Pratik Mutfaklar

Tablo Görünümü:
2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Ahşap Baharat Set 4lü

(0)
18,00TL

Ahşap Baharat Set 4lü mutfağınıza değer katan görünümüyle sofranızı kıymetlendirecek.   Uygun fiyatı , Bambu görünümü 2 büyük, 2 küçük cam baharatlığı ile sağlıklıdır , şıktır.   Baharatlıkların 2 tanesi büyüktür.   Ölçüleri : 9,5 Cm * 5,5 Cm'dir.   Baharatlıkların 2 tanesi küçüktür.   Ölçüleri : 7 Cm * 4 Cm&#..

Hızlı İncele

Ayarlanabilir Organizer iki Katlı - Dolap Kapağına Asılabilir

(0)
10,59TL

Ayarlanabilir Organizer iki Katlı - Dolap Kapağına Asılabilir 2 Katlı Ayarlanabilir Dolap İçi Askılı Detarjanlık Düzenleyici Mutfakta sürekli kullanılan deterjan vs. ürünleri düzenler. Tezgah altı grubu ürünlerinize yer açar. Deterjanlar, gıda şişeleri ve el havlularınız için düşünebilirsiniz. Ayrıca bebek b..

Hızlı İncele

Bitki Çayı Demleme Süzgeçi

(0)
5,29TL

Bitki Çayı Demleme Süzgeci Metal malzeme Pratik ve kullanışlı Bitki çayı demleme aparatı  ..

Hızlı İncele

Bölmeli Düzenleyici Sepet Caddy - Beyaz

(0)
7,68TL

Bölmeli Düzenleyici Sepet Caddy - Beyaz   Geniş bölmeleri sayesinde temizlik ürünlerini koyarak evlerinizde pratik bir ürün olarak kullanabileceğiniz Caddy Bölmeli Düzenleyici Sepet.   Mutfak veya banyolarınızdaki temizlik araç , gereçlerinizi içerisine koyarak yerden tasarruf etmenizi sağlayacak ve ortamı düzenleyen özel bir tasarıma..

Hızlı İncele

Bulaşık ve Sebze Yıkama - Kurutma Süzgeci Evye Süzgeci

(0)
8,99TL

Bulaşık ve Sebze Yıkama - Kurutma Süzgeci Evye Süzgeci ; Lavabo kenarına takılarak, bulaşık gereçlerini ve sebze -meyveleri süzer.   Bulaşık ve Sebze Yıkama Süzgeci'ni lavabo kenarına monte ederek ya da lavabo içinde kullanabilirsiniz.   Bulaşıkları yıkadıktan sonra suyun süzülmesini ve kurumasını sağlayan Bulaşık ve Sebze Yı..

Hızlı İncele

Buz Kalıbı İkili 77 Gözlü Kare ve Sosis Tipi

(0)
8,46TL

Buz Kalıbı İkili 77 Gözlü Kare ve Sosis Tipi ile ister küp küp buz çıkartın istersenizde minik sosis tipi buz çıkartın..   2 Ayrı buz kalıbı bulunmaktadır. Sosis Tipi Buzluk 22 Adet Gözden Oluşur. Küp Tipi Buzluk 55 Adet Gözden Oluşur. Toplam 77 Adet Göz Bulunmaktadır.   Renk Stok Durumuna Göre Karışık Olarak Gönderilmektedir. ..

Hızlı İncele

Buz Kalıbı Yapışmaz İnce Kapaklı - Pet Şişelere Özel

(0)
5,81TL

Buz Kalıbı Yapışmaz İnce Kapaklı - Pet Şişelere Özeldir. Bu sayede pet şişelere sokmakta zorlandığınız buzlar artık sizi uğraştırmayacak!   İçeceklerinizi buz gibi içebilin diye pratik buz kalıpları! Üstelik buzlarınıza başka kokular karışmadan sağlıklı kullanabileceksiniz! Her defasında 9 tane buz kalıbı elde edebilirsiniz. Buz k..

Hızlı İncele

Buzdolabı Düzenleyici - Şeffaf - Büyük Boy

(0)
12,70TL

Buzdolabı Düzenleyici - Şeffaf - Büyük Boy sayesinde artık buzdolaplarınız daha düzenli ve şık.   Özellikler :  Buzdolabınızda düzeni sağlar. Temizlikte pratiklik katar. Seyyar olması ve üstüste konulabilmesi sebebiyle buzdolabınızın her köşesini özenle kullanmanıza olanak sağlayacaktır. 1.sınıf malzemeden üretilmiş ve hiçbir ka..

Hızlı İncele

Buzdolabı Düzenleyici - Şeffaf - System Midi

(0)
9,53TL

Buzdolabı Düzenleyici - Şeffaf - sayesinde artık buzdolaplarınız daha düzenli ve şık.   Özellikler :  Buzdolabınızda düzeni sağlar. Temizlikte pratiklik katar. Seyyar olması ve üstüste konulabilmesi sebebiyle buzdolabınızın her köşesini özenle kullanmanıza olanak sağlayacaktır. 1.sınıf malzemeden üretilmiş ve hiçbir kansoro..

Hızlı İncele

Buzdolabı Düzenleyici - Şeffaf Şişe Rafı

(0)
8,46TL

Buzdolabı Düzenleyici - Şeffaf - Mini Boy sayesinde artık buzdolaplarınız daha düzenli ve şık.   Özellikler :  Buzdolabınızda düzeni sağlar. Temizlikte pratiklik katar. Seyyar olması ve üstüste konulabilmesi sebebiyle buzdolabınızın her köşesini özenle kullanmanıza olanak sağlayacaktır. 1.sınıf malzemeden üretilmiş ve hiçbi..

Hızlı İncele

Buzdolabı Rafı

(0)
5,29TL

Mikrodalga Rafı , Buzdolabı Rafı , Mikrodalga Kapağı   Mutfağınızda büyük kolaylık sağlayacak Mikrodalga Rafı sayesinde , artık mikrodalganıza aynı anda 2 yemek atabileceksiniz   Buzdolabınızda yer sorununu ortadan kaldıracaktır    Mikrodalganıza attığınız yemeklerinizin kapağı yoksa düşünmeyin bu ürünü ka..

Hızlı İncele

Buzluk 2li Petek Şeklinde 34 Gözlü

(0)
5,29TL

Buzluk 2li Petek Şeklinde 34 Gözlü ' de 2 adet buz kalıbı mevcuttur.   Her buz kalıbında 17 Adet büyük göz bulunmaktadır.   Yarım futbol topu veya petek şeklini andıran buzlar almanızı sağlar.   % 100 Türk Malıdır. Gıda ile Teması Uygundur.   Stok Durumuna Göre Farklı Renklerde Gönderilmektedir.   Her Pakette..

