Bahçe Çiçek

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

4 Fonksiyonlu 15 Metre Sulama Başlıklı Spiral Hortum

(0)
74,14TL

Hortum Toplama Derdine Son! Spiralli Yapısıyla Kendi Kendine Toplanan Hortumla Bahçenizi Rahatça Sulayabilirsiniz!    Bahçenizi, çiçeklerinizi sularken, arabanızı yıkarken kullanabileceğiniz spiralli hortumla artık hortum toplamayacaksınız. Sprialli yapısı sayesinde kendiliğinden toplanacak.   Kendiliğinden toplanan hortu..

Hızlı İncele

4 Fonksiyonlu 30 Metre Sulama Başlıklı Spiral Hortum

(0)
113,34TL

Hortum Toplama Derdine Son! Spiralli Yapısıyla Kendi Kendine Toplanan Hortumla Bahçenizi Rahatça Sulayabilirsiniz!    Bahçenizi, çiçeklerinizi sularken, arabanızı yıkarken kullanabileceğiniz spiralli hortumla artık hortum toplamayacaksınız. Sprialli yapısı sayesinde kendiliğinden toplanacak.   Kendiliğinden toplanan hortu..

Hızlı İncele

Bağ Makası - Bahçe Makası

(0)
11,64TL

Bahçelerinizdeki zararlı bitkilerden kurtulmak istiyorsanız size muhteşem bir ürün öneriyoruz Çok Amaçlı Bahçe Makası! Asma ve meyve ağaçlarının budanması ve düzeltilmesi için geleneksel dizayndaki bu bahçe makası, yoğun ve profesyonel budama için yüksek performanslı, güçlü bir dizayna sahiptir. Bahçe ve bitki işlerinizde elinizin altında bulunma..

Hızlı İncele

Bhut Jolokia Dünyanın En Acı Biberi Yetiştirme Kiti

(0)
10,59TL

Bhut Jolokia Dünyanın En Acı Biberi Yetiştirme Kiti   Acıyı severim diyorsanız bir kez daha düşünün! Bu biber standart bir acı biberden 2500 - 8000 kat daha acı   Bhut Jolokia dünyanın doğal olarak yetişen en acı biberidir. Çimlendirme ve yetiştirme için gerekli olan tüm malzemeler paketin içerisindedir. Çok yıllık olan biberi..

Hızlı İncele

Bonsai Fıstık Çamı Ekim Kiti

(0)
11,64TL

Bonsai Fıstık Çamı Ekim Kiti   Giderek betonlaşan ülkemizde masanızın üzerinde ağaç yetiştirme fırsatı sunuyoruz.  Bonsai Ekim Kiti içerisinde ihtiyacınız olan her şey mevcut günden güne masanızın üzerinde büyüyen ağacınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz. Bonsai  Ekim Kiti, Fıstık Çamı  çeşidi ile masa üzerlerinde  vit..

Hızlı İncele

Bonsai Karaçam Ekim Kiti

(0)
11,64TL

Bonsai Karaçam Ekim Kiti   Giderek betonlaşan ülkemizde masanızın üzerinde ağaç yetiştirme fırsatı sunuyoruz.  Bonsai Ekim Kiti içerisinde ihtiyacınız olan her şey mevcut günden güne masanızın üzerinde büyüyen ağacınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz. Bonsai  Ekim Kiti, Kar..

Hızlı İncele

Çiçek Sulama Aparatı (4 Adet)

(0)
6,35TL

Özenerek büyüttüğünüz çiçekler ve bitkiler hiç solmasın diye, siz tatil ve seyahatte iken çiçekleriniz ölmesin.Ayrıca daha özenli sulama isteyen çiçekler ve unutkanlar için evde olsanız bile ideal   Pet Şişesine Suyu doldurup kapak kısmına çiçek suluğunu takmanız yeterli , özellikle yaklaşan tatil aylarında evinizden ayrı olsanız bile çi..

Hızlı İncele

Çilek Ekim Kiti (Masanızda Çilek Yetiştirin!)

(0)
10,59TL

Çilek Ekim Kiti (Masanızda Çilek Yetiştirin!)   Ekim :    Konservenizin içinden çıkan özel tohum tüpünün su ile doldurun. İyice çalkalayın. 24 saat bekletin. Konserve içindeki topraktan 1 cm kadar alın ve tohum tüpünü konserveye dökün. Aldığınız toprağı tekrar tohumların üzerine koyun ve 2 tohum tüpü dolusu su dökün ..

