Sağlık Gereçleri

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

9 Bilyeli Masaj Eldiveni

(0)
18,00TL

Günün tüm yorgunluğunu eve geldiğinizde bir kenera itin ve bilyeli masaj eldiveni ile rahatlamaya hazır olun!   Üzerinde yer alan ve 360 derece dönebilen 9 adet metal bilye ile doğru masaj noktaları üzerine yoğunlaşarak daha kolay rahatlamanızı sağlar Üstelik kimseye ihtiyaç duymadan! Eldiven tasarımı ve ergonomik yapısıyla istediğiniz her ..

Hızlı İncele

Bilek Güçlendirme Yayı (2li Set)

(0)
8,99TL

Bilek Güçlendirme Yayı (2li Set) El ve ön kol adalenizin kuvvetlenmesi ve biceps kasınızın daha fazla gelişmesini istiyorsanız bu ürün tam size göre. Daha güçlü ve daha güzel görünen kollara sahip olmak için Bilek Güçlendirme Aleti karşınızda! Çalışırken elinizde rahat tutuş sağlar, rahatsız etmez ve kayma ..

Hızlı İncele

Bokoma Kafa Masaj Aleti

(0)
4,76TL

Müthiş bir kafa masajı sizi bekliyor. Göründüğünden çok daha etkili bir ürün karşınızda duruyor! Bokomayı kafanıza yerleştirip kafa derinize yavaşca masaj yapmaya başlayınca, Bokoma kafa derisindeki tüm sinirleri uyararak vücuda rahatlama hissi verecektir. Bu durumda kan dolaşımı hızlanacak, &ou..

Hızlı İncele

Burun Düzeltici ve Şekillendirici

(0)
5,29TL

Amerika'da bestseller olmuş, yüzlerce satış kanalında uzun süredir yer alan ve satış rekorları kıran burun kaldırıcı ve güzelleştirici Nose - Up şimdi Türkiye? de!   Burun yüzün merkezinde yer aldığı için çok dikkat çekmektedir. Nose-Up burnunuzu inceltir ve burun köprünüzü kalkık gösterir.   Burnunuzu kolay kullanımıyla..

Hızlı İncele

Buz Torbası - Yakmaz

(0)
18,51TL

Buz Torbası Ağrılarınızı gidermede kullanacağınız Buz Torbası!   Rüzgarda çarpıldınız, akşamdan kalmasınız ya da ayağınızı burktuğunuzda buz ile kompres yapmak için Buz Torbasını kullanabilirsiniz. Darbelere, morluklara karşı buz ile müdahale edebilirsiniz. Uyguladığınız bölgeyi uyuşturur ve ağrıyı azaltır.     Paket İçeriği:..

Hızlı İncele

Çocuk Odası Isı Ve Nem Ölçer Termometre

(0)
16,94TL

Çocuk Odası Isı Ve Nem Ölçer Termometre  ile artık bulunduğunuz yerin hava sıcaklığı ve nem derecesini görmek artık çok kolay! Araba Göstergesi Şeklinde Tasarlanmış Olup Bebek, Çocuk Odalarında , Kreş , Anaokulu Gibi Yerlerde , Evinizde, ofisinizde, işyerinizde kısacası bulunduğunuz ortamdaki hava sıcaklığını ve nem değerini ölçebilen ..

Hızlı İncele

Desenli Buz Torbası - Soğuk Kompres Torbası

(0)
18,51TL

Desenli Buz Torbası - Kapaklı Soğuk Kompres Torbası - Yakmaz Buz torbasını buzluğa koyduktan sonraki en büyük sorun buz parçalarının etrafa sıçramasıdır. Bunun için geliştirilmiş olan Tıbbi Buz Torbası sayesinde buzları kırılmadan işlemlerinizi yapabilirsiniz.   Buz haricinde  soğuk su kıvamında da bırakabilirsiniz. &nb..

Hızlı İncele

Dezenfektan Steril Bez Dezenfeksiyon Yüzey Bezi

(0)
76,26TL

Dezenfektan Steril Bez Dezenfeksiyon Yüzey  Bezi   Günümüzde zamanımızın önemli bir kısmı hastaneler , AVM'ler, işyerleri, oteller, restoranlar, okullar, toplu ulaşım araçları gibi kapalı ve kalabalık ortamlarda geçiriyoruz   Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerde, toplu yaşam alanlarında, yolculuk esnasında birçok değişik ..

Hızlı İncele

Dezenfektan Steril Bez Dezenfeksiyon Yüzey Bezi - Maxi

(0)
87,91TL

Dezenfektan Steril Bez Dezenfeksiyon Yüzey  Bezi - Maxi   Günümüzde zamanımızın önemli bir kısmı hastaneler , AVM'ler, işyerleri, oteller, restoranlar, okullar, toplu ulaşım araçları gibi kapalı ve kalabalık ortamlarda geçiriyoruz   Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerde, toplu yaşam alanlarında, yolculuk esnasında birçok d..