Hızlı İncele

Cam Çay Bardağı Kupa - Kahve Bardağı

(0)
6,35TL

Cam Çay Bardağı Kupa - Kahve Bardağı ile çay ve kahvelerinizi içmek daha keyifli! Zarif yapısı ile çekici , dışının metal olması ile de dayanıklıdır. 9 Cm Uzunluğunda 6 Cm Çapındadır. French Presslerinizin Yanında Mutfağınıza Ayrı Bir Hava Katar.   Paket İçeriği :  1 Adet Cam Çay Bardağı Kupa - Kahve Bardağı..

Hızlı İncele

Çevirmeli Pratik Rulo Rende Drum Grater

(0)
8,46TL

Çevirmeli Pratik Rulo Rende Drum Grater ile Sadece çevirin yeter. İçerisine koyduğunuz yiyeceklerinizi anında rendeler. Dairesel bir şekilde dönerek; üst hazneden bıraktığınız herhangi bir sebzenin rendelenmiş halini rulonun iç kısmından yana doğru verir.siz çevirdikçe rendelenmiş parçacıklar çıkacaktır. Kolay kullanımı sayesinde drum grater..

Hızlı İncele

Dijital Mutfak Tartısı LCD Ekran ile Hassas Ölçüm

(0)
26,48TL

Sağlıklı beslenen kişiler saflarına katılmak için günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası olan bu dijital mutfak terazisini seçmek en isabetli kararınız olacaktır. Ürün Özellikleri İşçilik ve kalite garantisi Geniş LCD ekran Yüksek hassasiyetli sensörlerle daha hass..

Hızlı İncele

Dolap Kapağı Poşet ve Havlu Askısı

(0)
5,56TL

Dolap Kapağı Plastik Havluluk Çöp Poşetlik   Mutfak tezgahınızda çalışırken çöp kovası arama derdine son. Dolap Kapağına kolayca asılabilir çöp poşetlik, mutfakta işinizi çok kolaylaştıracak. Çöplerinizi direk poşete atın ve işiniz bittiğinde poşeti kolayca çıkarıp atın. Dolap kapağına içerden yada dışardan takmaya uygun t..

Hızlı İncele

Dolap Kapağına Asılabilen Deterjan Organizeri

(0)
5,81TL

Dolap Kapağına Asılabilen Deterjan Organizeri Mutfak veya banyolarınızdaki temizlik araç , gereçlerinizi içerisine koyarak yerden tasarruf etmenizi sağlayacak ve ortamı düzenleyen özel bir tasarıma sahiptir Banyo veya mutfaklarınızdaki ürünlerinizi içerisine koyabileceğiniz  pratik bir yapıdan oluşmaktadır. Plastik malzemede..

Hızlı İncele

Dondurma Kasesi ve Tatlı Kasesi

(0)
5,29TL

Dondurma Kasesi ve Tatlı Kasesi Zarif ve Çekici Yapısı Sayesinde Mutfağınıza Değer Katar.   Cam Değildir , Sert Plastiktiktir Cam Görünümlüdür.   Modern Renkleri , Estetik Tasarımı ve Sağlam Yapısı ile Sunumlarınızın Vazgeçilmezi Olacaktır.   % 100 Türk Malı Olup ISO 9001 Belgelidir.   BPA Barındırmaz Gıda İle Teması Uyg..

Hızlı İncele

Epinox Börek - Pide Spatulası No : 1

(0)
15,88TL

Epinox Börek - Pide Spatulası No : 1   Evde Harika Börekler Açtınız! Kestiniz! Peki Servis Etmesi? İnox Kalitesinde Epinox Markası Güvencesinde Börek ve Pide Spatulası Sizi Profesyonel Börekçi Yapacak! Börekleri kestikten sonra servis etmeye yarar. Börek spatulası her evde o..

Hızlı İncele

Erzak Kabı - Papatya 1,7 Lt

(0)
6,35TL

Erzak Kabı - Papatya 1,7 Lt ölçüsü sayesinde tüm bakliyatlarını saklayabilirsiniz. Dayanıklı ve sağlıklı plastikten üretilmiştir. Tüm erzaklarınızı, kuru gıdalarınızı ve taze kalmasını istediğiniz tüm yiyeceklerinizi muhafaza etmenizi sağlar. Kullanışlı, pratik ve gösterişlidir.  Ebat: 1,7 lt. Yükseklik: 18cm. En: 19cm.   Paket İçe..

Hızlı İncele

Erzak Kabı - Papatya 2,4 Lt

(0)
7,94TL

Erzak Kabı - Papatya 2,4 Lt ölçüsü sayesinde tüm bakliyatlarını saklayabilirsiniz. Dayanıklı ve sağlıklı plastikten üretilmiştir. Tüm erzaklarınızı, kuru gıdalarınızı ve taze kalmasını istediğiniz tüm yiyeceklerinizi muhafaza etmenizi sağlar. Kullanışlı, pratik ve gösterişlidir.  Ebat: 2,4 lt . Yükseklik: 24cm. En: 19cm..

Hızlı İncele

Felis Krema Pompası Seti - Madame Coco Model

(0)
5,81TL

Felis Krema Pompası Seti - Madame Coco Model ile Ufacık Bir Dokunuşla Cupcake Ve Pastalarınız İçin Yarattığınız Mükemmel Sanat Eserlerine İnanamayacaksınız!   Pastacılık İçin Gereken Temel Malzeme Felis Krema Pompası Seti İle Mutfağınızın Eksiği Kalmayacak... Madame Coco'Nun modelidir. Pratik Ürünler İle Mutfak İşlerinizi Kol..

Hızlı İncele

Fermuar Şeklinde Açacak

(0)
4,23TL

Fermuar Şeklinde Açacak sayesinde Kapak açma derdine en ekonomik ve en kolay çözüm! Özellikle bayanları çok rahat ettirecek ve "gereksiz güç gösterilerine" yer bırakmayacak çok pratik bir ürün! Her boy cam şişe ve pet şişelerdeki kapakları zahmetsizce açar! Tarz ve Şık görüntüsüyle mutfağınıza renk katar. Paket İçeriği :  1 Adet&nbs..

Hızlı İncele

Fındık ve Ceviz Öğütücü Çok Amaçlı Değirmen

(0)
7,40TL

Fındık ve Ceviz Öğütücü Çok Amaçlı Değirmen Pratik kullanım kolaylığı ile mutfaklarınızın vazgeçilmez yardımcısı olmaya aday. Harika ve pratik bir ürün olan Fındık ve Ceviz Öğütücü.   Dekoratif tasarımı ile mutfaklarınıza renk katacak bir üründür.   Kollu değirmen mekanizması ile her türlü çerezinizi kolayca öğütebilirsiniz..

Hızlı İncele

Frappe Makinesi

(0)
10,59TL

Soğuk yaz günlerinin vaz geçilmez içeceklerinden olan, frappeleri artık sizde Frappe Makinesi sayesinde dilediğiniz her yerde rahatlıkla yapabilirsiniz   Bebek maması, kremalı kahve, cappucino, süt, krema gibi karıştırılacak herşey için ideal çözüm. Mini boyutlarda her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz pratik ve profosyonel bi..

