlam Yapısıyla Her Ortama Uyum Sağlar...

Hızlı İncele

Çöp Kovası Pedallı Paslanmaz - 16LT

(0)
62,49TL

Çöp Kovası Pedallı Paslanmaz - 16LT ile evinizdeki ve ofisinizdeki şık ve sağlıklı çöp kovası ihtiyacını görmüş olursunuz.   25 x 43 Cm Boyutlarındadır.   Kova Boyu : 25 * 36 Cm'dir.   Sağlıklı ,Şık ve Sağlam Yapısıyla Her Ortama Uyum Sağlar...

Hızlı İncele

Çöp Kovası Pedallı Paslanmaz - 3LT

(0)
24,35TL

Çöp Kovası Pedallı Paslanmaz - 3LT ile evinizdeki ve ofisinizdeki şık ve sağlıklı çöp kovası ihtiyacını görmüş olursunuz.   24 x 16 Cm Boyutlarındadır.   Kova Boyu : 15 * 18 Cm'dir.   Sağlıklı ,Şık ve Sağlam Yapısıyla Her Ortama Uyum Sağlar...

Hızlı İncele

Çöp Kovası Pedallı Paslanmaz - 5LT

(0)
27,54TL

Çöp Kovası Pedallı Paslanmaz - 5LT ile evinizdeki ve ofisinizdeki şık ve sağlıklı çöp kovası ihtiyacını görmüş olursunuz.   24 x 18 Cm Boyutlarındadır.   Kova Boyu : 19 * 17 Cm'dir.   Sağlıklı ,Şık ve Sağlam Yapısıyla Her Ortama Uyum Sağlar...

Hızlı İncele

Cüzdan Görünümlü Ayraçlı Günlük - Not Defteri

(0)
23,14TL

Cüzdan Görünümlü Ayraçlı Günlük - Not Defteri  Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz estetik bir ürün olan Cüzdan Görünümlü Renkli Not Defteri'ni toplantılarda, iş yemeklerinde kıyafetinize uyumlu olan rengiyle yanınızda bulundurabilirsiniz. Şık görünüme sahip bir cüzdan gibi kullanabileceğiniz Cüzdan Görünümlü Renkli Not Defter..

Hızlı İncele

Derby 602 Japon Yapıştırıcı

(0)
4,23TL

Derby 602 Japon Yapıştırıcı Bir damlası bile yapıştırmak için yeterlidir. Anında kuruma ve yapıştırma özelliğine sahiptir. Bir damlası 0.25cm2 lik alan için yeterlidir. Yapışma kuvveti 100kg/cm2' dir. -18'C ile +80'C arasında yapıştırılmış yüzeyler stabildir. Kauçuk malzemelerde 2 sn, metal malz..

Hızlı İncele

Düğün Parası - 100 Adet 10 Euro

(0)
5,78TL

Düğünlerde ve eğlencelerde kullanabileceğiniz Düğün Paraları ile hem çok eğlenecek hemde dolarları havaya savurarak büyük sükse yapacaksınız.   Ürün Özellikleri: Düğünde, Eğlencede, Sünnet düğülerinde havaya savurabileceksiniz. Sahte düğün para..

Hızlı İncele

Düğün Parası - 100 Adet 10 TL

(0)
5,78TL

Düğünlerde ve eğlencelerde kullanabileceğiniz Düğün Paraları ile hem çok eğlenecek hemde dolarları havaya savurarak büyük sükse yapacaksınız.   Ürün Özellikleri: Düğünde, Eğlencede, Sünnet düğülerinde havaya savurabileceksiniz. Sahte düğün para..

Hızlı İncele

Düğün Parası - 100 Adet 100 Euro

(0)
5,78TL

Düğünlerde ve eğlencelerde kullanabileceğiniz Düğün Paraları ile hem çok eğlenecek hemde dolarları havaya savurarak büyük sükse yapacaksınız.   Ürün Özellikleri: Düğünde, Eğlencede, Sünnet düğülerinde havaya savurabileceksiniz. Sahte düğün para..

