Outdoor Kamp

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

12 Saat Etkili Isınmatik Cep Sobası

(0)
3,46TL

Isınmatik ile evde, ofiste, kayak tatilinde, stadyumda her yerde kışı sıcak geçirin! Kışın soğuk havalarda vücudun üşüyen kısımlarının hemen ısınmasını sağlar. Sırt, bel, karın ağrısı çekenler ve kış sporları yapanlar için idealdir. Ağrıyan adele ve eklemleri rahatlatır. 1 adet siparişinizde 1 adet Isınmatik ..

Hızlı İncele

12 Saat Etkili Isınmatik Cep Sobası (5 Adet)

(0)
17,35TL

Isınmatik ile evde, ofiste, kayak tatilinde, stadyumda her yerde kışı sıcak geçirin! Kışın soğuk havalarda vücudun üşüyen kısımlarının hemen ısınmasını sağlar. Sırt, bel, karın ağrısı çekenler ve kış sporları yapanlar için idealdir. Ağrıyan adele ve eklemleri rahatlatır. 1 adet siparişinizde 5 adet Isınmatik ..

Hızlı İncele

6 Kişilik Çadır - Kolay Kurulumlu Kamp Çadırı

(0)
244,20TL

Doğa'nın konuğu olmaya hazır mısınız?   Festivaller yaklaşıyor! Kamp alanınızda yerinizi şimdiden ayırın!   Toplandığında etkileyici derecede küçülmektedir, bu sayede istediğiniz yere götürebilirsiniz!   Aracınızın bagajında çok az yer kaplayacak!   Ürün tarafımızca kontrol ve test edilmiş, oldukça memnun edici bulun..

Hızlı İncele

6 Kişilik Çantalı Piknik Seti

(0)
26,48TL

Özel çantalı tasarımı sayesinde, piknik için tüm gerekli malzemeler bir kap içinde! Hijyenik, pratik ve kullanışlı. Kullanıldıktan sonra tekrar toplanarak etrafı kirletmeden taşınma imkanı sağlar. 6 kişilik set halinde taşıma çantasıyla birlikte satılır. Taşıma çantasının kapakları birbirinden ayrılarak servis tabağı ola..

Hızlı İncele

9 Kişilik Kolay Kurulumlu Kamp Çadırı

(0)
266,19TL

Doğa'nın konuğu olmaya hazır mısınız? Festivaller yaklaşıyor! Kamp alanınızda yerinizi şimdiden ayırın! Toplandığında etkileyici derecede küçülmektedir, bu sayede istediğiniz yere götürebilirsiniz! Aracınızın bagajında çok az yer kaplayacak! Ürün tarafımızca kontrol ve test edilmiş, oldukça memnun edici bulunmuştur. Ürün Özellikleri: Ko..

Hızlı İncele

Balık Tuzağı 6 Girişli Yengeç Balık Kuş Yakalama Pratik Kullanım - Büyük Boy

(0)
46,29TL

Balık Tuzağı 6 Girişli Yengeç Balık Kuş Yakalama Pratik Kullanım - Büyük Boy Göl deniz ve akarsularda kullanılabilir. Özel fermuar tasarımı sayesinde balıkları kolaylıkla içinden alabilirsiniz.  Her türlü balığı avlayabilirsiniz.   Ürün Özellikleri:     Kolay kurulum, pratik şemsiye gibi açılıp kurulmaktadır...

Hızlı İncele

Baston Sandalye

(0)
83,69TL

Baston Sandalye şeklinde olup dağda, krıda, bayırda, camide , sahilde her yerde kullanılabilmektedir.         Hem Sandalye Hem Baston Portatif Her Eve Lazım   Çok işinize yarayacak bir üründür.   Yanınız da ayrı ayrı baston ve sandalye taşımaktansa ikisini bir arada tek ürün olarak taşımak daha kolaydır. Öz..

Hızlı İncele

Çakmak Gazı - 250 ml

(0)
4,23TL

Çakmak Gazı - 250 ml ile; çakmaklarınızı , kamp ocaklarınızı , İksa ocaklarınızı başta olmak üzere birçok ürününüzün gazını doldurabilirsiniz.   Kokusuzdur.   250 Ml'dir.   Paket İçeriği :    1 Adet Çakmak Gazı - 250 ml..