Hızlı İncele

Hamur Açma Örtüsü Hamur Matı Ölçekli

(0)
31,78TL

Hamur Açma Örtüsü Hamur Matı Ölçekli   Hamur açma işlerinde en büyük yardımcınızdır   Ölçeklidir istediğiniz ölçüde hamur açabilmenize yardımcı olur Kolaylıkla hamurlarınızı yapışmadan açmanıza yardımcı olur Katlanabilir ,yer kaplamaz Yıkanabilir silikon malzemedir 45 * 35 cm ölçüsündedir Kalın silikondur i..

Hızlı İncele

Hamur Dağıtıcı - Krep Makinesi - Pancake Makinesi

(0)
29,65TL

Hamur Dağıtıcı Ölçekli - Krep Makinesi - Pancake Makinesi ile artık mutfağınız daha pratik!   Cupcake Gözleme Hamur Dispenser Kupası Ölçekli Pasta ve kek yapıcı Mutfak Aracı  Hamur Dispenseri Genel Bilgiler  % 100 Yepyeni bir ürün. Malzeme: Şeffaf Akrilik Gıda ile temas eden plastik hammadeler tüzüğüne uygun  Renk: Kapak ..

Hızlı İncele

Hamur Şekillendirici Kesici Kazıyıcı Pasta Kek Dekorasyon Seti

(0)
4,23TL

Pasta Hamur Şekillendirici - Hamur Kesici Kazıyıcı Pasta Kek Dekorasyon Spatula Seti   Krema Dekorasyon Şekillendirme Hamur Kazıma Spatulası Renkli   Pasta yapmanızı kolaylaştıracak Spatula Seti!   Hamur işleri ve pasta yapmayı sevenler işlerinizi kolaylaştıracak Spatula Seti fırsatını kaçırmayın   Pastan..

Hızlı İncele

Hazneli Dijital Mutfak Terazisi 7 Kg - Hassas Mutfak Terazisi

(0)
42,36TL

Hazneli Dijital Mutfak Terazisi 7 Kg - Hassas Mutfak Terazisi   Sağlıklı beslenen ve yediği ürünlerin kalorisini ölçmeden olmaz diyenler için tasarlanmış bir ürün. Yiyeceğiniz ürünü üzerine koyun ve miktarını tartın, alacağınız kaloriyi bu sayede öğrenin. Bu ürün diyetinize ve daha sağlıklı beslenmenize yardımcı olur.   Ürün Özel..

Hızlı İncele

Kafes Şekilli Hamur Kesici Ve Şekillendirici

(0)
8,46TL

Kafes Şekilli Hamur Kesici Ve Şekillendirici  Pizza , Tart, kurabiye  vb lezzet hazırlarken işinizi kolaylaştırır. Bu el aletleri, mutfaklarımızda olmazlarsa olmazlarındandır. Ürün, Son Derece Kolay Kullanımlıdır, Sanki Bir Boya Rulosu Gibi Sadece Döndürerek Hamurunuza Kolayca Şekil Verebilirsiniz. Bu Yolla Enfes Milföy Ü..

Hızlı İncele

Kapaklı Buz Kalıbı Yapışmaz

(0)
5,81TL

Kapaklı Buz Kalıbı Yapışmaz İçeceklerinizi buz gibi içebilin diye pratik buz kalıpları! Üstelik buzlarınıza başka kokular karışmadan sağlıklı kullanabileceksiniz!   Her defasında 12 tane buz kalıbı elde edebilirsiniz. Buz kalıbından kolayca buzlarınızı çıkarabilirsiniz. Buz kalıbını su ile doldurun, buzluğa atın ve su donuncaya ..

Hızlı İncele

Kapaklı Buz Kalıbı Yapışmaz Sert Plastik

(0)
5,29TL

Kapaklı Buz Kalıbı Yapışmaz İçeceklerinizi buz gibi içebilin diye pratik buz kalıpları! Üstelik buzlarınıza başka kokular karışmadan sağlıklı kullanabileceksiniz! Her defasında 12 tane buz kalıbı elde edebilirsiniz. Buz kalıbından kolayca buzlarınızı çıkarabilirsiniz. Buz kalıbını su ile doldurun, buzluğa atın ve su donuncaya kadar bekley..

Hızlı İncele

Kek Şekillendirici 3lü

(0)
2,39TL

3 lü Kek Şekillendirici ile Göz kamaştırıcı kekler yapmak artık çok kolay.. Tatiller,doğum günleri ve diğer kutlamalarınızda güzel görünümlü kekler için kalıbı,renklendirilmiş hamur ile doldurun. Kullanım : 3'lü kek şekillendirici kalıbı tepsiye veya kek kapsüllerine yerleştirin. Merkezini 2/3 oranında bir veya daha çok sürpriz renkli hamurl..

Hızlı İncele

Keyif Çerezlik Telefon Standlı Çerez Kasesi

(0)
8,46TL

Keyif Çerezlik Telefon Standlı Çerez Kasesi ile artık çerez yerken çöplerini atmaya yer aramayacaksınız ayrıca aynı anda telefonunuz da size eşlik edebilir.   Yolculukta , yatakda, kamp yaparken kısacası her yerde.   Çöp Haznelidir. Tüm Akıllı Telefonlara Uygundur.   Stok Durumuna Göre Karışık Renklerde Gönderilecektir...

Hızlı İncele

Keyif Çerezlik Telefon Standlı Çerez ve Meyve Kasesi

(0)
10,59TL

Keyif Çerezlik Telefon Standlı Çerez ve Meyve Kasesi ile artık çerez yerken çöplerini atmaya yer aramayacaksınız ayrıca aynı anda telefonunuz da size eşlik edebilir.   Yolculukta , yatakda, kamp yaparken kısacası her yerde.   Çöp Haznelidir.   Telefon Haznesi 10 Cm'dir.   Süzgeci Sayesinde Yıkadığınız Meyveleride Çer..

Hızlı İncele

Kollu Fındık ve Ceviz Kırma Makinesi

(0)
42,36TL

Kollu Fındık ve Ceviz Kırma Makinesi Yemesi lezzetli, kırması zahmetli olan fındık ve cevizler için pratik çözüm. Fındık ve ya cevizleri üstteki bölmeye doldurduktan sonra yan tarafında bulunan kolu cevirerek pratik ve hızlı bir şekilde ceviz veya fındıklarınızı kırabilirsiniz. Stok durumuna göre karışık renk gönderilecektir. Teknik Bilgiler :..

Hızlı İncele

Kollu Fındık, Ceviz, Badem Kıracağı

(0)
42,36TL

Kollu Fındık ve Ceviz Kırma Makinesi Yemesi lezzetli, kırması zahmetli olan fındık ve cevizler için pratik çözüm. Fındık ve ya cevizleri üstteki bölmeye doldurduktan sonra yan tarafında bulunan kolu cevirerek pratik ve hızlı bir şekilde ceviz veya fındıklarınızı kırabilirsiniz. Stok durumuna göre karışık renk gönderilecektir. Teknik Bilgiler :..

