Spor Aletleri

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

4 Fonksiyonlu Vücut Geliştirme Seti

(0)
68,85TL

Sağlıklı yaşam için, 4 Fonksiyonlu Vücut Geliştirme Seti sayesinde, evinizde rahatlıkla spor yapabileceksiniz. Vücut geliştirmek ve kondisyon tutmak isteyenler için kaçırılmayacak bir ürün. Göğüs Geliştirici Yay: Çelik & kromajlı, 5 farklı direnç ayarı bulunan bu ürün ile çeşitli spor hareketlerini uygulayabilirsiniz. Göğüs yayı, sadece göğüs..

Hızlı İncele

4 Fonksiyonlu Vücut Geliştirme Seti (Model 2)

(0)
68,85TL

Sağlıklı yaşam için, 4 Fonksiyonlu Vücut Geliştirme Seti sayesinde, evinizde rahatlıkla spor yapabileceksiniz. Vücut geliştirmek ve kondisyon tutmak isteyenler için kaçırılmayacak bir ürün. Göğüs Geliştirici Yay: Çelik & kromajlı, 5 farklı direnç ayarı bulunan bu ürün ile çeşitli spor hareketlerini uygulayabilirsiniz. Göğüs yayı, sadece göğüs..

Hızlı İncele

AB Wheel Vücut Geliştirme ve Egzersiz Aleti

(0)
26,48TL

Tüm dünyada karın kasları antrenmanı aleti olarak en çok tercih edilen AB Whell Spor Aleti sizlerle buluşuyor! AB Whell Spor Aleti ile sadece karın kasları değil, aynı zamanda kol, boyun, omuz ve sırt kaslarını da çalıştırabileceksiniz. AB Whell Spor Aleti estetik bir vücut kazandırmanın yanında omurganızı desteklediğinden aynı zamanda ..

Hızlı İncele

Ahşap Beyzbol Sopası

(0)
19,59TL

Beyzbol Oyun Sopası İle Eğlenceli Vakit Geçireceksiniz. Ele Tam Oturan Tasarımı İle Elinizden Kaymaz. Ürün Özellikleri: Uzun ömürlüdür. Dayanıklı kırılmaz yapıya sahiptir. Parlak astarlıdır. Oldukça dayanıklı ve ergonomik yapıya sahiptir. Ürün Boyutları: Boy: 63..

Hızlı İncele

Ahşap Beyzbol Sopası - Dev Boy

(0)
25,41TL

Beyzbol Oyun Sopası İle Eğlenceli Vakit Geçireceksiniz.   Ele Tam Oturan Tasarımı İle Elinizden Kaymaz.   Ürün Özellikleri: Uzun ömürlüdür. Dayanıklı kırılmaz yapıya sahiptir. Parlak astarlıdır. Oldukça dayanıklı ve ergonomik yapıya sahiptir. Ürün Boyutları: Boy: 74 cm En: 4,5 cm Genişlik: 4,5 cm Paket İçeriği: 1 Ade..

Hızlı İncele

Aile Fitness Seti (4 Parça) - Vücut Geliştirme Spor Seti

(0)
21,18TL

Sağlıklı yaşam için, Aile Fitness Seti sayesinde, evinizde rahatlıkla spor yapabileceksiniz . Spor yaparak kondisyon tutmak isteyenler için kaçırılmayacak bir ürün. Özel kauçuk kaplı yapısıyla görünüm açısından da şık bir etkiye sahiplerdir. Spor aletlerinin kauçuk ile kaplı olması sayesinde avucunuzda hiçbir etki bırakmaz. İp Atlama Aleti..

Hızlı İncele

Badminton Seti (2 Raket + 1 Top)

(0)
10,59TL

Badminton Seti (2 Raket + 1 Top)   Evde, ofiste, piknikte, plajda sevdiklerinizle birlikte eğlenirken, spor da yapabileceğiniz mükemmel bir ürün sizleri bekliyor Badminton Seti ! İster açık ister kapalı mekanda dilediğinizce oynayıp spor yapın. Arkeologlar ve tarihçilere göre günümüzden 3000 yıl önce oynanmıştır. Badminton'u..

Hızlı İncele

Bel İnceltici İpli Spor Aleti Waist Twisting Disc

(0)
42,36TL

Bel İnceltici İpli Spor Aleti Waist Twisting Disc Bel ve karın bölgelerinin çalıştırılması için mükemmel ve pratik bir spor aleti Bel İnceltici İpli Spor Aleti Waist Twisting Disc! 27 cm çapında, alt ve üstte olmak üzere toplam 2 daireden meydana gelen ve ortadaki metal aksam ile tutturulan bu ürü..