Hızlı İncele

Düğün Parası - 100 Adet 100 TL

(0)
5,78TL

Düğün Parası  100 TL   Düğünlerde ve eğlencelerde kullanabileceğiniz Düğün Lirası ile hem çok eğlenecek hemde liraları havaya savurarak büyük sükse yapacaksınız.         Ürün Özellikleri:     Düğünde..

Hızlı İncele

Düğün Parası - 100 Adet 20 Euro

(0)
5,78TL

Düğünlerde ve eğlencelerde kullanabileceğiniz Düğün Paraları ile hem çok eğlenecek hemde dolarları havaya savurarak büyük sükse yapacaksınız.   Ürün Özellikleri: Düğünde, Eğlencede, Sünnet düğülerinde havaya savurabileceksiniz. Sahte düğün para..

Hızlı İncele

Düğün Parası - 100 Adet 20 TL

(0)
5,78TL

Düğünlerde ve eğlencelerde kullanabileceğiniz Düğün Paraları ile hem çok eğlenecek hemde dolarları havaya savurarak büyük sükse yapacaksınız.   Ürün Özellikleri: Düğünde, Eğlencede, Sünnet düğülerinde havaya savurabileceksiniz. Sahte düğün para..

Hızlı İncele

Düğün Parası - 100 Adet 200 TL

(0)
5,78TL

Düğün Parası  200 TL   Düğünlerde ve eğlencelerde kullanabileceğiniz Düğün Lirası ile hem çok eğlenecek hemde liraları havaya savurarak büyük sükse yapacaksınız.       Ürün Özellikleri:     Düğünde, Eğlencede..

Hızlı İncele

Düğün Parası - 100 Adet 5 TL

(0)
5,78TL

Düğünlerde ve eğlencelerde kullanabileceğiniz Düğün Paraları ile hem çok eğlenecek hemde dolarları havaya savurarak büyük sükse yapacaksınız.   Ürün Özellikleri: Düğünde, Eğlencede, Sünnet düğülerinde havaya savurabileceksiniz. Sahte düğün para..

Hızlı İncele

Düğün Parası - 100 Adet 50 TL

(0)
5,78TL

Düğün Parası  50 TL   Düğünlerde ve eğlencelerde kullanabileceğiniz Düğün Doları ile hem çok eğlenecek hemde dolarları havaya savurarak büyük sükse yapacaksınız.       Ürün Özellikleri:      Düğünde, E..

Hızlı İncele

Düğün Parası - 100 Adet  50 Euro

(0)
5,78TL

Düğünlerde ve eğlencelerde kullanabileceğiniz Düğün Paraları ile hem çok eğlenecek hemde dolarları havaya savurarak büyük sükse yapacaksınız.   Ürün Özellikleri: Düğünde, Eğlencede, Sünnet düğülerinde havaya savurabileceksiniz. Sahte düğün para..

Hızlı İncele

Düğün Parası - 200 Euro

(0)
5,78TL

Düğünlerde ve eğlencelerde kullanabileceğiniz Düğün Paraları ile hem çok eğlenecek hemde dolarları havaya savurarak büyük sükse yapacaksınız.   Ürün Özellikleri:   Düğünde, Eğlencede, Sünnet düğülerinde havaya savurabileceksiniz. Sahte düğün parası Orjınal ürün ölçülerinde A4 Kağıt inceliğindedir. Şaka paralarını ayrıca ev..

Hızlı İncele

Düğün Parası - 500 Euro

(0)
5,78TL

Düğünlerde ve eğlencelerde kullanabileceğiniz Düğün Paraları ile hem çok eğlenecek hemde dolarları havaya savurarak büyük sükse yapacaksınız.   Ürün Özellikleri:   Düğünde, Eğlencede, Sünnet düğülerinde havaya savurabileceksiniz. Sahte düğün parası Orjınal ürün ölçülerinde A4 Kağıt inceliğindedir. Şaka paralarını ayrıca ev..