Hızlı İncele

Kraker Kalıbı - Galeta Kalıbı - Kraker Kesme - Galeta Kesme Aleti

(0)
16,94TL

Kraker Kalıbı - Galeta Kalıbı - Kraker Kesme - Galeta Kesme Aleti ile Evde Kraker Yapmak Artık Çok Kolay!   Sizde çocuğunuza , misafirlerinize mis gibi ev yapımı kraker yedirmek mi istiyorsunuz?   Bu ürün tam size göre.   Videomuzda da paylaştığımız şekilde kullanımı gayet basittir.   Susamlı Kraker , Peynirli Kraker&n..

Hızlı İncele

Krema Pompası 10 Parça

(0)
6,09TL

Krema Pompası 10 Parçadır 9 Ayrı Değişik Kalıp Uçları İle Pastanızı İstediğiniz Şekilde Süsleyebilirsiniz.  Bpa İçermez.  Doğa Dostudur.  Iso 9001:2008 - Tsek Sertifikalıdır.  Tarım Ve Köy İşleri Bakanlığı Onaylıdır.  % 100 Türk Malı  Renk: Karma  Stok Durumuna Göre Farklı Renklerde Gönderilecektir.  ..

Hızlı İncele

Krema Torbası 10 Parça

(0)
5,29TL

Krema Torbası 10 Parça 'dır.   9 Ayrı Değişik Kalıp Uçları İle Pastanızı İstediğiniz Şekilde Süsleyebilirsiniz.  Bpa İçermez.  Doğa Dostudur.  Iso 9001:2008 - Tsek Sertifikalıdır.  Tarım Ve Köy İşleri Bakanlığı Onaylıdır.  % 100 Türk Malı  Renk: Karma  Stok Durumuna Göre Farklı Renklerde Gönderil..

Hızlı İncele

Kupa Kapağı - Asorti

(0)
2,64TL

Kupa Kapağı - Asorti renkleri ile ilgi çeker.   Isı Kaybını Engeller. Toz Girmesini Engeller. Demleme Süresini Azaltır. Gıda ile teması uygundur. Toxic Madde Bulunmaz. % 100 Sağlıklıdır.   Paket İçeriği :  1 Adet Kupa Kapağı - Asorti renktedir...

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Kurabiye Ruleti

(0)
6,63TL

Kurabiye Ruleti ile harika kurabiyeler hazırlayacaksınız.   Pratik başı sayesinde keklerinize ve pastalarınıza çeşitli şekiller verebilirsiniz. Kalıbı hamurun üzerinde sürükleyerek dilediğiniz figürlü kurabiyeyi hazırlayabilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Practice Kurabiye Ruleti hem süratli hemde çok sevimli şekilli kurabiyeler..

Hızlı İncele

Limon Dilimleme Makinesi

(0)
15,88TL

Limon Dilimleme Makinesi ile limonlarınızı sofranıza ince ince dilimleyerek koyabilir ve sofranıza ayrı bir hava katabilirsiniz!   Çok pratiktir. Tek yapmanız gereken , limonlarınızın iki ucunuda kesmek ve makineye bırakmak gerisi makinenin işi.   Stok durumuna göre farklı renklerde gönderilecektir.   Paket İçeriği : 1 Adet&n..

Hızlı İncele

Limon Sıkacağı - Limonatör

(0)
10,59TL

Limon Sıkacağı - Limonatör Pratik Limon Sıkacağı ile mandalina, portakal ve istediğiniz narenciyeleride sıkabilecek ve günlük vitamin desteğinizi pratik olarak hazırlayabileceksiniz. İstediğiniz her an taze limonata keyfi yapın. Çekirdeklerini ayırır ve limonu ve narenciyelerinizi son damlasına kadar sıkın. Ürün Özellikleri:   Çok pratik..

Hızlı İncele

Limon Sıkacağı - Limonatör - Çelik

(0)
12,70TL

Limon Sıkacağı - Limonatör - Çelik   Pratik Limon Sıkacağı ile mandalina, portakal ve istediğiniz narenciyeleride sıkabilecek ve günlük vitamin desteğinizi pratik olarak hazırlayabileceksiniz. İstediğiniz her an taze limonata keyfi yapın. Çekirdeklerini ayırır ve limonu ve narenciyelerinizi son damlasına kadar sıkın. Ürün Özellikleri: &n..

Hızlı İncele

Makarna Süzgeci - Akıllı Makarna Süzgeci

(0)
12,18TL

Akıllı Makarna Süzgeci ; Her mutfakta bulunması gereken son derece pratik bir süzgeç!   Artık makarnalarınız birbirine yapışmayacak ya da süzgeçten tencereye aktarmaya çalışırken etrafa saçılmayacak!   Akıllı süzgeç hem süzer hem de çaba harcamadan döker!   Yurt dışında oldukça meşhur olan bu pratik makarna süzgeci artık s..

Hızlı İncele

Metal Fındık Kıracağı

(0)
5,81TL

Metal Fındık Kıracağı   Fındık severler için oldukça pratik ve kullanışlı bir ürün!  Artık en sert kabuklu fındıkları bile tek hamlede yorulmadan kırabileceksiniz.   Ürün Özellikleri: - Paslanmaz ve uzun yıllar kullanılabilir. - Yaylı ve basit kullanım. - Ergonomik sapları sayesinde elini..

Hızlı İncele

Mikrodalga Kapağı

(0)
5,29TL

Mikrodalga Rafı , Buzdolabı Rafı , Mikrodalga Kapağı   Mutfağınızda büyük kolaylık sağlayacak Mikrodalga Rafı sayesinde , artık mikrodalganıza aynı anda 2 yemek atabileceksiniz   Buzdolabınızda yer sorununu ortadan kaldıracaktır    Mikrodalganıza attığınız yemeklerinizin kapağı yoksa düşünmeyin bu ürünü ka..

Hızlı İncele

Mikrodalga Rafı

(0)
5,29TL

Mikrodalga Rafı , Buzdolabı Rafı , Mikrodalga Kapağı   Mutfağınızda büyük kolaylık sağlayacak Mikrodalga Rafı sayesinde , artık mikrodalganıza aynı anda 2 yemek atabileceksiniz   Buzdolabınızda yer sorununu ortadan kaldıracaktır    Mikrodalganıza attığınız yemeklerinizin kapağı yoksa düşünmeyin bu ürünü ka..

Hızlı İncele

Mini Pilli Portatif Karıştırıcı Cappucino Maker Mikser - Renkli

(0)
10,59TL

Soğuk yaz günlerinin vaz geçilmez içeceklerinden olan, frappeleri artık sizde Frappe Makinesi sayesinde dilediğiniz her yerde rahatlıkla yapabilirsiniz   Bebek maması, kremalı kahve, cappucino, süt, krema gibi karıştırılacak herşey için ideal çözüm. Mini boyutlarda her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz pratik ve profosyonel bi..