Hızlı İncele

Boks Torbası 35 x 15 Eldiven Hediyeli

(0)
28,93TL

Boks Torbası 35 x 15 Cm  ile boks yapmak artık daha zevkli!   35 x 15 Cm Boks Kum Torbası Askı Aparatlıdır. Ölçüleri Ebat : Boy : 35 Cm En : 15 Cm  Renk : Karışık   Çocuklar İçin Özel Olarak Üretilmiştir.   Ürün Özellikleri :    Dış materyali yırtılmayan suni deriden yapılm..

Hızlı İncele

Boks Torbası 50 x 20 Eldiven Hediyeli

(0)
41,65TL

Boks Torbası 50 x 20 Cm  ile boks yapmak artık daha zevkli!   50 Cm x 20 Cm Boks Kum Torbası Askı Zincir Aparatlıdır. Ölçüleri Ebat : Boy : 50 Cm En : 20 Cm  Renk : Karışık   Çocuklar İçin Özel Olarak Üretilmiştir.   Ürün Özellikleri :    Dış materyali yırtılmayan suni deriden yapılm..

Hızlı İncele

Boks Torbası 80 x 30 Cm

(0)
109,94TL

Boks Torbası 80 x 30 Cm  ile boks yapmak artık daha zevkli!   80 Cm x 30 Cm Boks Kum Torbası Askı Zincir Aparatlıdır. Ölçüleri Ebat : Boy : 80 Cm En : 30 Cm  Renk : Karışık   Ağırlığı : 15 - 20 Kg   Ürün Özellikleri :  Dış materyali yırtılmayan suni deriden yapılmıştır. Özel ..

Hızlı İncele

Boks Torbası 90 x 30 Cm

(0)
115,73TL

Boks Torbası 90 x 30 Cm  ile boks yapmak artık daha zevkli!   90 Cm x 30 Cm Boks Kum Torbası Askı Zincir Aparatlıdır. Ölçüleri Ebat : Boy : 90 Cm En : 30 Cm  Renk : Karışık   Ağırlığı : 20 - 25 Kg   Ürün Özellikleri :  Dış materyali yırtılmayan suni deriden yapılmıştır. Özel dokuması s..

Hızlı İncele

Butterfly ABS Yeni Nesil Karın Kası Çalıştırıcı ve Masaj Aleti

(0)
24,35TL

Masajda, incelmede yeni nesil! Spor yaptıktan sonra kas ağrılarınız mı oluyor? Kaslarınızı spor salonunda olmadan çalıştırmak ve fit bir vücuda sahip olmak mı istiyorsunuz? Bunlarla beraber sağlıklı bir şekilde çalışmak ve kan dolaşımınızın da artmasını mı istiyorsunuz? Vücudumuzdaki kaslar elektrik titreşimleri ile hareket ederler. Butterfly A..

Hızlı İncele

Dijital Adımsayar Pedometre

(0)
7,40TL

Yaşantımızı kolaylaştıran arabalar, uzaktan kumandalar, bilgisayarlar, yürüyen merdivenler ve asansörler günümüz insanının hareketsizliğinin başlıca sebepleri, bu ürünler insanın günlük adımlarını 4000 ila 6000 arasında kısıtlıyor! Peki sağlıklı bir yaşam için günlük ortalama 10.000 adım hareket etmeniz gerektiğini biliyor muydunuz? Ürün Özellikl..

Hızlı İncele

Euro Sport Dambıl 5 kg X 2 Set

(0)
48,71TL

Euro Sport Dambıl 5 kg X 2 Set ·  El anatomisine uygundur. Egzersiz Setini Kullanarak Çalıştırabileceğiniz Kas Grupları ·  Kol kaslarınız, ·  Omuz kaslarınız, ·  Sırt kaslarınız, ·  Bacak kaslarınızı çalıştırabilirsiniz ·  Kanat kaslarınızı da bu sayede geliştirebilirsiniz..