Hızlı İncele

Elektrikli Para Kontrol Cihazı

(0)
31,78TL

Elektrikli Para Kontrol Cihazı   Para alış verişiniz yoğunsa bu cihaz tam size göre. Paraları tanımakta uzman olabilirsiniz, fakat bir gün mutlaka sizde atlayabilir veya anlayamayabilirsiniz. Günün karını dolandırıcılara kaptırmamak için bu cihazı almanızı öneririz.   Kullanım :   Parayı cihazın içine koyun, para orijinal ise..

Hızlı İncele

Emoji Kalem Peluşlu

(0)
4,04TL

Emoji Kalem Peluşlu   Sosyal Medya Sayesinde Hayatımıza Giren Emojiler Artık Kalem Olarak da Masanızda , Kalem Kutunuzda!   Birbirinden farklı onlarca model    Tükenmez Kalem , üstünde fiyonk , üstünde peluş Emoji   21 Cm Uzunluğundadır   Paket İçeriği :    1 Adet Emoji Kalem Peluşlu..

Hızlı İncele

Gravür Oyma Kalemi Ez Engraver (Metal, Ahşap, Cam)

(0)
13,23TL

İstediğiniz eşyanın üzerine oyarak o eşyalarınızı sizin için özel kılmaya yarayan süper bir ürün! Aynı bir kalem gibi kullanılan pille çalışan bu ürünle eşyaların üzerine kazıyarak yazı yazabilir ve şekil çıkarabilirsiniz! Metal, çelik, ahşap yüzeyler, elektro..

Hızlı İncele

Işıklı Para Kontrol Kalemi

(0)
8,46TL

Işıklı led sayesinde paralarınızı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Bu kalem sayesinde paranın gerçek olup olmadığını anlayabileceksiniz. Gerçek parada çizgi yavaş yavaş kaybolur. Sadece Türk Lirası değil diğer tüm dünya paralarınında sahte olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Kalemle paranın üzerini çizdiğinizde sarı renk olursa para gerçekt..

Hızlı İncele

Kablo Sabitleyici Aparat (6 Adet)

(0)
4,76TL

Evlerinizde ve ofislerinizdeki kablo karışıklığını düzenleyecek Kablo Sabitleyici Aparat (6'lı). Çok kaliteli ve çok işlevsel 6 adet birden Cable Clips!   Bilgisayarınızda sürekli kullandığınız kablo bağlantı uçlarını CableClips ile tutturup dilediğiniz zaman kullanımını sağlayabilirsiniz. CableClips eşsiz tasarımı ve can..

Hızlı İncele

Katlanır Metal Kitap Okuma Standı

(0)
10,59TL

Katlanır Metal Kitap Okuma Standı Okumayı seven okuma zevkini arttıracak, kolay okuma sağlayacak Kitap Okuma Standı. Kitapların, katalogların, dergilerin rahat ve konforlu şekilde okunmasını sağlar. Elleriniz serbest biçimde okuma standına kitabınızı koyarak rahatça okuyabilirsiniz. Sağlam, kompakt, taşınabilir, Ayarlanabilir ve katlanabil..

Hızlı İncele

Kitap Aydınlatıcı Led Panel

(0)
15,88TL

Kimseyi rahatsız etmeden kitabınızı istediğiniz saatte okuyun, kitaba daha iyi konsantre olun! Doğrudan kitap arasına giren ince LED aydınlatmalı şeffaf pleksiglas sayesinde tam ve net görüntü! Üstelik ışık miktarını dış ortama ve gözünüze göre de ayarlayabiliyorsunuz! Işığı sayfa üzerine eşit olarak ilettiğinden, göz dostu! Evde arabada otobüste ..