Hızlı İncele

Mini Su Sebili - Ayı Figürlü (Asorti)

(0)
29,65TL

Mini Su Sebili - Ayı Figürlü (Asorti)   Dekoratif Sevimli Çocuklarınızın Su İçme Alışkanlığı Edinmesine Yardımcı 8 Renk Çeşidiyle Çocukların vazgeçilmezi olamaya aday birbirinden sevimli su sebilleri!   Mini Su Sebili Çocuklarımızın hayat kaynağı su ile olan ilişkilerini güçlendirerek, su içme alışkanlıklarının artmasını sağlarken ayr..

Hızlı İncele

Mini Su Sebili - Ördek Figürlü (Asorti)

(0)
29,65TL

Mini Su Sebili - Ördek Figürlü (Asorti)   Dekoratif Sevimli Çocuklarınızın Su İçme Alışkanlığı Edinmesine Yardımcı 8 Renk Çeşidiyle Çocukların vazgeçilmezi olamaya aday birbirinden sevimli su sebilleri!   Mini Su Sebili Çocuklarımızın hayat kaynağı su ile olan ilişkilerini güçlendirerek, su içme alışkanlıklarının artmasını sağlarken a..

Hızlı İncele

Mısır Kovası Mısır Kovası

(0)
4,76TL

Mısır Kovası Mısır Kovası tüm mısırseverlerin beklediği ürün.   12 * 15 ölçülerindedir.   Sağlıklı ve şık dizaynı ile sadece popcorn yerken değil bir çok amaçla kullanabilirsiniz.   Dekoratiftir.   Farkı desenlerde olup stok durumuna göre farklı desenler gönderilir.   Sert Plastik Malzemedir.   Pa..

Hızlı İncele

Mutfak Düzenleyici Compact - Beyaz

(0)
5,29TL

Mutfak Düzenleyici Compact - Beyaz rengi sayesinde içindekileri kolayca ayırt etmenize yarar. Mutfaklarınızda şişe ve benzeri gibi şeyleri düzenlemeye yarar. Sıvıların dökülmesi, çevreyi kirletmesini, kırılımayı ve dağınıklığı önler. Dolap içi raf , buzdolabı rafı vb her şekilde size fayda sağlamaktadır.   Paket İçeriği :    1..

Hızlı İncele

Mutfak Düzenleyici Compact - Şeffaf

(0)
6,35TL

Mutfak Düzenleyici Compact - Şeffaf rengi sayesinde içindekileri kolayca ayırt etmenize yarar. Mutfaklarınızda şişe ve benzeri gibi şeyleri düzenlemeye yarar. Sıvıların dökülmesi, çevreyi kirletmesini, kırılımayı ve dağınıklığı önler. Dolap içi raf , buzdolabı rafı vb her şekilde size fayda sağlamaktadır.   Paket İçeriği :    ..

Hızlı İncele

Mutfak Tartısı LCD Ekranlı Hazneli Terazi - Crown

(0)
50,84TL

Mutfak Tartısı LCD Ekranlı Terazi - Crown ile küçük taneli ürünleri veya sıvıları tartmak artık daha kolay! Sağlıklı beslenen kişiler saflarına katılmak için günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası olan bu dijital mutfak terazisini seçmek en isabetli kararınız olacaktır. Çıkarıp Yıkanabilir Tartı Haznesi! Ürün Özellikleri İşçilik ve kalite gar..

Hızlı İncele

Narenciye Sıkacağı Ölçülü - Ölçme Kabı

(0)
8,46TL

Narenciye Sıkacağı Ölçülü - Ölçme Kabı ile hem ölçerek narenciye sıkabilir , hemde ölçü kabı olarak kullanabılırsınız.   Hem "Cup" hem "ML"  Ölçü birimi kullanılmaktadır.   Başlangıç Ölçüsü 20 ML 'dir  20 50 100 200 300 400 500 Olarak Devam Etmektedir. % 100 Türk Malıdır...

Hızlı İncele

Narenciye Sıkacağı Ölçülü - Ölçme Kabı 1000ML

(0)
11,11TL

Narenciye Sıkacağı Ölçülü - Ölçme Kabı 1000ML ile hem ölçerek narenciye sıkabilir , hemde ölçü kabı olarak kullanabılırsınız.   Hem "Cup" hem "ML"  Ölçü birimi kullanılmaktadır.   Başlangıç Ölçüsü 50 ML 'dir    50 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000   Olarak Devam Etmektedir. % 100 Türk Malı..

Hızlı İncele

Narmatik Pratik Nar Dökücü

(0)
4,76TL

Narmatik Pratik Nar Dökücü ; Narı çok severim ama bir de ayıklaması olmasa diyenler için Narmatik Pratik Nar Dökücü!   Pratik Nar Dökücü ürünümüz; nar ayıklama, daha doğrusu nar ile boğuşma seanslarınıza son verecek, nar yemeyi keyifli hale getirecek bir üründür.   Nar ayıklamanın en büyük zorluğu; dağılıp etrafa sıçrayan sular v..

Hızlı İncele

Pasta Spatulası - Bien Chef

(0)
6,98TL

Pasta Spatulası - Bien Chef kalitesinde!   Siz en güzeline layıksınız.   Yüksek kalitede üretilmiş mutfak gereçleri ile kendi mutfağınızın şefi olun!   Elde veya bulaşık makinesinde kolayca temizlenebilir.   Esnek, hafif, dayanıklı ve sağlıklıdır.   Çelik Spatula kısmı sağlam ve dayanıklıdır.   Doğa dostudu..

Hızlı İncele

Patates Dilimleyici Pratik

(0)
7,94TL

Patates Dilimleyici Pratik ile ; Hızlı ve kolayca patates dilimlemenizi sağlar. Patatesler daha ölçülü dilimlenir. Paslanmaz metal malzemeden üretilmiştir. Ölçüler: Patates kesen bölüm 7 cm X 7 cm Renk: Asorti renklerden stok durumuna göre gönderilecektir...

Hızlı İncele

Patates ve Sebze Rendesi Cipser

(0)
7,40TL

Patates ve Sebze Rendesi Cipser ile Artık sevdiklerinize evde sağlık bir şekilde patates cipsi hazırlayabilirsiniz!   Özellikle çocuklar patates cipsini çok sever, onlara evinizde iki parçadan oluşan Cipser Patates ve Sebze Rendesi ile sağlıklı bir şekilde cipsler yapabileceksiniz.   Sebzeleri 3 farklı model olarak doğrayabilir, ..

Hızlı İncele

Pet Şişe Aparatı - Yağdanlık - Suluk - Sürahi

(0)
5,29TL

Pet Şişe Aparatı sayesinde şişeniz ister  Yağdanlık ister Suluk ister Sürahi olsun!   Hanımların Mutfakta geçirdiği zamanlara değer katan ve hayatı kolaylaştıran en yeni ürün.   2017 ile birlikte sofralarınızda yer bulacak bu harika ürün sayesinde tüm şişeleriniz artık daha değerli...   Tüm 1 ve 1,5 Lt şişelere u..