Hızlı İncele

Çok Amaçlı Bahçe Makası

(0)
11,64TL

Bahçelerinizdeki zararlı bitkilerden kurtulmak istiyorsanız size muhteşem bir ürün öneriyoruz Çok Amaçlı Bahçe Makası! Asma ve meyve ağaçlarının budanması ve düzeltilmesi için geleneksel dizayndaki bu bahçe makası, yoğun ve profesyonel budama için yüksek performanslı..

Hızlı İncele

Ez Jet Deterjanlı Basınçlı Yıkama Sistemi

(0)
26,48TL

Güçlü Yıkama, Ulaşılması Güç Yerler için Temizlik, Ayarlanabilir Basınç! Ez Jet Water Cannon Deterjanlı Basınçlı Yıkama Sistemi ile şebeke suyuna yüksek tazik kazandırabilirsiniz! Ez Jet Water Cannon kullanımı kolay, hafif, taşınabilir, pratik ve çok eğlenceli! Geliştirilmiş harika başlığı sayesinde 8 farklı sulama şekli sağlar. Özel detarja..

Hızlı İncele

Fide Dikme Aparatı

(0)
4,23TL

Ürün Özellikleri: Küçük fideleri dikmek için kolay aparattır Toprağa batırılır ve açacağı çukura fide dikilir Saplama kısmı : 17,50 cm Sap Kısmı : 13 cm Renk : Siyah..

Hızlı İncele

Fil Tasarımlı Çiçek - Bahçe - Saksı Sulama Kabı

(0)
8,46TL

Fil Tasarımlı Çiçek - Bahçe - Saksı Sulama Kabı   Çiçek sulamanız artık daha kolay. Ayrıca rahat tutuşu sağlayan tasarımı sayesinde Pratik kullanım sağlar. ISO 9001:2008-TSEK sertifikalıdır. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onaylıdır.  2200 ML Su Alma Kapasitesine Sahiptir.   Ürün Ebatı : 30,7 x 11,2 x 19,3  ..

Hızlı İncele

Konserve Bahçem Bamya Yetiştirme Kiti

(0)
10,59TL

Bamya Yetiştirme Kiti (Sultani Bamya)   Ekim :   Konservenizin içinden çıkan özel tohum tüpünün su ile doldurun. İyice çalkalayın. 24 saat bekletin   Konserve içindeki topraktan 1 cm kadar alın ve tohum tüpünü konserveye dökün. Aldığınız toprağı tekrar tohumların üzerine koyun ve 2 tohum tüpü dolusu su dökün   Çok derine..

Hızlı İncele

Konserve Bahçem Dereotu Yetiştirme Kiti

(0)
10,59TL

Dereotu Yetiştirme Kiti   Ekim :   Konservenizin içinden çıkan özel tohum tüpünün su ile doldurun. İyice çalkalayın. 24 saat bekletin   Konserve içindeki topraktan 1 cm kadar alın ve tohum tüpünü konserveye dökün. Aldığınız toprağı tekrar tohumların üzerine koyun ve 2 tohum tüpü dolusu su dökün   Çok derine ekilen tohuml..

Hızlı İncele

Konserve Bahçem Domates Yetiştirme Kiti

(0)
10,59TL

Domates Yetiştirme Kiti (Çeri Domates)    Ekim :   Konservenizin içinden çıkan özel tohum tüpünün su ile doldurun. İyice çalkalayın. 24 saat bekletin. Konserve içindeki topraktan 1 cm kadar alın ve tohum tüpünü konserveye dökün. Aldığınız toprağı tekrar tohumların üzerine koyun ve 2 tohum tüpü dolusu su dökün   Çok derine..

Hızlı İncele

Konserve Bahçem Fesleğen Yetiştirme Kiti

(0)
10,59TL

Fesleğen Yetiştirme Kiti (Kokulu)   Ekim :   Konservenizin içinden çıkan özel tohum tüpünün su ile doldurun. İyice çalkalayın. 24 saat bekletin   Konserve içindeki topraktan 1 cm kadar alın ve tohum tüpünü konserveye dökün. Aldığınız toprağı tekrar tohumların üzerine koyun ve 2 tohum tüpü dolusu su dökün   ..

Hızlı İncele

Konserve Bahçem Havuç Yetiştirme Kiti

(0)
10,59TL

Havuç Yetiştirme Kiti   Ekim :   Konservenizin içinden çıkan özel tohum tüpünün su ile doldurun. İyice çalkalayın. 24 saat bekletin   Konserve içindeki topraktan 1 cm kadar alın ve tohum tüpünü konserveye dökün. Aldığınız toprağı tekrar tohumların üzerine koyun ve 2 tohum tüpü dolusu su dökün   Çok derine..