Hızlı İncele

Euro Sport Dambıl 8 kg X 2 Set

(0)
60,38TL

Euro Sport Dambıl 8 kg X 2 Set ·  El anatomisine uygundur. Egzersiz Setini Kullanarak Çalıştırabileceğiniz Kas Grupları ·  Kol kaslarınız, ·  Omuz kaslarınız, ·  Sırt kaslarınız, ·  Bacak kaslarınızı çalıştırabilirsiniz ·  Kanat kaslarınızı da bu sayede geliştirebilirsiniz..

Hızlı İncele

Gymnastic Ball Pilates Topu 65 cm

(0)
31,78TL

Pilates Topu 65 cm (Pompa Hediyeli) Pilates Topu ile esnekliğinizi ve dayanıklılığınızı arttırıp, kaslarınızı uzatarak ince bir görünüme kavuşun ! Pilates; duruşunuzu düzeltir, esnekliğinizi artırır. Kasları uzatarak vücuda uzun ve ince bir görünüm kazandırır. Vücudun hareket kabiliyetini gelişt..

Hızlı İncele

Kondisyon Küreği Egzersiz Aleti Body Trimmer

(0)
25,41TL

Kondisyon Küreği Egzersiz Aleti Body Trimmer   Bölgesel fazlalıklara veda etme vakti geldi!   Egzersiz Yapmayı Zevkli Hale Getiriyoruz   Body Trimmer Jimlastik Aleti İle Kol, Bel ve Basen Bölgeleriniz Aynı Anda Çalışır İstediğiniz Ölçülere Eğlenerek Ulaşırsınız   Bölgesel fazlalıklarınızdan şikayetçiyseni..

Hızlı İncele

Masa Tenisi Raket Seti Fileli

(0)
14,83TL

Masa Tenisi Raket Seti Fileli (2 Raket - 3 Top)    Evinizin Herhangi Bir Masasını Tenis Masasına Çevirin Masa Tenisi Seti ile kendinize yeni bir hobi edinebilir, boş zamanlarınızı güzel bir aktivite ile geçirebilirsiniz.  Boş zamanlarınızda arkadaşlarınızla yapacağınız aktiviteler arıyorsanız, masa tenisi seti tam da size ..

Hızlı İncele

Masa Tenisi Seti

(0)
7,40TL

2 Raket 3 Top Masa Tenisi Seti Evinizin Herhangi Bir Masasını Tenis Masasına Çevirin Masa Tenisi Seti ile kendinize yeni bir hobi edinebilir, boş zamanlarınızı güzel bir aktivite ile geçirebilirsiniz.  Boş zamanlarınızda arkadaşlarınızla yapacağınız aktiviteler arıyorsanız, masa tenisi seti tam da size göre bir &uu..

Hızlı İncele

Multiflex Pro Kopmayan Lastikli Spor Aleti Karın Kası ve Şınav Aleti

(0)
28,06TL

Multiflex Pro Kopmayan Lastikli Spor Aleti Karın Kası ve Şınav Aleti   Görüşünüzü geliştirmek isterseniz bu ürün tam size göre, Revoflex Multi Fluss ile şınav ve mekik çekerek sıkı ve kaslı bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Ayrıca egzersizleriniz sonucunda karın ve üst vücut bölgelerinin gelişmelerini garanti ediyor.   Revoflex Mult..

Hızlı İncele

Pilates Bandı

(0)
11,64TL

Pilates Egzersiz Bandı Sertlik derecesi, direnç seviyesini ifade etmektedir. Pilates bandı; ayak parmağından başımıza kadar vücudun tüm kas gruplarının hareket etmesini sağlayan, vücudu geliştiren, dengede tutan ve sağlamlaştıran, minimum hareket ile vücudumuzun maksimum performansını sağlayan kişisel kullanım ve hafif jimnastik ürünüdür. Son za..

Hızlı İncele

Pilates Çemberi

(0)
31,78TL

Pilates Çemberi /  Yoga Dairesi sayesinde Yoga Yapmak Artık Daha Zevkli!   35 Cm Pilates Egzersiz Çemberi Uzun yıllar kullanabileceğiniz kalite ve dayanıklılıkta, ayrıca uygun görülen esneme seviyesine sahip olacak şekilde üretilmiştir. Yüksek kalitede fiberglas malzemeden üretilmiş olup; özel dizayn süngerli tutacakları sayesi..