Hızlı İncele

Peynir - Domates - Yumurta Dilimleme 10 Telli İnox

(0)
10,59TL

Peynir  - Domates - Yumurta Dilimleme 10 Telli İnox olup paslanmaz ve estetik yapısı ile mutfağınıza , sofranıza değer katar.   10 Tellidir.   8,5 Cm Enindedir.   14 Cm  Uzunluğundadır.   13 Cm Sap Uzunluğudur.   Profesyoneller İçin Askı Uçludur.   Tamamı İnoxdur.   Paket İçeriği :  &..

Hızlı İncele

Peynir Rendesi - Çevirmeli Rende

(0)
8,46TL

Peynir  Rendesi - Çevirmeli Rende ile Sadece çevirin yeter. İçerisine koyduğunuz yiyeceklerinizi anında rendeler.   Dairesel bir şekilde dönerek; üst hazneden bıraktığınız herhangi bir sebzenin rendelenmiş halini rulonun iç kısmından yana doğru verir.siz çevirdikçe rendelenmiş parçacıklar çıkacaktır. Kolay kullanımı sayesinde drum..

Hızlı İncele

Peynir Rendesi - Limon - Portakal - Turunç Rendesi

(0)
3,70TL

Peynir Rendesi - Limon - Portakal - Turunç Rendesi ile ; peynir , limon , portakal vb peynir ve meyve  rendeleme işleriniz daha kolay.   Sofranızda görsel ve lezzet şov yapmak için olmazsa olmazınız Peynir Rendesi - Limon - Portakal - Turunç Rendesi bir tıkla kapınızda. Renk renk kolay tutulabilen sapları ile kullanımı kolay..

Hızlı İncele

Pizza Kesici ve Hamur Ruleti

(0)
9,53TL

Pizza Kesici ve Hamur Ruleti ikisi bir arada. Pizza , Tart vb lezzet hazırlarken el aletlerinden pizza kesici ve hamur ruleti adı verilen, iki küçük el aletini kullanırsınız.  Bu el aletleri, mutfaklarımızda olmazlarsa olmazlarındandır. Hamur kesici veya hamur ruletı normal bıçaklardan daha seri ve hatasız keserler. 1.Pizza Kesici: Ahşap ..

Hızlı İncele

Popcorn Mısır Kovası Dekoratif

(0)
5,29TL

Popcorn Mısır Kovası Dekoratif tüm mısırseverlerin beklediği ürün.   14 * 17 ölçülerindedir.   Sağlıklı ve şık dizaynı ile sadece popcorn yerken değil bir çok amaçla kullanabilirsiniz.   Dekoratiftir.   Farkı desenlerde olup stok durumuna göre farklı desenler gönderilir.   Sert Plastik Malzemedir.   Paket İ..

Hızlı İncele

Pratik Hafif Kullanışlı Tabaklık

(0)
7,94TL

Pratik Hafif Kullanışlı Tabaklık ile mutfağınıza yer açın.   Üstün tasarımı sayesinde kendi alanında en küçük bulaşık sepetine en çok yemek seti sığan üründür.   8 Gözlüdür. Çatal ve Kaşıklar İçin Ayrıca 2 Gözü Bulunmaktadır.   Resimlerde Boş ve Dolu Hali Mevcuttur.   Yıkadığınız tabaklarınızı kurumak üzere dizebile..

Hızlı İncele

Pratik Patates Püresi Yapma Aleti - Paslanmaz Çelik

(0)
13,76TL

Pratik Patates Püresi Yapma Aleti - Paslanmaz Çelik ile Püre Yapma  daha kolay patates püreleri yapmak elinizde! Geleneksel patates ezicileri ile, patates doğal olarak aşağı inme hareketi ile dışarı itilir. Ancak bu ürün  kolaylıkla ezebilmek için özel tasarımı  ile pürüzsüz bir püre hazırlamanızı sağlar. Pişmiş her tür..

Hızlı İncele

Pratik Su Isıtıcı ve Türk Kahvesi Makinesi

(0)
6,88TL

Geleneksel Türk Kahvesi lezzetini bol köpüklü ve pratik bir şekilde hazırlamak ister misiniz? Bol köpüklü Türk Kahvenizi kettle özellikli Pratik Kahve Makinesi sayesinde 1,5 dakika içerisinde hazırlayabilirsiniz. Minik tasarımı sayesinde az yer kaplayan ama çok iş yapan kahve makinesini i..

Hızlı İncele

Profesyonel Dijital El Terazisi El Kantarı 40 Kg / 10 Gr

(0)
21,18TL

Dijital El Terazisi El Kantarı hassas ölçüm yapmanıza olanak sağlar ve son derece pratik bir o kadar da kullanışlıdır. Dara alma fonksiyonu ile daha doğru ölçüm yapar. Ölçüm yaptıktan sonra siz istemeden değer sıfırlanmaz ve hafızada kalır. Işıklı LCD ekran ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Ürün Özellikleri: On-Off tuşu sayesinde kolayca a..

Hızlı İncele

Profesyonel Dijital El Terazisi El Kantarı 40 Kg / 20 Gr

(0)
21,18TL

Dijital El Terazisi El Kantarı hassas ölçüm yapmanıza olanak sağlar ve son derece pratik bir o kadar da kullanışlıdır. Dara alma fonksiyonu ile daha doğru ölçüm yapar. Ölçüm yaptıktan sonra siz istemeden değer sıfırlanmaz ve hafızada kalır.Işıklı LCD ekran ile kullanım kolaylığı sağlıyor. ..

Hızlı İncele

Profesyonel Dijital El Terazisi El Kantarı 50 Kg

(0)
29,65TL

Dijital El Terazisi El Kantarı hassas ölçüm yapmanıza olanak sağlar ve son derece pratik bir o kadar da kullanışlıdır. Dara alma fonksiyonu ile daha doğru ölçüm yapar. Ölçüm yaptıktan sonra siz istemeden değer sıfırlanmaz ve hafızada kalır.Işıklı LCD ekran ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Ürün Özellikleri: On-Off tuşu sayesinde kolayca aç..

Hızlı İncele

Profesyonel Dijital El Terazisi El Kantarı 50 Kg / 10 Gr

(0)
29,65TL

Dijital El Terazisi El Kantarı hassas ölçüm yapmanıza olanak sağlar ve son derece pratik bir o kadar da kullanışlıdır. Dara alma fonksiyonu ile daha doğru ölçüm yapar. Ölçüm yaptıktan sonra siz istemeden değer sıfırlanmaz ve hafızada kalır.Işıklı LCD ekran ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Ürün Özellikleri: On-Off tuşu sayesinde kolayca aç..