Hızlı İncele

Dijital Ateş Ölçer Termometre

(0)
10,59TL

Yıllarca civalı cam termometreler sağlık dolaplarının vazgeçilmeziydi. Bugün bunların yerini dijital termometreler aldı. Dijital termometreler vücut sıcaklığını, elektronik olarak 60 saniye veya daha kısa zamanda ölçer. Bunlar ağız, koltuk altı veya makattan kullanılabilir. Ürün Ölçüleri: Dijital Ateş Ölçer Termometre ile kısa sürede hızlı ölç..

Hızlı İncele

Dijital Beden Derecesi - Çocuk

(0)
13,76TL

Yıllarca civalı cam termometreler sağlık dolaplarının vazgeçilmeziydi. Bugün bunların yerini dijital termometreler aldı. Dijital termometreler vücut sıcaklığını, elektronik olarak 60 saniye veya daha kısa zamanda ölçer. Bunlar ağız, koltuk altı veya makattan kullanılabilir.   Ürün Ölçüleri: Dijital Beden Derecesi - Çocuk ile kısa süre..

Hızlı İncele

Elastik Bilek, Avuç İçi ve Baş Parmak Destek Bandı

(0)
5,78TL

Elastik Bilek, Avuç İçi ve Baş Parmak Destek Bandı   İncinen bilek ya da başparmağınızı Elastik Bilek, Avuç İçi ve Baş Parmak Destek Bandı ile korumaya alın!   Ürün Özellikleri:   Parmak ve bileğinizi korumaya yardımcı olur Özellikle bilek kaslarınızda koruma sağlar Kullanılması..

Hızlı İncele

Haftalık İlaç Saklama Kutusu

(0)
3,70TL

Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu   Düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor Haftalık İlaç Kutusu ! 7 farklı bölmeden oluşan Haftalık İlaç Kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir. Günlere ayrılmış bölmeler sayesinde, ilacınızın gününü aksatmadan..

Hızlı İncele

Haftalık İlaç Saklama Kutusu - Oval Kutu

(0)
3,70TL

Haftalık İlaç Saklama Kutusu Her gün ilaç içmek zorunda olanlar ilaçlarınızı gün gün bir kutuda saklayın. İlacı içip içmediğinizi kontrol etmenizi de sağlayacak olan kutuyu yanınızda taşıması da oldukça kolay! - Her gün ilaç içmesi gerekenler ilaçlarınızı d&..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Hasta Yıkama Seti

(0)
687,50TL

Hasta Yıkama Seti   Yatağa bağımlı hastaların kendi yatağında yıkanmasını sağlayan bir üründür Ürünümüz içerisinde 1 adet zeytinyağlı sabun, 15 metre uzayan hortum ve 1 adet lif bulunmaktadır Ürün 190*90 cm ebatlarında olup yüksekliği 20cm’dir. Ürünümüzde atık su gideri mevcuttur Ürün sayesinde hastanın banyo esnasında oluşabilec..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Horlama Önleyici Burun Aparatı - Kafesli

(0)
5,81TL

Horlama Önleyici Burun Aparatı - Kafesli ne fayda sağlıyor ? Horlama önleyici aparatın burundaki tıkanıklığın şekline ve de yoğunluğuna bağlı olarak %50 ye kadar fazla hava akışını sağladığı klinik raporlarla ispatlanmıştır. Ne zamanlar takmalıyım? Horlama önleyici aparatı burundan nefes alma zorluğu yaşadığınız her an takabilirsi..

Hızlı İncele

İpli Kulak Tıkacı

(0)
4,61TL

İpli Kulak Tıkacı İpli Kulak Tıkacı çevredeki gürültüyü azaltarak rahat uyku çekmenizi sağlar. Sivri uçlu tasarım ile kulağa rahat uyum sağlar. Yumuşaktır. Kulağı rahatsız etmez. Yıkanarak tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Evde, iş yerinde, okulda, seyahatte kullanacağınız kulak tıkacı size sessiz ve huzur..

Hızlı İncele

iRenew Enerji Bilekliği - Mavi

(0)
7,51TL

iRenew Enerji Bilekliği Tüm dünyada ünlülerin kullandığı denge bilekliği şimdi sizin bileğinizde, basit bir kunye görümündeki bu bileklik kendinden beklenen performansın üzerinde bir performans gösterip, günün stresinden sizi kurtarıp, vücudunuzun dengesini koruyor   Daha açık bir zihinle tüm işlerinizi kolaylıkla hatasız yapmanı..