Hızlı İncele

Kitap Okuma Büyüteci

(0)
11,64TL

Kitap Okuma Büyüteci Kitap okurken, bir şeyi incelerken büyüteci üzerinde gezdirmenize artık gerek yok. Kitap okuma büyüteci ister ile her şeyi rahatça okumanın, incelemenin rahatlığına varın.   Ürün Özellikleri: Gözlükle okuyamadığınız küçük yazılmış tüm yazıları okuyabilir, inceleme yapacağınız ürünleri rahatça bir seferde inceleyebilirs..

Hızlı İncele

Kitap Okuma Büyüteci

(0)
11,64TL

Kitap Okuma Büyüteci Kitap okurken, bir şeyi incelerken büyüteci üzerinde gezdirmenize artık gerek yok. Kitap okuma büyüteci ister ile her şeyi rahatça okumanın, incelemenin rahatlığına varın.   Ürün Özellikleri: Gözlükle okuyamadığınız küçük yazılmış t&uum..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Kitap Okuma Işığı Led Booklight Kıskaçlı Pilli Model Led Işık

(0)
8,46TL

Kitap Okuma Işığı Led Booklight Kıskaçlı Pilli Model Led Işık Sayesinde İstediğiniz Yerde Şarja İhtiyaç Olmadan Kitap Okuyabilirsiniz.   Özellikler:    25  cm boyutundadır.     Ufak boyutlu olması sayesinde her yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz.     Katlayıp cebinizde kutusunda taşıyabilir..

Hızlı İncele

Kitap Okuma Lambası - Ledli Masa Lambası - Usbli

(0)
13,76TL

Kitap Okuma Lambası - Ledli Masa Lambası - Usbli özelliği sayesinde pil gerektirmez.   Kıskaçlıdır. Masaya , Kitaba , Heryere Yapışır.   Özellikler: Tipi:   USB gece lambası   Dış  rengi:   Beyaz/Sarı/Yeşil   Stok Durumuna Göre Karışık Olarak Gönderilmektedir.   Ana malzeme:   Plast..

Hızlı İncele

Klipsli Bükülebilir Kitap Okuma Led Işığı - Kalpli Model

(0)
8,46TL

Masaüstü Klipsli Bükülebilir Kitap Okuma Led Işık sayesinde kitap okumak , ders çalışmak hatta küçük mekanları aydınlatmak çok zevkli, çok kolay ve çok ekonomik   Çok Fonksiyonlu, Eğilip bükülerek ayarlanabilir led fener.   Ürün Kalp Şeklinde Olup 3 Ledlidir   3 Adet AG13 Pil İle Çalışır.  (Piller Paket İçeriği..

Hızlı İncele

Lazerli ve Led Işıklı Tükenmez Kalem

(0)
6,88TL

Sunum yaparken, yazı yazarken, karanlıkta birşey ararken, kısacası günlük yaşantınızda işinize yarayacak kullanışlı bir ürün Lazerli ve Led Işıklı Tükenmez Kalem! Hem estetik hem yer kaplamaz özelliğe sahiptir. Ürün Özellikleri: Sunum sırasında, sahnede dikkat çekmek istediğiniz noktaları kalemin üzerindeki lazer ile gösterebilirsiniz. Karanl..

Hızlı İncele

Masaüstü Klipsli Bükülebilir Kitap Okuma Led Işık

(0)
8,46TL

Masaüstü Klipsli Bükülebilir Kitap Okuma Led Işık sayesinde kitap okumak , ders çalışmak hatta küçük mekanları aydınlatmak çok zevkli, çok kolay ve çok ekonomik   Çok Fonksiyonlu, Eğilip bükülerek ayarlanabilir led fener.   Ürün Ebatı: 5.5x4.5x17cm   Renk: Stok durumuna göre farklı renklerde gönderilecekti..