Hızlı İncele

Konserve Bahçem Ispanak Yetiştirme Kiti

(0)
10,59TL

Ispanak Yetiştirme Kiti (İri Yaprak)   Ekim :    Konservenizin içinden çıkan özel tohum tüpünün su ile doldurun. İyice çalkalayın. 24 saat bekletin   Konserve içindeki topraktan 1 cm kadar alın ve tohum tüpünü konserveye dökün. Aldığınız toprağı tekrar tohumların üzerine koyun ve 2 tohum tüpü dolusu su dökün   Çok d..

Hızlı İncele

Konserve Bahçem Kabak Yetiştirme Kiti

(0)
10,59TL

Kabak Yetiştirme Kiti (Sakız Kabak)   Ekim :   Konservenizin içinden çıkan özel tohum tüpünün su ile doldurun. İyice çalkalayın. 24 saat bekletin   Konserve içindeki topraktan 1 cm kadar alın ve tohum tüpünü konserveye dökün. Aldığınız toprağı tekrar tohumların üzerine koyun ve 2 tohum tüpü dolusu su dökün   Çok derine e..

Hızlı İncele

Konserve Bahçem Kekik Yetiştirme Kiti

(0)
10,59TL

Kekik Yetiştirme Kiti (Dağ Kekiği)   Ekim :   Konservenizin içinden çıkan özel tohum tüpünün su ile doldurun. İyice çalkalayın. 24 saat bekletin   Konserve içindeki topraktan 1 cm kadar alın ve tohum tüpünü konserveye dökün. Aldığınız toprağı tekrar tohumların üzerine koyun ve 2 tohum tüpü dolusu su dökün   Çok derine ek..

Hızlı İncele

Konserve Bahçem Kıl Biber Yetiştirme Kiti

(0)
10,59TL

Kıl Biber Yetiştirme Kiti (Tatlı Biber)   Ekim :   Konservenizin içinden çıkan özel tohum tüpünün su ile doldurun. İyice çalkalayın. 24 saat bekletin   Konserve içindeki topraktan 1 cm kadar alın ve tohum tüpünü konserveye dökün. Aldığınız toprağı tekrar tohumların üzerine koyun ve 2 tohum tüpü dolusu su dökün   Çok deri..

Hızlı İncele

Konserve Bahçem Kırmızı Turp Yetiştirme Kiti

(0)
10,59TL

Kırmızı Turp Yetiştirme Kiti (Fındık Turp)   Ekim :   Konservenizin içinden çıkan özel tohum tüpünün su ile doldurun. İyice çalkalayın. 24 saat bekletin   Konserve içindeki topraktan 1 cm kadar alın ve tohum tüpünü konserveye dökün. Aldığınız toprağı tekrar tohumların üzerine koyun ve 2 tohum tüpü dolusu su dökün   Çok d..

Hızlı İncele

Konserve Bahçem Kıvırcık Yetiştirme Kiti

(0)
10,59TL

Kıvırcık Yetiştirme Kiti (İri Yaprak)   Ekim :   Konservenizin içinden çıkan özel tohum tüpünün su ile doldurun. İyice çalkalayın. 24 saat bekletin   Konserve içindeki topraktan 1 cm kadar alın ve tohum tüpünü konserveye dökün. Aldığınız toprağı tekrar tohumların üzerine koyun ve 2 tohum tüpü dolusu su dökün   Çok derine..

Hızlı İncele

Konserve Bahçem Maydanoz Yetiştirme Kiti

(0)
10,59TL

Maydanoz Yetiştirme Kiti (İri Yaprak)   Ekim :    Konservenizin içinden çıkan özel tohum tüpünün su ile doldurun. İyice çalkalayın. 24 saat bekletin Konserve içindeki topraktan 1 cm kadar alın ve tohum tüpünü konserveye dökün. Aldığınız toprağı tekrar tohumların üzerine koyun ve 2 tohum tüpü dolusu su dökün Çok derine ekil..

Hızlı İncele

Konserve Bahçem Nane Yetiştirme Kiti

(0)
10,59TL

Nane Yetiştirme Kiti (İri Yaprak)   Ekim :   Konservenizin içinden çıkan özel tohum tüpünün su ile doldurun. İyice çalkalayın. 24 saat bekletin   Konserve içindeki topraktan 1 cm kadar alın ve tohum tüpünü konserveye dökün. Aldığınız toprağı tekrar tohumların üzerine koyun ve 2 tohum tüpü dolusu su dökün   Çok derine eki..