Hızlı İncele

Profesyonel Dijital El Terazisi El Kantarı 50 Kg / 10 Gr

(0)
21,18TL

Dijital El Terazisi El Kantarı hassas ölçüm yapmanıza olanak sağlar ve son derece pratik bir o kadar da kullanışlıdır. Dara alma fonksiyonu ile daha doğru ölçüm yapar.   Ölçüm yaptıktan sonra siz istemeden değer sıfırlanmaz ve hafızada kalır.Işıklı LCD ekran ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Ürün Özellikleri: On-Off tuşu sayesinde ..

Hızlı İncele

Profesyonel Dijital El Terazisi El Kantarı 50 Kg / 20 Gr

(0)
29,65TL

Dijital El Terazisi El Kantarı hassas ölçüm yapmanıza olanak sağlar ve son derece pratik bir o kadar da kullanışlıdır. Dara alma fonksiyonu ile daha doğru ölçüm yapar. Ölçüm yaptıktan sonra siz istemeden değer sıfırlanmaz ve hafızada kalır.Işıklı LCD ekran ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Ürün Özellikleri: On-Off tuşu sayesinde kolayca aç..

Hızlı İncele

Profesyonel Dijital El Terazisi Taşınabilir El Kantarı 50 Kg

(0)
29,65TL

Dijital El Terazisi El Kantarı hassas ölçüm yapmanıza olanak sağlar ve son derece pratik bir o kadar da kullanışlıdır. Dara alma fonksiyonu ile daha doğru ölçüm yapar. Ölçüm yaptıktan sonra siz istemeden değer sıfırlanmaz ve hafızada kalır.Işıklı LCD ekran ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Ürün Özellikleri: On-Off tuşu sayesinde kolayca aç..

Hızlı İncele

Renkli Kahve Süsleme Şablonları - 4Lü Magic Süsleme Şablonu

(0)
3,16TL

Renkli Kahve Süsleme Şablonları  - 4Lü Magic Süsleme Şablonu ile daha keyifli sofralar! Kahve süsleme aparatlarıyla çok güzel sanat eserleri oluşturabilirsiniz. 4 adet kahve süsleme aparatıyla istediğiniz şekli kahvenizin üzerine çıkartabilirsiniz. 4 farklı şablon set halinde bulunmaktadır. Kalp, Yıldız, Gülen surat, Bardakta kahve, Balonl..

Hızlı İncele

Salata Yapma Seti Pratik - Salad Cutter Bowl

(0)
10,59TL

Salata Yapma Seti Pratik - Salad Cutter Bowl   Salata Yapmak Artık Çile Olmaktan Çıktı. Salata Yapma Setiyle Herşey Çok Kolay. Salata Malzemelerini Plastik Kaba Doldurun, Kapaği Kapatın Bıçağınızla Kesin. Dağılmadan , Etrafı Dağıtmadan Salatanız 5 Dakikada Hazır. Ürün Ebatı : 18cmx10,50cm Renk:  Stok Durumuna Göre Karışık Olarak Gö..

Hızlı İncele

Sebze Oyacağı - Patates Oyma - Kabak Oyma Aparatı

(0)
4,23TL

Sebze Oyacağı - Patates Oyma - Kabak Oyma Aparatı ile Domates, Kabak , Patates , Patlıcan vb Tüm Sebzeleri Oyabilirsiniz.   Her türlü dolmalık sebzeleri pratik bir şekilde kolaylıkla oyabileceğiniz Pratik Sebze Oyacağı ürününü sizlere sunuyoruz.   Sebze oyacağını malzemeye sapladıktan sonra hafif bastırarak sağa doğru çevirmeniz yeter..

Hızlı İncele

Şekilli Sebze Kesme Seti - Sebze Meyve Süsleme Aparatı

(0)
4,23TL

Şekilli Sebze Kesme Seti - Sebze Meyve Süsleme Aparatı ile ; Salatalık, Kabak Gibi Sebzeleri En Kolay Şekilde Spiral Doğramanıza Olanak Tanır. Mutfaktaki Süslemelerinizde Sizin En Önemli Yardımcınız Olacaktır. Sprial Doğrama Özelliği İle Mutfaklarınızda Harika Lezzetler Deneyebilir, Kabak, Havuç, Salatalık Gibi Sebzelerden Farklı Kızartmalar Yapa..

Hızlı İncele

Silikon Kalp Yumurta Şekillendirici (Asorti)

(0)
19,06TL

Silikon Kalp Yumurta Şekillendirici   Mutfağınızda harika işler çıkarmak artık elinizde... Yumurtaları kalp şeklinde pişirmek istemezmisiniz? O zaman bu ürün tam size göre Farklı renklerdedir. Silikon malzemedir.   Ürün Ölçüleri: 51 Cm   Not: Ürünün renkleri karışıktır. Stoklarımızda olan renkleri karışık olarak g..

Hızlı İncele

Silikon Kilitli Maşa - Kalpli

(0)
11,64TL

Silikon Kilitli Maşa - Kalpli metal gövdesi silikon uçlarıyla elinizi yakmaz , kavramanıza yardımcı olur.   Arka Kısmındaki Kilit Mekanızması Sayesinde İstemedikçe Açılmaz veya Kapanmaz.!   Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilir.   Paket İçeriği :    1 AdetSilikon Kilitli Maşa - Kalpli..

Hızlı İncele

Şişe Kapakları Kilit Mekanizmalı 2 Adet Birden

(0)
5,29TL

Kilit Mekanizmalı Şişe Kapağı Kullanımı ve Özellikleri   Şişelerinizin kapakları açılınca yeniden kapanmayanlardansa bu ürün size göre!   2 adet birden inanılmaz bir fiyata.   Kilit mekanizması sayesinde her şişeye uyar.   İstediğiniz şişenin ağzına yerleştirin ve üstteki tıpayı kapatın.   Paket İçeriği :   ..

Hızlı İncele

Şişe Temizleme Fırçası

(0)
5,81TL

Şişe Temizleme Fırçası Şişe Temizleme Fırçası, her tip biberon , şişe ve aksesuarlarını temizlemenize yardımcı olur. Biberonla beslenme için kullanılan ürünlerin temizlenmesinde vazgeçilmezdir. Hijyenik naylon kıllı pratik biberon fırçası her tip biberon ve şişe için elverişlidir. Ürünün iç yüzeyine zarar vermeden yağ veya kalıntıları temizleme..

Hızlı İncele

Spatula Ve Peynir Dilimleyici - Bien Chef

(0)
6,98TL

Spatula Ve Peynir Dilimleyici - Bien Chef kalitesindedir!   Siz en güzeline layıksınız.. Yüksek kalitede üretilmiş mutfak gereçleri ile kendi mutfağınızın şefi olun! Elde veya bulaşık makinesinde kolayca temizlenebilir. Esnek, hafif, dayanıklı ve sağlıklıdır. Doğa dostudur. Sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Tarım ve Köy İşleri Baka..