Hızlı İncele

Çakmak Gazı - 270 ml

(0)
4,23TL

Çakmak Gazı - 270 ml ile; çakmaklarınızı , kamp ocaklarınızı , İksa ocaklarınızı başta olmak üzere birçok ürününüzün gazını doldurabilirsiniz.   Kokusuzdur.   270 Ml'dir.   Paket İçeriği :    1 Adet Çakmak Gazı - 270 ml   18 Yaşından Küçüklere Satılamaz!..

Hızlı İncele

Çakmaklı Siboplu Kartuş Lamba Kamp Lambası Lüks Lamba CL192

(0)
51,90TL

Çakmaklı Siboplu Kartuş Lamba Kamp Lambası Lüks Lamba CL192 ile artık kamp ve piknikleriniz daha eğlenceli ve pratik.   Tüketim : 42 gr/ Saat Aydınlatma gücü : 200-300 lüks Cihaz gücü : 0,55kW Kullanım süresi : Kullanılan Kartuşun Değerine Bağlıdır. Üst kapak emaye veya krom kaplama Dikey prinç boru Isıya dayanıklı Arhan Grup kalite ca..

Hızlı İncele

Çelik Pusula Profesyonel

(0)
9,53TL

Kamp için ideal bir yapıya sahip olan Çelik Pusula ürünü ile orman yürüyüşlerinde, gezilerde macera severliğiniz ile orantılı olarak eğlencenize daha da macera katarak yönünüzü rahatlıkla bulabilmenizin keyfine varacaksanız. Sağlam ve kaliteli yapısıyla birlikte uzun ömürlü bir avantaja sahip olan Çelik Pusula ürünü çelik gövdesi sayesinde de şıkl..

Hızlı İncele

Cush N Shade Yastıklı Portatif Şezlong Gölgeliği (3 Renk)

(0)
40,50TL

Yaz tatillerinde güneşlenirken yüzünüzü Ultraviyole ışınlardan koruyacak harika bir ürün olan Plaj Gölgeliği - Cush N Shade.   Özel icat ödülüne sahip olan Cush N Shade güneşlenmeyi hiç olmadığı kadar konforlu hale getiren eşsiz ve yeni bir güneşlenme aksesuarıdır. Plaj Gölgeliği ayarlanabilir tentesi ile 50 UPF z..

Hızlı İncele

Dürbün - Siyah Taşıma Çantalı 60 x 90 El Dürbünü

(0)
190,66TL

Dürbün - Siyah Taşıma Çantalı 60 x 90 El Dürbünü   Avcılık, Yatçılık, Yarışlar, Kuş Gözlemi, Doğa Sporları, Tiyatro ve seyahat de kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz  El Dürbünü   İster uzak ister yakın gözlemleriniz için idealdir   Hatta odanızın içinde bile test ettiğinizde görüntü ve büyüme kalitesine ina..

Hızlı İncele

Dürbün - Taşıma Çantalı 120 x 120 El Dürbünü

(0)
171,60TL

Dürbün - Taşıma Çantalı 120 x 120 El Dürbünü   Avcılık, Yatçılık, Yarışlar, Kuş Gözlemi, Doğa Sporları, Tiyatro ve seyahat de kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz  El Dürbünü   İster uzak ister yakın gözlemleriniz için idealdir   Hatta odanızın içinde bile test ettiğinizde görüntü ve büyüme kalitesine inanama..

Hızlı İncele

İp Örgülü Ahşap Hamak

(0)
11,56TL

Deniz kenarında ya da bir ağaç gölgesinde serin serin hamak keyfi yapmaya ne dersiniz? Kaliteli yapısı ile işlevsel hamaklar katlanabilir yapısıyla kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz bir yapıda. Bahçeniz de sağlam olduğuna emin olduğunuz iki ağaç arasına veya, duvarlar arasındaki kancalara kolay ve anında kurulum yapabilirsiniz. Ürün Özellikler..

Hızlı İncele

Işıklı & Pusulalı Katlanabilir Baston

(0)
42,36TL

Yaşlı aile büyüklerimiz için oldukça kullanışlı olacak bir hediye. Metal baston birbirinin içine girebilen dört ana parçadan oluşmaktadır. Baston bu kısımlardan çekilerek açılmakta olup istenilen konuma kadar uzatıldıktan sonra her parça teker teker sağa doğru çevirerek sabitlenmektedir. Metal baston kapatılırken ise yukarıdaki işlemin tam tersi ..