Hızlı İncele

Pilates Seti - Top - Pompa - Bant

(0)
21,18TL

Pilates Seti - Top - Pompa - Bant sayesinde Pilates Setiniz Tamamlanacaktır.   Heme En Ucuz Fiyat Garantisiyle!   Paket İçeriğinde :    1 Adet Pilates Topu 25 Cm   1 Adet Şişirme Pompası (İğneli)   1 Adet Pilates / Yoga Bandı  Bulunmaktadır.   Pilates nedir, faydaları nelerdir? Pilates’in ..

Hızlı İncele

Pilates Topu - Pompa Hediyeli 65 Cm

(0)
33,89TL

Pilates Topu 65 cm (Pompa Hediyeli)   Pilates Topu ile esnekliğinizi ve dayanıklılığınızı arttırıp, kaslarınızı uzatarak ince bir görünüme kavuşun ! Pilates; duruşunuzu düzeltir, esnekliğinizi artırır. Kasları uzatarak vücuda uzun ve ince bir görünüm kazandırır. Vücudun hareket kabiliyetini geliştirir. Özellikle bel fıtığı, disk kayması,..

Hızlı İncele

Pinpong Topu / Masa Tenisi Topu

(0)
42,36TL

Pinpong  Topu / Masa Tenisi Topu toplam 100 adettir.   Ürünümüz özel askılı çantasıyla beraber taşıma kolaylığı sağlayan pratik bir üründür.   Çok Renklidir. Tüm Paketler Karışık Renktedir.  ..

Hızlı İncele

Portable Plates Studio (Plates Aleti + DVD)

(0)
68,85TL

Portable Plates Studio (Plates Aleti + DVD)   Plates hareketlerinin çok büyük bir kısmını tek başına yapmanıza olanak sağlayan Portable Plates Studio, bacak, kalça, basen, karın ve kol bölgelerinizi ayrı ayrı çalıştırarak göz kamaştırıcı, seksi bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur! Ür&uu..

Hızlı İncele

Radyolu Adım Sayar (Pedometre)

(0)
23,30TL

Bir yandan radyo dinleyip bir yandan kaç km yürüdüğünüzü ve kaç kalori yaktığınızı öğrenmek istemez misiniz ? Şık dijitial tasarımı ile oldukça kullanışlı harika bir ürün Radyolu Adım Sayar (Pedometre) Kaç adet adım attığınızı anında öğrenebilirsiniz. Adım sayacı,..

Hızlı İncele

Relax & Tone Zayıflama ve Masaj Aleti

(0)
79,44TL

Pratik bir şekilde vücudunuza şekil verebilirsiniz! İncelmek, vücudunuza şekil vermek ve rahatlamak için artık tek ihtiyacınız olan, bu inanılmaz hünerli alet. Hafif ve etkili bir alet olan Süper Relax&Tone tüm vücudunuzu çalıştıracak şekilde tasarlanmıştır. Yapmanız gereken yalnızca, Süper R..

Hızlı İncele

Relax Smart Fitness Karın Kol Bacak Ve Tüm Vücut Kas Geliştirici

(0)
52,95TL

Relax Smart Fitness Karın Kol Bacak Ve Tüm Vücut Kas Geliştirici   6 Programlıdır.   Her Programı 12 Dakika Çalışır ve Hız Ayarı Yapabilirsiniz.   Düzenli Olarak Günde 3 Set Çalışmalı ve Bu Çalışmayla Beraber İyi Beslenmelisiniz.   Spor ve Beslenme Birlikte Başarmaktır.   Uygun bir ritimle ve yumuşak ivmeli bir şe..

Hızlı İncele

Sayaçlı Kol Egzersiz Aleti

(0)
8,46TL

El ve ön kol adalenizin kuvvetlenmesi ve biceps kasınızın daha fazla gelişmesini istiyorsanız bu ürün tam size göre. Daha güçlü ve daha güzel görünen kollara sahip olmak için Güçlendirme Aleti tam size göre. Siz Çalışın o saysın. Kaç kere egzersiz yaptığınızı sapında bulunan sayaç kısmından öğrenebilirsiniz. Yaptığınız egzersi..

Hızlı İncele

Sayaçlı İp Atlama Halatı

(0)
7,94TL

Dengeli bir şekilde egzersiz yapmak için bedeninizin kontrolü artık sizin elinizde!   Sayaçlı İp Atlama Halatı sayesinde egzersiz yaparken siz atlayın o saysın.   Kolay taşıyabilir ve dilediğiniz her yere götürüp rahatça spor yapabilirsiniz.   Sayaçlı ip atlama halatını &cce..