Hızlı İncele

Tencere Bonesi / Tabak Bonesi 8li

(0)
2,64TL

TAM 8 Adet Pratik Dayanıklı Kullanışlı Buzdolabı Derin Dondurucu Tencere ve Tabak / Kase Bonesi   Yiyeceklerinizi daha sağlıklı koşullarda saklayabilmeniz için Tencere Bonesi 8 Adet. Artık dolabınıza koyduğunuz ürünlerin kokuları birbirine karışmayacak. Kahvaltılarınızda, yemeklerinizi saklamak için ve daha bir çok alanda kullanabilmeniz iç..

Hızlı İncele

Tezgah Çöp Kutusu

(0)
5,29TL

Tezgah Çöp Kutusu kullanım kolaylığı sağlamaktadır.   Mutfak tezgahlarınızın üzerini karmaşadan kurtaracak, hijyen sağlayacak Gondol Bio Çöp kutusu, pratik kullanımı ve kolay montajı ile mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak. 2,20 LT Kapasitesindedir. Şeffaftır.   Paket İçeriği :    1 Adet Tezgah Çöp Kutusu..

Hızlı İncele

Tırnak ve Yaka Fırçası

(0)
2,43TL

Tırnak ve Yaka Fırçası ile ; Tırnak , Yaka başta olmak üzere elinizin tutuşuna uygun olacak şekilde dizayn edilmiş bu pratik fırçalar ile çok amaçlı temizlik yapabilirsiniz.   ISO 9001:2008-TSEK sertifikalıdır.   Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onaylıdır.   Stoklarımızda bulunan renklerden karışık olarak gönderilecektir   ..

Hızlı İncele

Tırtıklı Daire Şeklinde Hamur Kesici Kurabiye Ruleti

(0)
8,46TL

Tırtıklı Daire Şeklinde Hamur Kesici Kurabiye Ruleti Pizza , Tart, kurabiye  vb lezzet hazırlarken işinizi kolaylaştırır. Bu el aletleri, mutfaklarımızda olmazlarsa olmazlarındandır. Ürün, Son Derece Kolay Kullanımlıdır, Sanki Bir Boya Rulosu Gibi Sadece Döndürerek Hamurunuza Kolayca Şekil Verebilirsiniz. Mutfakta Zaman Geçirm..

Hızlı İncele

Türk Kahve Makinası - Crown Hatır

(0)
42,36TL

Türk Kahve Makinası - Crown Hatır ile Kahvelerinizi artık kolayca içeceksiniz. Özellikler : Türk kahvesi için ideal. Isıya duyarlı ABS gövde. 4 Fincan (210ml) kapasite. Işık göstergeli açma kapama düğmesi. Aşırı ısınmaya karşı çift emniyet sistemi AC 220 - 240V~, 50-60 Hz, 700W Sarı , Siyah , Mor, Beyaz , Pembe Renklidir. Stok Durum..

Hızlı İncele

Un Eleği Pratik Paslanmaz - 250 Gr

(0)
14,83TL

Un Eleği Pratik Paslanmaz - 250 Gr    Bu elek işinizi kolaylaştıracak un ya da pudra şekerini kolaylıkla eleyebilirsiniz. Pasta süslemelerinde kakao ya da diğer süsleme için kullandığınız süs malzemlerini kolaylıkla eleyebilirsiniz Tutma yerindeki tetiğe basarak elemeyi ve süslemeyi kolaylıkla yapabilirsiniz.   Paslanmaz ve G..

Hızlı İncele

Yağ Sıçratmaz Kapak

(0)
11,64TL

Yağ Sıçratmaz Kapak sayesinde etrafa yağ sıçramasına son!   Pratik bir üründür.   Tavanızın üzerine kolayca oturur.   İşin sırrı kapağın üzerine işlenmiş minik karelerde gizlidir. Bu tel örgü yapısı sayesinde kızartmanız hava alırken yağların etrafa ve üzerinize sıçramasını engeller!   Mutfağınızın temiz kalmasını, üstün..

Hızlı İncele

Yağ Sıçratmaz Kapak - 27 Cm

(0)
10,59TL

Yağ Sıçratmaz Kapak sayesinde etrafa yağ sıçramasına son!   Pratik bir üründür.   Tavanızın , tencerenizin üzerine kolayca oturur.   İşin sırrı kapağın üzerine işlenmiş minik karelerde gizlidir. Bu tel örgü yapısı sayesinde kızartmanız hava alırken yağların etrafa ve üzerinize sıçramasını engeller!   Mutfağınızın temiz..

Hızlı İncele

Yağ Şişesi - Yağdanlık - Kadın Figürlü 3lü Set - 750ML

(0)
19,06TL

Yağ Şişesi - Yağdanlık - Kadın Figürlü 3lü Set - 750ML   Kadın Figürüyle Masanıza Renk Katacaktır   Hem Hediyelik , Hem Dekorasyon Amaçlıdır   Şişe , Mantar ve Kilit Mekanizmalı Şişe Kapağıyla ister mantarlı , ister şişe kapaklı kullanım   % 100 Türk Malıdır   Eski çağlardan günümüze, güzelliği..

Hızlı İncele

Yemek Termosu 2li Tutacaklı Sefer Tası - Hiper 2 Katlı Yemek Termos

(0)
52,95TL

Yemek Termosu 2li Tutacaklı Sefer Tası % 100 Sızdırmaz , Vidalı ve Vakum Kapaklıdır.   % 100 Paslanmaz Çelik Malzeme   Tutamaçlarıyla Kolayca Taşınabilir. Pu Köpük Dolgulu 304 Paslanmaz Çelik İç Yüzey Silikon Halka Muhafaza Etkisini Arttırır. Silikon Hava Deliği, Açmayı Kolaylaştırır. Fırınlama Vernikli Paslanmaz Çelik Vak..

Hızlı İncele

Yemek Termosu 3lü Tutacaklı Sefer Tası - Hiper 3 Katlı Yemek Termos

(0)
66,73TL

Yemek Termosu 3lü Tutacaklı Sefer Tası % 100 Sızdırmaz , Vidalı ve Vakum Kapaklıdır.   % 100 Paslanmaz Çelik Malzeme   Tutamaçlarıyla Kolayca Taşınabilir. Pu Köpük Dolgulu 304 Paslanmaz Çelik İç Yüzey Silikon Halka Muhafaza Etkisini Arttırır. Silikon Hava Deliği, Açmayı Kolaylaştırır. Fırınlama Vernikli Paslanmaz Çelik Vak..

Hızlı İncele

Yürüyen Sarımsak Rendesi - Mini Garlic Crushed

(0)
13,23TL

Yürüyen Sarımsak Rendesi - Mini Garlic Crushed   - Ellerin sarımsak kokmasına gerek kalmaksızın sarımsakların doğranmasını sağlar. - Oldukça pratik ve kolay kullanıma sahiptir. - Kısa zaman içerisinde sarımsakların dilimlenmesini sağlar...

Gösterilen: 1 ile 99 arası, toplam: 99 (1 Sayfa)
Yukarı Çık