Hızlı İncele

Isınmatik Ayak Sobası (5 Paket)

(0)
15,88TL

Soğuk kış günlerinde artık ayaklarınız kesinlikle üşümeyecek! Kayak yaparken, statta maç izlerken ya da soğuk olan her yerde Isınmatik ayak sobası ile bu kışı sıcak geçirin. Ürün paketten açıldığı anda ısınmaya başlar, 20 dakika sonra kullanıma hazırdır. Her pakette bir çift ısınmat..

Hızlı İncele

İzci Düdüğü - Avcı Düdüğü 7in1 Pusulalı Termometreli Survival Düdük

(0)
15,88TL

İzci Düdüğü - Avcı Düdüğü 7in1 Pusulalı Termometreli Survival Düdük sayesinde ; kamplarınız , spor aktiviteleriniz başta olmak üzere her türlü aksiyonlarınız da güvendesiniz.   Hava sıcaklığı kaç derece?  Kıble ne tarafta? İşaret vermeniz lazım ama sizi duyan yok?   Pusulalı Termometreli Düdük - Survival Askılı Düdük ..

Hızlı İncele

Kalp Şeklinde Sihirli Jel Isıtıcı

(0)
10,59TL

Soğuk ayazlarda sıcacık kalbiniz yanınızda! Ellerinizi ısıtmak için pratik çözüm! Evde, sokakta, konserde, maçta, işe giderken, kampta... her yerde ellerinizi sıcacık tutar! Ağrıyan veya üşüyen ellerinize sıcak pres yapar. Her türlü açık hava aktivitesinde ellerinizi ısıtmak için, kalp şeklinde tasarlanmış ısıtıcıyı aktif hale getirip a..

Hızlı İncele

Kamp Feneri Şarj Edilebilir Usb li ve Güneş Enerjili Işıldak

(0)
28,59TL

Şarj Edilebilir Usb'li Kamp Feneri Işldak sayesinde ; Kampta, tatilde, evde bahçede balkonda kısacası ışık ihtiyacını duyduğunuz her yerde kullanabileceğiniz Şarj Edilebilir Usb'li Kamp Feneri portatif ve dayanıklıdır.   Yanlarında bulunan metal asma çubuklarını iki yandan havaya kaldırıp tepede bir noktaya asıp lamba olara..

Hızlı İncele

Kamp Lambası - Fonksiyonel Kamp Lambası & El Feneri

(0)
12,70TL

Mini Kamp Lambası ile el feneri ve kamp lambası bir arada!    Kamp lambasına ihtiyacınız olduğunda ürünü açık konumda iken kancasını kullanarak sabitleyin   El fenerine ihtiyacınız olduğunda ise yapmanız gereken ürünü kapalı konuma getirmek!   Ürün Özellikleri:   Kapanıp açılabilen fonksiyonel tas..

Hızlı İncele

Kamp Ocağı Gazı - 250 ml

(0)
4,23TL

Kamp Ocağı Gazı - 250 ml ile; çakmaklarınızı , kamp ocaklarınızı , İksa ocaklarınızı başta olmak üzere birçok ürününüzün gazını doldurabilirsiniz.   Kokusuzdur.   250 Ml'dir.   Paket İçeriği :    1 Adet Kamp Ocağı Gazı - 250 ml..

Hızlı İncele

Katlanabilir Baston

(0)
42,36TL

Katlanabilir Yükseklik Ayarlı Baston Dilediğiniz Boya Gelir Çantanıza Kolayca Sığar Size ve Sevdiklerinize Özel Katlanabilir Yükseklik Ayarlı Baston   Bitenekadarcılara her koşulda  zor şartlarda emniyetli bir yürüyüş sağlayabilmesi için Katlanabilir Yükseklik Ayarlı Baston  İsterseniz dağcılıkta ve diğer zorlu outdoor sporlar..