Hızlı İncele

Konserve Bahçem Patlıcan Yetiştirme Kiti

(0)
10,59TL

Patlıcan Yetiştirme Kiti (Kemer Patlıcan)   Ekim :   Konservenizin içinden çıkan özel tohum tüpünün su ile doldurun. İyice çalkalayın. 24 saat bekletin   Konserve içindeki topraktan 1 cm kadar alın ve tohum tüpünü konserveye dökün. Aldığınız toprağı tekrar tohumların üzerine koyun ve 2 tohum tüpü dolusu su dökün   Çok de..

Hızlı İncele

Konserve Bahçem Roka Yetiştirme Kiti

(0)
10,59TL

Roka Yetiştirme Kiti (İri Yaprak)   Ekim :   Konservenizin içinden çıkan özel tohum tüpünün su ile doldurun. İyice çalkalayın. 24 saat bekletin   Konserve içindeki topraktan 1 cm kadar alın ve tohum tüpünü konserveye dökün. Aldığınız toprağı tekrar tohumların üzerine koyun ve 2 tohum tüpü dolusu su dökün   Çok derine eki..

Hızlı İncele

Konserve Bahçem Salatalık Yetiştirme Kiti

(0)
10,59TL

Salatalık Yetiştirme Kiti (Çengelköy Salatalık)   Ekim :  Konservenizin içinden çıkan özel tohum tüpünün su ile doldurun. İyice çalkalayın. 24 saat bekletin   Konserve içindeki topraktan 1 cm kadar alın ve tohum tüpünü konserveye dökün. Aldığınız toprağı tekrar tohumların üzerine koyun ve 2 tohum tüpü dolusu su dökün   Ço..

Hızlı İncele

Kuğu Tasarımlı Çiçek - Bahçe - Saksı Sulama Kabı

(0)
8,46TL

Kuğu Tasarımlı Çiçek - Bahçe - Saksı Sulama Kabı Çiçek sulamanız artık daha kolay. Ayrıca rahat tutuşu sağlayan tasarımı sayesinde Pratik kullanım sağlar. ISO 9001:2008-TSEK sertifikalıdır. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onaylıdır. Ürün Ebatı : 30,7 x 11,2 x 19,3 2200 ML Su Alma Kapasitesine Sahiptir. Paket İçeriği: 1 Adet Kuğu ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Sinek Yiyen Etobur Bitki Yetiştirme Kiti Venus Fly Trap

(0)
17,35TL

Sinek Yiyen Etobur Bitki Yetiştirme Kiti Venus Fly Trap Sizi raha tsız eden sinekleri bitkiniz yese nasıl olurdu?   Kulağa biraz ilginç gelse de sinek ve böcek ile beslenen etobur bir bitkiyi yetiştireceksiniz   Sinekkapan bitkisi olarak da bilinen bitkinin rozet biçiminde yayılmış 4 ile 8 yaprağı bulunmaktadır  ..

Hızlı İncele

Sulama Tabancası - 4lü Sulama Sistemi 7 Fonkiyonlu

(0)
26,48TL

Sulama Tabancası - 4lü Sulama Sistemi 7 Fonkiyonlu ile bahçe sulama işleriniz artık daha kolay!   1/2 " diye bilinen ,Türkiye'de en çok kullanılan(%90) ,hortum iç çapı 1,27 cm olan hortumlara uygundur.   Ürün Özellikleri :    % 100 ABS materyaldir ve çok sağlamdır % 100 Türkiye'de imal edilmekte, ÇİN ürünü değildi..

Hızlı İncele

Tabancalı Uzayan Hortum Expandable Hose 30 Metre

(0)
46,60TL

Evinizin balkonunda, Bahçenizde rahatça kullanabileceğiniz, yerden tasarruf edebileceğiniz mükemmel bir ürün sizleri bekliyor: Tabancalı Uzayan Hortum Expandable Hose! Hortum sorununa çare olan, son teknoloji ürünü, dayanıklı, pratik, hafif kendi uzunluğunun 3 katı uzunluğa erişebilen mükemmel bir üründür. Kıvrılmaz, dolaşmaz, yer kaplamaz ö..

Hızlı İncele

Tabancalı Uzayan Hortum Expandable Hose 22.5 Metre

(0)
34,95TL

Evinizin balkonunda, Bahçenizde rahatça kullanabileceğiniz, yerden tasarruf edebileceğiniz mükemmel bir ürün sizleri bekliyor: Tabancalı Uzayan Hortum Expandable Hose! Hortum sorununa çare olan, son teknoloji ürünü, dayanıklı, pratik, hafif kendi uzunluğunun 3 katı uzunluğa erişebilen mükemmel bir üründür. Kıvrılmaz, dolaşmaz, yer kaplamaz ö..

Gösterilen: 1 ile 33 arası, toplam: 33 (1 Sayfa)
Yukarı Çık