Hızlı İncele

iRenew Enerji Takısı

(0)
7,51TL

iRenew Enerji Takısı   Tüm dünyada ünlülerin kullandığı denge bilkliği şimdi sizin bleğinizde, basit bir künye görümündeki bu bilklik kendinden beklenen performansın üzerinde bir performans gösterip, günün stresinden sizi kurtarıp, vücudunuzun dengesini korumasını yardımcı oluyor   Daha açık bir zihinle tüm işlerinizi kolaylıkla hatas..

Hızlı İncele

Kadın Ayak Spor Bandajı / Medikal Bandaj- Ankle Support For Women

(0)
9,25TL

Kadın Ayak Spor Bandajı / Medikal Bandaj- Ankle Support For Women   Polyester ve lateks malzemeden üretilmiştir Bileğinizi korur ve destekler Her türlü spor aktivitesinde kullanılabilir Bileklerimiz her gün onlarca işlemde yardımcı olur bizlere Kimi zaman bir alışveriş poşeti taşırız Kimi zamansa bir spor aktivitesinde bilek gücümüzle ..

Hızlı İncele

Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu

(0)
2,91TL

Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu   Düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor Haftalık İlaç Kutusu !   7 farklı bölmeden oluşan Haftalık İlaç Kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir.   Günlere ayrılmış bölmeler sayesinde, ilacınızın g..

Hızlı İncele

Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Sarı

(0)
5,20TL

Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Sarı Tüm Sağlık çalışanları tarafından en çok kullanılan laboratuvar gözlüğüdür. Sarı Renklidir. Paket İçeriği: 1 adet Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Sarı ..

Hızlı İncele

Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Şeffaf

(0)
5,20TL

Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Şeffaf Tüm Sağlık çalışanları tarafından en çok kullanılan laboratuvar gözlüğüdür. Şeffaf Renklidir. Paket İçeriği: 1 adet Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Şeffaf..

Hızlı İncele

Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Siyah / Çapak Gözlüğü

(0)
5,20TL

Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Siyah / Çapak Gözlüğü   Tüm Sağlık çalışanları tarafından en çok kullanılan laboratuvar gözlüğüdür Kaynak vb işlerde kullanılır İş güvenliği gözlüğüdür Siyah Renklidir   Paket İçeriği: 1 adet Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Siyah / Çapak Gözlüğü..

Hızlı İncele

Kulak Temizleyici - Smart Swab - Akıllı Kulak Temizleyici

(0)
19,59TL

Kulak Temizleyici - Smart Swab - Akıllı Kulak Temizleyici ile Kulaklarınızı temizlemek acı vermez. Kulakları Temizlemek için Kolay bir çözüm var! Smart Swab®, kulak kiri giderici kolay ve ağrısız hale getiren yenilikçi bir kitdir.   Sadece kulağınıza yerleştirin, bükün ve kulak kirini çıkarın. Bu kadar kolay!   Özellikleri :..

Hızlı İncele

Kulak Tıkacı

(0)
2,60TL

Kulak Tıkacı Sessiz ortamda uyumayı sevenlere kulak tıkacı!   Uykusu en ufak sesle bölünenler, sesli ortamlarda çalışamayanlar kulaklarınızı tıkayıp olduğunuz ortamdan izole olacaksınız. Sünger yapısıyla kulağınızın şeklini alacak ve sizi rahatsız etmeyecek olan kulak tıkacıyla rahat bir uyku çekeceksiniz. Evd..

Hızlı İncele

Kulak ve Burun Tıkayıcı Havuz Seti

(0)
5,20TL

Kulak ve Burun Tıkayıcı Havuz Seti Kulak ve burun tıkayıcı havuz seti Kulağa takıldığında çam ağacı tasarımı ile kulağa tam oturur. Kulak tıkacı içinde bırakılan hava yastığıyla soft ve yumuşaktır, rahatsız etmez. Yıkanabilir ve tekrar tekrar kullanılabilir. Elastik dizayna sahiptir. Burnu tam kavrar burna ve kulağa su kaçma..

Hızlı İncele

Manyetik Bel Korsesi (16 Mıknatıslı) Siyah

(0)
24,30TL

Mıknatıslı Bel Kemeri ile belinizdeki ağrılardan kurtulacak, vücudunuzun kan akışını düzenleyeceksiniz. Kıyafetlerinizin altına rahatlıkla takabileceğiniz kemerle vücudunuz negatif iyonlardan arınacak ve daha dinç olacak.    Sürekli bel ağrısı mı çekiyorsunuz? Bel ağrılarınız dayanılmaz hal almaya mı başladı? Bel ağrınız olmadan harek..

Hızlı İncele

Nem Ölçer Termometre

(0)
10,59TL

Nem Ölçer Termometre ile artık bulunduğunuz yerin hava sıcaklığı ve nem derecesini görmek artık çok kolay! Evinizde, ofisinizde, işyerinizde kısacası bulunduğunuz ortamdaki hava sıcaklığını ve nem değerini ölçebilen mükemmel bir üründür. Sert Plastikten üretilmiştir. Analogdur Uzun Ömürlüdür.   Paket İçeriği :    1 Adet N..