Hızlı İncele

Katlanabilir Çelik Bağ Testeresi (180 mm)

(0)
21,18TL

Katlanabilir Çelik Bağ Testeresi (180 mm) Ağaç budama, odun kesme gibi işlerinizi kolaylıkla yapabileceğiz Çelik Bağ Testeresi katlanabilir özelliğiyle çok kullanışlı ve portatif bir üründür. Emniyetli yapısıyla çalışma esnasında kapanmaz ve özel sap tasarımıyla elden kaymaz!   &Uu..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Katlanabilir Mangal - Portatif Katlanabilir Kamp ve Piknik Mangalı

(0)
42,36TL

Katlanabilir Mangal - Portatif Katlanabilir Kamp ve Piknik Mangalı Mangal keyfinden vazgeçemeyenler; ancak mangalın yer kaplamasından rahatsız olanlar Katlanabilir Mangal - Portatif Katlanabilir Kamp ve Piknik Mangalı tam size göre !   Bahar aylarında yapılan en güzel aktivitelerden biri olan pikniğe giderken  mangalı nereye ..

Hızlı İncele

Kurban Yatırma İpi 10 Metre

(0)
3,46TL

Kurban Yatırma İpi 10 Metre               Kurban Bayramında Kurbanı Kesmek İçin, Bahçe, Çamaşır, Branda başta olmak üzere birçok alanda kullanabileceğiniz Çok Amaçlı Kurban Yatırma İpi 10 Metre, hem kurban kesmek için hem de hayatınızın birçok alanında size kolaylık sağlayacaktır.   Kullanım Alanları: Bü..

Hızlı İncele

Mangal Yelpazesi

(0)
2,64TL

Mangal Yelpazesi Yaz aylarının vazgeçilmezi mangal yakmak sanıldığı kadar kolay bir işlem olmayacağından dolayı, insanlar mangal yakarken çok fazla zorlanmaktadırlar. Bu yüzden sizlerde ilk kez bir mangal yakıyorsanız, mutlaka elinizde bir adet mangalı közlemek için Mangal Yelpazesibulundurmanız gerekiyor. Bu&..

Hızlı İncele

Ninja Wallet 18 in 1 Multi Tool Kit

(0)
4,76TL

18 in 1 Wallet Ninja Multi Tool Kit ile ihtiyacınız olan herşey cüzdanınızda... Piknikte, kampta, seyahatte 18 in 1 Wallet Ninja Multi Tool Kit ile konserve ve şişelerinizi açabilir, tornavida ucu ile vidalarınızı sıkabilirsiniz. Paslanmaz çelik yapısı ile hayatınızı kolaylaştıracak 18 in 1 Wallet Ninja Multi Tool Kit çok işinize yarayacak.   ..

Hızlı İncele

Orgaz Gaz Kartuşu - KTS-190

(0)
20,65TL

Gaz Kartuşu - KTS-190 Tüm 190 Gr Kartuşlu Cihazlara Uygundur.   Delmeli kamp ocak ve lambaları ile uyumlu 190 gr. gaz kartuşu.   % 100 Orgaz Kalitesindedir.   İçten Siboplu Gaz Kilitleme Sistemine Sahiptir.   Paket İçeriği :    1 Adet Orgaz Gaz Kartuşu - KTS-190..

Hızlı İncele

Orgaz Siboplu Kartuş Tüp 230 gr - KTS-230

(0)
24,35TL

Orgaz Siboplu Kartuş Tüp 230 gr - KTS-230 Tüm 230 Gr Kartuşlu Cihazlara Uygundur.   Vidalı Gaz Kartuşudur.   % 100 Orgaz Kalitesindedir.   İçten Siboplu Gaz Kilitleme Sistemine Sahiptir.   Paket İçeriği :    1 Adet Orgaz Siboplu Kartuş Tüp 230 gr - KTS-230..

Hızlı İncele

Orgaz Siboplu Kartuş Tüp 80 gr - KTS-80

(0)
13,76TL

Orgaz Siboplu Kartuş Tüp 80 gr - KTS-80 Tüm 80 Gr Kartuşlu Cihazlara Uygundur.   Vidalı Gaz Kartuşudur.   % 100 Orgaz Kalitesindedir.   İçten Siboplu Gaz Kilitleme Sistemine Sahiptir.   Paket İçeriği :    1 Adet Orgaz Siboplu Kartuş Tüp 80 gr - KTS-80..