Hızlı İncele

Mavi Ultraviole Para Kontrol Dedektörü

(0)
31,78TL

Mavi Ultraviole Para Kontrol Dedektörü   Sıcak satışın gerçekleştiği her iş yerinde, sqhte para sorunu büyük sıkıntı olmaktadır. Müşterinin uzattığı paranın gerçek olup olmadığını elimizle anlamamız çoğu zaman mümkün olmaz.  Bu dertten kurtulmanızı sağlayacak bir ürünle karşınızdayız. Mavi floresan lambasının altına yerleştireceğini..

Hızlı İncele

Mercekli Para Kontrol Cihazı

(0)
37,06TL

Mercekli Para Kontrol Cihazı   Para kontrolü için aynı anda; mor ışık, manyetik ölçen kristal, hologram ışığı ve büyütecin komplike olarak aynı cihazda bulunduğu ürün, para tespit konusunda kendi sınıfının en iyisidir   Ekonomik olmasının yanısıra, ergonomik ve kolay kullanımlı bir cihazdır   Teknik Özellikler Çift sütunlu a..

Hızlı İncele

Mini Kitap Okuma Lambası - Mandallı Dörtgen

(0)
8,46TL

Mini Kitap Okuma Lambası - Mandallı Dörtgen   Masaüstü Klipsli Bükülebilir Kitap Okuma Led Işık sayesinde kitap okumak , ders çalışmak hatta küçük mekanları aydınlatmak çok zevkli, çok kolay ve çok ekonomik   Çok Fonksiyonlu, Eğilip bükülerek ayarlanabilir led fener.   Ürün Dikdörtgen Şeklinde Olup 2 Ledlidir &nb..

Hızlı İncele

Para Kontrol Etme Cihazı

(0)
31,78TL

Para Kontrol Etme Cihazı Elinize geçen paraları anında kontrol edin   Sıcak satışın gerçekleştiği her işyerinde, para sorunu büyük sıkıntı yaratmaktadır   Müşterilerin size verdiği paranın gerçek olup olmadığını elinizle anlamanız mümkün olmayabilir   Müşterinin uzattığı paranın gerçek olup olmadığını elimizle anlamamız çoğu zam..

Hızlı İncele

Para Kontrol Kalemi

(0)
3,70TL

Paralarınızı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Bu kalem sayesinde paranın doğru olup olmadığını anlayabileceksiniz. Gerçek parada çizgi yavaş yavaş kaybolur. Sadece Türk Lirası değil diğer tüm dünya paralarınıda kontrol edebilirsiniz. Kalemle paranın üzerini çizdiğinizde sarı renk olursa para gerçektir. Ürün Özellikleri: Tüm paraları b..

Hızlı İncele

Ruj Şeklinde Tükenmez Kalem

(0)
2,11TL

Ruj şeklinde tükenmez kalem sayesinde kalemi olmayan kadın kalmayacak   Her kadın makyaj çantası taşır, ama kalem taşımayabilir Ruj Şeklinde Tükenmez Kalemi rahatlıkla çantanıza koyabilir ve ihtiyacınız olduğu anda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Süsünden püsünden vazgeçmeyenler için harika bir tasarım. Şıklığınızı sıradan kalemlerin boz..

Hızlı İncele

Şaka Parası - 200 Euro

(0)
5,78TL

Düğünlerde ve eğlencelerde kullanabileceğiniz Düğün Paraları ile hem çok eğlenecek hemde dolarları havaya savurarak büyük sükse yapacaksınız.   Ürün Özellikleri:   Düğünde, Eğlencede, Sünnet düğülerinde havaya savurabileceksiniz. Sahte düğün parası Orjınal ürün ölçülerinde A4 Kağıt inceliğindedir. Şaka paralarını ayrıca ev..