Hızlı İncele

Piez Kadınlar İçin Hijyenik Ayakta İşeme Aparatı

(0)
13,76TL

Piez Kadınlar İçin Hijyenik Ayakta İşeme Aparatı Piez Nedir? Piez, kadınlara tuvalet ihtiyaçlarını ayakta giderebilme rahatlığı verir. Tıbbi silikondan üretilmiştir ve tuvaletlerin iğrenç olduğu veya hiç tuvalet olmadığı durumlarda kadınlara hijyenik bir seçenek sunar. Her türlü yaşam tarzına uygundur. Piez'i Kimler Kullanır? Restoranlar..

Hızlı İncele

Polar Kılıflı Termafor Sıcak Su Torbası (1800 ML)

(0)
13,23TL

Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri, şık kumaş kılıfların içerisinde karşınızda! Ürün Özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabilir Yazın soğuk te..

Hızlı İncele

Polar Kılıflı Termofor Sıcak Su Torbası (0.5 Lt)

(0)
11,56TL

Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri, şık kumaş kılıfın içerisinde karşınızda! Ürün Özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabilir Yazın ..

Hızlı İncele

Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre)

(0)
9,53TL

Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri karşınızda! Ürün Özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir ..

Hızlı İncele

Sporcu Dizlik Omnisoft

(0)
17,35TL

Sporcu Dizlik Omnisoft   Dizlerinizin zorlanmasını önleyecek koruyucu!   Uzman hekim, ortopedist ve tıp uzmanları tarafından geliştirilmiştir.   Her ürün optimum düzeyde destek ve kullanım rahatlığı sağlar.   Her diz yapısına uygun olarak dizayn edilmiştir. Gergin banları  sayesinde, diz için uygun sıkıştırmayı sağ..

Hızlı İncele

Tokyo Kokusuz Dumansız Spiral Haşere Sivrisinek Kovucu

(0)
16,41TL

Tokyo Kokusuz Dumansız Spiral Haşere Sivrisinek Kovucu  Son teknoloji ile üretilmiştir  Kokusuzdur - dumansızdır  Hem kapalı hem de açık alanda kullanım  %100 etkilidir   Ürün Özellikleri:  Tokyo spiral haşere sinek kovar, herkesin şikayetçi olduğu tüm uçan sinek ve ..

Hızlı İncele

Vakumlu Kupa Çekme Seti (12 Parça)

(0)
15,88TL

Vakum teknikli masaj yolu ile vücudun uyarılmasında kullanılan mucize buluş! Kupa çekme seti ile uygulayacağınız masaj sizi stresten kireçlenmeden, selülitten, doğum sonrası çatlaklardan ve vücudunuzdaki bütün yağlardan kurtarır! Kupa çekme seti ile uygulanan masaj; egsersiz yetersizliğinden ve günlük yaşamdaki çeşitli nedenlerden meydana gelen a..

Hızlı İncele

Vakumlu Kupa Çekme Seti (6 Parça)

(0)
9,53TL

upa çekme seti ile uygulayacağınız masaj sizi stresten kireçlenmeden, selülitten, doğum sonrası çatlaklardan ve vücudunuzdaki bütün yağlardan kurtarır! Kupa çekme seti ile uygulanan masaj; egsersiz yetersizliğinden ve günlük yaşamdaki çeşitli nedenlerden meydana gelen ağrıların gide..

Hızlı İncele

Vücut Isıtıcı Body Warmer Hot Pack

(0)
3,46TL

Body Warmer Hot Pack Vücut Isıtıcı 12 saat süreyle ortalama 62 ile 52 c arasında ısı ve sıcaklık sağlayan cep sobası kış günlerinde yardımcınız olacak. Body Warmer Hot Pack Isınmatik Vücut Isıtıcısı Kas ağrılarında da kullanılır Özellikle arabada veya bilgisayar başında uygun olmayan pozisyonda uzun süre oturmak, uzun süre ayakt..

Hızlı İncele

WaxVac Vakumlu Kulak Temizleme Cihazı

(0)
18,00TL

Kulak Temizliği Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!   Kulak temizliği günlük hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri. İşitme ve denge işlemlerinin kesintisiz bir kalitede sürdürülebilmesi için kulaklarımıza iyi bakmamız gerekiyor. Geleneksel yöntemlerden biri olan kulak çubukları temizlediğiniz yeri göremediğiniz için bazen yararlı olmak yerine z..

Gösterilen: 1 ile 39 arası, toplam: 39 (1 Sayfa)
Yukarı Çık