Hızlı İncele

Piknik Seti 6 Kişilik Çantalı 32 Parça

(0)
26,48TL

Özel çantalı tasarımı sayesinde, piknik için tüm gerekli malzemeler bir kap içinde! Hijyenik, pratik ve kullanışlı. Kullanıldıktan sonra tekrar toplanarak etrafı kirletmeden taşınma imkanı sağlar. 6 kişilik set halinde taşıma çantasıyla birlikte satılır. Taşıma çantasının kapakları birbirinden ayrılarak servis tabağı olarak kullanıl..

Hızlı İncele

Plaj Yastığı ve Gölgeliği - Cush N Shade

(0)
37,06TL

Yaz tatillerinde güneşlenirken yüzünüzü Ultraviyole ışınlardan koruyacak harika bir ürün olan Plaj Gölgeliği - Cush N Shade. Özel icat ödülüne sahip olan Cush N Shade güneşlenmeyi hiç olmadığı kadar konforlu hale getiren eşsiz ve yeni bir güneşlenme aksesuarıdır. Plaj Gölgeliği ayarlanabilir tentesi ile 50 UPF zararlı ışı..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Portatif Ocak Tekli CK - 501 Orgaz Kore Tipi Ocak

(0)
90,04TL

Portatif Ocak Tekli CK - 501 Orgaz Kore Tipi Ocak Kampların Vazgeçilmez Parçasıdır.   Pişirmek , Isıtmak vb. İçin En Kestirme En Kolay Yol.   Tekli portatif ocak, KTS-227 tüp ile çalışır. Tüketim : 180 gr/h Cihaz gücü : 2,3kW Kullanım süresi : 2 - 3 saat  Elektrostatik boyalı gövde Emaye Izgara..

Hızlı İncele

Pratik Çevirmeli Mangal Fanı

(0)
11,64TL

Pratik Mangal Fanı Mangal keyfinize keyif katacak, mangal yakmayı kolaylaştıracak Pratik Mangal Fanı! Mangal keyfinin en korkutucu kısmı olan mangalı yakmak artık çok daha kolay ve pratik olacak. Rüzgarsız havalarda da elinizi yormadan kolay bir şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Arabanızın bagajında, balkonunuzda, hatta ç..

Hızlı İncele

Pusula

(0)
2,64TL

Kamp , okul deneyleri başta olmak üzere tüm pusula işleri için ideal bir yapıya sahip olan Sert Plastik Pusula ürünü ile orman yürüyüşlerinde, gezilerde, deneylerde, kıble bulma, macera severliğiniz ile orantılı olarak eğlencenize daha da macera katarak yönünüzü rahatlıkla bulabilmenizin keyfine varacaksanız. Sağlam ve kaliteli..

Hızlı İncele

Pusulalı Termometreli Düdük - Survival Askılı Düdük

(0)
9,53TL

Pusulalı Termometreli Düdük - Survival Askılı Düdük sayesinde ; kamplarınız , spor aktiviteleriniz başta olmak üzere her türlü aksiyonlarınız da güvendesiniz.   Hava sıcaklığı kaç derece?  Kıble ne tarafta? İşaret vermeniz lazım ama sizi duyan yok?   Pusulalı Termometreli Düdük - Survival Askılı Düdük sayesinde herşey dah..

Hızlı İncele

Reşo Yakıtı - Kolayyak Tutuşturucu 0.5 Lt

(0)
6,35TL

Reşo Yakıtı - Kolayyak Tutuşturucu 0.5 Lt ile artık mangallaınız dert değil!   Kömürün çok kısa zamanda yanmasını sağlar.   İs ve kokusu yoktur, ekonomiktir.   Mangal, soba veya şöminelerde odun veya kömür tutuşturmak için kullanılır.   Paket İçeriği :  500 ML..

Hızlı İncele

Şezlong Yastığı ve Gölgeliği

(0)
40,50TL

Yaz tatillerinde güneşlenirken yüzünüzü Ultraviyole ışınlardan koruyacak harika bir ürün olan Plaj Gölgeliği - Cush N Shade.   Özel icat ödülüne sahip olan Cush N Shade güneşlenmeyi hiç olmadığı kadar konforlu hale getiren eşsiz ve yeni bir güneşlenme aksesuarıdır. Plaj Gölgeliği ayarlanabilir tentesi ile 50 UPF zar..