Hızlı İncele

Şaka Parası - 500 Euro

(0)
5,78TL

Düğünlerde ve eğlencelerde kullanabileceğiniz Düğün Paraları ile hem çok eğlenecek hemde dolarları havaya savurarak büyük sükse yapacaksınız.   Ürün Özellikleri:   Düğünde, Eğlencede, Sünnet düğülerinde havaya savurabileceksiniz. Sahte düğün parası Orjınal ürün ölçülerinde A4 Kağıt inceliğindedir. Şaka paralarını ayrıca ev..

Hızlı İncele

Şaka Parası - 100 Adet 10 Euro

(0)
5,78TL

Düğünlerde ve eğlencelerde kullanabileceğiniz Düğün Paraları ile hem çok eğlenecek hemde dolarları havaya savurarak büyük sükse yapacaksınız.   Ürün Özellikleri: Düğünde, Eğlencede, Sünnet düğülerinde havaya savurabileceksiniz. Sahte düğün para..

Hızlı İncele

Şaka Parası - 100 Adet 10 TL

(0)
5,78TL

Düğünlerde ve eğlencelerde kullanabileceğiniz Düğün Paraları ile hem çok eğlenecek hemde dolarları havaya savurarak büyük sükse yapacaksınız.   Ürün Özellikleri: Düğünde, Eğlencede, Sünnet düğülerinde havaya savurabileceksiniz. Sahte düğün para..

Hızlı İncele

Şaka Parası - 100 Adet 100 Euro

(0)
5,78TL

Düğünlerde ve eğlencelerde kullanabileceğiniz Düğün Paraları ile hem çok eğlenecek hemde dolarları havaya savurarak büyük sükse yapacaksınız.   Ürün Özellikleri: Düğünde, Eğlencede, Sünnet düğülerinde havaya savurabileceksiniz. Sahte düğün para..

Hızlı İncele

Şaka Parası - 100 Adet 100 TL

(0)
5,78TL

Düğün Parası  100 TL   Düğünlerde ve eğlencelerde kullanabileceğiniz Düğün Lirası ile hem çok eğlenecek hemde liraları havaya savurarak büyük sükse yapacaksınız.         Ürün Özellikleri:     Düğünde..

Hızlı İncele

Şaka Parası - 100 Adet 20 Euro

(0)
5,78TL

Düğünlerde ve eğlencelerde kullanabileceğiniz Düğün Paraları ile hem çok eğlenecek hemde dolarları havaya savurarak büyük sükse yapacaksınız.   Ürün Özellikleri: Düğünde, Eğlencede, Sünnet düğülerinde havaya savurabileceksiniz. Sahte düğün para..

Hızlı İncele

Şaka Parası - 100 Adet 20 TL

(0)
5,78TL

Düğünlerde ve eğlencelerde kullanabileceğiniz Düğün Paraları ile hem çok eğlenecek hemde dolarları havaya savurarak büyük sükse yapacaksınız.   Ürün Özellikleri: Düğünde, Eğlencede, Sünnet düğülerinde havaya savurabileceksiniz. Sahte düğün para..

Hızlı İncele

Şaka Parası - 100 Adet 200 TL

(0)
5,78TL

Düğün Parası  200 TL   Düğünlerde ve eğlencelerde kullanabileceğiniz Düğün Lirası ile hem çok eğlenecek hemde liraları havaya savurarak büyük sükse yapacaksınız.       Ürün Özellikleri:     Düğünde, Eğlencede..

Hızlı İncele

Şaka Parası - 100 Adet 5 TL

(0)
5,78TL

Düğünlerde ve eğlencelerde kullanabileceğiniz Düğün Paraları ile hem çok eğlenecek hemde dolarları havaya savurarak büyük sükse yapacaksınız.   Ürün Özellikleri: Düğünde, Eğlencede, Sünnet düğülerinde havaya savurabileceksiniz. Sahte düğün para..

Hızlı İncele

Şaka Parası - 100 Adet 50 TL

(0)
5,78TL

Düğün Parası  50 TL   Düğünlerde ve eğlencelerde kullanabileceğiniz Düğün Doları ile hem çok eğlenecek hemde dolarları havaya savurarak büyük sükse yapacaksınız.       Ürün Özellikleri:      Düğünde, E..