Hızlı İncele

Sayaçlı Kilo ve Yağ Ölçerli İp Atlama Aleti

(0)
24,35TL

Kilo, Yağ Ölçer ve Sayaçlı İp Atlama Aleti ile egzersiz yaparken siz atlayın o saysın! Sayaçlı Kilo ve Yağ Ölçerli İp Atlama Aletini çantanızda rahatlıkla taşıyabilir, her uygun anda spor yapabilirsiniz. Atladığınız sayıyı sapında bulunan ekranda göstermesi sayesinde de kontrollü bir egzersiz programı oluşturabilirsiniz. Spor yaparken sürekli say..

Hızlı İncele

Şimşir Beyzbol Ahşap Oyun Sopası

(0)
15,88TL

İster oyun sopası, İster haydar! Eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak şimsir oyun sopası büyük küçük herkesin çok hoşuna gidecek! Şimşir ağacından imal edilmiş olup oldukça dayanıklı olan oyun sopasını uzun yıllar kırılmadan kullanabilirsiniz. Ele tam oturan tasarımı ile elinizden kaymaz ve kaza oluşumunu engeller. Oldukça şık bir görünüme sah..

Hızlı İncele

Şimşir Oyun Sopası (Büyük Boy)

(0)
10,59TL

İster oyun sopası, İster haydar! Eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak şimsir oyun sopası büyük küçük herkesin çok hoşuna gidecek! Şimşir ağacından imal edilmiş olup oldukça dayanıklı olan oyun sopasını uzun yıllar kırılmadan kullanabilirsiniz. Ele tam oturan tasarımı ile elinizden kaymaz ve kaza oluşumunu engeller. Oldukça şık bir görünüme sah..

Hızlı İncele

Şişirilebilir Rengarenk Pilates Hayvanları - Büyük

(0)
32,83TL

Avrupada çocuk gelişimi için önemli görülerek ailelerin yoğun şekilde aldığı pilates oyuncakları şimdi Türkiyede'de! Son yıllarda en gözde sporlardan olan pilateste kullanılan plates topunun türevi olarak üretildi. Çocukların oyun oynarken kemik ve kas gelişimlerini tamamlayan bir alettir.Yapısı dolayısı ile oyun oynarken yaptırdığı hareketl..

Hızlı İncele

Şişirilebilir Rengarenk Plates Hayvanları

(0)
32,83TL

Avrupada çocuk gelişimi için önemli görülerek ailelerin yoğun şekilde aldığı pilates oyuncakları şimdi Türkiyede'de! Son yıllarda en gözde sporlardan olan pilateste kullanılan plates topunun türevi olarak üretildi. Çocukların oyun oynarken kemik ve kas gelişimlerini tamamlayan bir alettir..

Hızlı İncele

Su Geçirmez Dijital Kronometre (Düdük Hediyeli!)

(0)
19,06TL

Spor yaperken, yüzerken, koşarken v.b sporlarda kullanabileceğiniz çok fonksiyonlu Su Geçirmez Dijital Kronometre ve düdük bir arada!   Ürün Özellikleri:   Saat, dakika, saniye ve gün gösterme özelliğiyle çok kullanışlı bir ürün   Yanında verilen düdük sayesinde spor müsabakalarında da kullanabilirsiniz ..

Hızlı İncele

Yoga Bandı

(0)
11,64TL

Yoga Bandı   Sertlik derecesi, direnç seviyesini ifade etmektedir. Pilates bandı; ayak parmağından başımıza kadar vücudun tüm kas gruplarının hareket etmesini sağlayan, vücudu geliştiren, dengede tutan ve sağlamlaştıran, minimum hareket ile vücudumuzun maksimum performansını sağlayan kişisel kullanım ve hafif jimnastik ürünüdür. Son zamanl..

Hızlı İncele

Yoga Çemberi / Yoga Dairesi

(0)
31,78TL

Yoga Çemberi /  Yoga Dairesi sayesinde Yoga Yapmak Artık Daha Zevkli!   Renk : Mor, Pembe, Mavi Malzeme : Cam Elyaf + köpük Çapı : Yaklaşık. 38cm/ 15" Hafif, küçük boyutlu, kolay taşınabilir. Kolay Saklanır. Kir Tutmaz , Kolay Temizlenir. Yoga egzersizi için mümkün olan en hızlı sonuçlar verir. Çift kavrama özelliklid..

Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 40 (1 Sayfa)
Yukarı Çık