Hızlı İncele

Siboplu Kartuş Lamba Kamp Lambası Lüks Lamba L192

(0)
42,36TL

Siboplu Kartuş Lamba Kamp Lambası Lüks Lamba L192 ile artık kamp ve piknikleriniz daha eğlenceli ve pratik.   Tüketim : 42 gr/ Saat Aydınlatma gücü : 200-300 lüks Cihaz gücü : 0,55kW Kullanım süresi : Kullanılan Kartuşun Değerine Bağlıdır. Üst kapak emaye veya krom kaplama Dikey prinç boru Isıya dayanıklı Arhan Grup kalite cam Kolay t..

Hızlı İncele

Survival Acil Durum Kiti

(0)
5,29TL

Kredi kartı şeklinde ve büyüklüğünde alet setiniz! Paslanmaz Çelikten Yapılma 11 Fonksiyonlu Acil Durum Kartı Survival Kit Kampta, seyahatte, tatilde, piknikte, balıkta evde, işte tüm gündelik yaşam alanlarında yanlarından ayıramayacakları benzersiz 11 fonksiyonlu kompakt özel tasarım cep kiti. Her yere ..

Hızlı İncele

Survival Acil Durum Kiti - Boğa Şeklinde

(0)
4,76TL

Günlük her yerde kullanabileceğiniz ve her işinizi rahatlıkla yapmanıza yardımcı olacak Boğa Şekilli Acil Durum Kiti: Çok Fonksiyonlu Alet Sandığı.   Günlük her işlerinizde yanınızdan ayırmayacağınız ve özellikle outdoor spor ile uğraşanların yanlarında taşıyabileceği Boğa Şekilli Acil Durum Kiti: Çok Fonksiyonlu Alet Sandığı.   K..

Hızlı İncele

Tek Kullanımlık Çıtçıtlı Yağmurluk

(0)
3,70TL

Çıtçıtlı Poşet Yağmurluk sayesinde bundan böyle rüzgâr gibi gelip geçen ve dışarıda olan herkesi perişan eden yağmurlar sizi korkutmayacak.   Yanınızda bulunanlara da dağıtarak teşekkürlerini ve dualarını alabileceğiniz Kullan At Yağmurluk her gittiğiniz yerde bulunmayabilir. Siz de hayatının her anında tedbiri elden bı..

Hızlı İncele

Tek Kullanımlık Çıtçıtlı Yağmurluk ( 5 Adet )

(0)
17,90TL

Çıtçıtlı Poşet Yağmurluk sayesinde bundan böyle rüzgâr gibi gelip geçen ve dışarıda olan herkesi perişan eden yağmurlar sizi korkutmayacak.   Yanınızda bulunanlara da dağıtarak teşekkürlerini ve dualarını alabileceğiniz Kullan At Yağmurluk her gittiğiniz yerde bulunmayabilir.   Siz de hayatının her anında tedbiri elden ..

Hızlı İncele

Termoslu Bardak Travel Mug

(0)
15,88TL

Termoslu Bardak Travel Mug ile  içine konulan soğuk veya sıcak içeceği 4 saate kadar aynı derecede tutan kulplu termos bardak.   Farklı renklerde olan termos bardak veya diğer adı ile termos kupalar son derece sağlıklıdır. Kampta, dağda, tatilde, ofiste ya da arabada birçok yerde rahatça kullanabilirsiniz. Bardağınızı devirdiğinizde iç..

Hızlı İncele

Trusty Cane Güvenilir Katlanabilir Işıklı Baston

(0)
84,74TL

Trusty Cane Güvenilir Katlanabilir Işıklı Baston Trusty Cane Katlanabilir Baston ile daha sağlam ve daha güvenilir adımlarla ilerleyin!   Ürün Özellikleri Darbeye ve yılların yıpratmalarına karşı dayanıklı alüminyum yapısı ile özel olarak tasarlanmış olup alışılmış bastonların önüne geçer. Katlanabilen yapısı sayesinde birçok yerden katla..

Gösterilen: 1 ile 46 arası, toplam: 46 (1 Sayfa)
Yukarı Çık