Hızlı İncele

Şaka Parası - 100 Adet  50 Euro

(0)
5,78TL

Düğünlerde ve eğlencelerde kullanabileceğiniz Düğün Paraları ile hem çok eğlenecek hemde dolarları havaya savurarak büyük sükse yapacaksınız.   Ürün Özellikleri: Düğünde, Eğlencede, Sünnet düğülerinde havaya savurabileceksiniz. Sahte düğün para..

Hızlı İncele

Şırınga Şeklinde Kalem Syringe Pen - Kurşun Kalem (0.7 mm)

(0)
2,89TL

Korkulu rüyamız şırınga artık çok farklı bir tasarım olarak Şırınga Şeklinde Kalem ile karşınıza çıkıyor. Farklı tasarımları seven biriyseniz bu kalem tam size göre !  Şırınga Şeklinde Kalem Syringe Pen ile arkadaşlarınıza korkutucu şakalar yapabilir, hatta güzel bir hediye olarak sunabilirsiniz.  Bu kalem ile iğne korkularınıza so..

Hızlı İncele

Şırınga Şeklinde Tükenmez Kalem Syringe Pen

(0)
4,61TL

Korkulu rüyamız şırınga artık çok farklı bir tasarım olarak Şırınga Şeklinde Kalem ile karşınıza çıkıyor. Farklı tasarımları seven biriyseniz bu kalem tam size göre !  Şırınga Şeklinde Kalem Syringe Pen ile arkadaşlarınıza korkutucu şakalar yapabilir, hatta güzel bir hediye olarak sunabilirsiniz.  Bu kalem ile iğne korkularınıza so..

Hızlı İncele

Süper Clean Mucize Temizleyici Jel

(0)
5,29TL

Elektronik Eşyalarınızı Temizlemek ve Bakterilerden Arındırmak Artık Çok Kolay.   Super Clean Mucize Temizleyici Jeli Hiçbir Temizlik Aracının Giremediği Yerlere Giriyor, Dört DörtlükTemizlik Saplıyor Elektronik eşyalarınızı ve aksesuarlarını temizlemek hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmamıştı!   Özellikle bilgisayar klavyesi, TV kumandası y..

Hızlı İncele

Taksun Profesyonel Terzi Makası

(0)
31,78TL

Kumaşı dahi kesmeyen kalitesiz makaslardan sıkıldıysanız bir de bunu deneyin:Profesyonel Taksun Terzi Makası ! Kolay kavranabilen, kot dahil tüm kalın kumaşlar ve zor kesilen tekstil ürünlerinde rahatça kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Özellikle terzilerin kesim işlerinde kullanabilecekleri ve en büy&uum..

Hızlı İncele

Taksun Sürfile Zig zag Makası

(0)
42,36TL

Taksun Sürfile Zig zag Makası sayesinde Zig Zag kesimleriniz artık daha profesyonel!   Sürfile Makası ; Kumaş kenarlarını zig zaglı bir biçimde kesen ve sürfile yapılmasını gerektirmeyen bir tür makas türüdür.   Best Taksun ürünü olup amatörlere profesyonellik katar!   Uzunluk :    23,5 Cm   Paket İçeriğ..

Hızlı İncele

Uzayabilen Lazer Pointer Sunum Kalemi

(0)
10,05TL

Mühendisler, öğretmenler, tasarımcılar, müşteri temsilcileri v,b meslek gruplarında çalışan ve grafiklerini sunanlar için kaçırılmayacak bir ürün: Uzayabilen Lazer Pointer Sunum Kalemi ! Projeksiyon ekranları, televizyonlar, sunum grafiklerini Uzayabilen Lazer Pointer Sunum Kalemi ile gösterirke..

Gösterilen: 1 ile 77 arası, toplam: 77 (1 Sayfa)
Yukarı Çık