Havya - Lehim - Silikon

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Glue Gun Sıcak Silikon Tabancası Aç/Kapa Düğmeli 20Watt

(0)
19,06TL

Hobi ve el sanatlarında sıkça kullanılan Sıcak Silikon Tabancası, ile dilediğiniz her şeyi yapıştırabilirsiniz.  Yüksek kalitede eritme özelliği ile sürülen silikon kısa sürede donarak yapışır.   Ürün Özellikleri: 20 Watt Gücünde Yüksek Isıda Eritme Özelliği Aç / Kapa Tuşu   Paket İçe..

Hızlı İncele

Glue Gun Sıcak Silikon Tabancası Aç/Kapa Düğmeli 40Watt

(0)
26,48TL

Hobi ve el sanatlarında sıkça kullanılan Sıcak Silikon Tabancası, ile dilediğiniz her şeyi yapıştırabilirsiniz.  Yüksek kalitede eritme özelliği ile sürülen silikon kısa sürede donarak yapışır.   Ürün Özellikleri: 40 Watt Gücünde Yüksek Isıda Eritme Özelliği Aç / Kapa Tuşu   Paket İçe..

Hızlı İncele

Havya 60w - Kalem Havya Seti 5li Set

(0)
28,59TL

Havya 60w - Kalem Havya Seti 5li Set ile Kopan teller, bozulan kumandalar ve tüm elektronik devrelerde eşyalarınızı tamir etmek artık daha kolay   Sizde bizler gibi evdeki kumandanın yada basit çocuk oyuncaklarının tamirini seviyorsanız bu kalem havya tam size göre   Ergonomik tasarımlı kalem şeklinde havya sayesinde, ufak tamira..

Hızlı İncele

Havya Lehim Set 30 W - 6 Parça Lehim Seti

(0)
26,48TL

Havya Lehim Set 30 W - 6 Parça Lehim Seti Komple Settir.   Lehim Havya Setimizi Alan Herkes Anında Lehime Başlayabilir, Sökebilir!     İşte Parça Parça Set Özellikleri :      1 : Havya Makinesi  Özellikleri:     240 Volt / 220 Volt -  30 Watt    9 mm. uç ve 482 °..

Hızlı İncele

Kalem Havya Sehpası - Lehim Temizleme Keçeli

(0)
13,76TL

Kalem Havya Sehpası - Lehim Temizleme Keçeli   Kalem havyalar için uygundur   Masa üzreinde çalışırken lehim makinesini rahatlıkla koymanızı sağlar   Keçelidir   Size yardımcı olur   Ürün Ölçüleri :   13cm x 9cm x 6cm..

Hızlı İncele

Lehim Havya 30w

(0)
10,59TL

Lehim Havya 30w   Her An Kullanıma Hazır 30 Watt Kalem Havya   Her evde ve ofiste çok işe yarayabilecek Profesyonel havya   Mevcut ısıyı kaybedip oda sıcaklığına dönmesi ise çok kısa bir zaman almaktadır.   Kopan teller, bozulan kumandalar ve tüm elektronik devrelerde, ince ucu sayesinde kullanımı oldukça rahattır.  ..

Hızlı İncele

Lehim Havya 30w - Yedek İğne Hediyelidir

(0)
11,64TL

Lehim Havya 30w - Yedek İğne Hediyelidir.   Her An Kullanıma Hazır 30 Watt Kalem Havya   Her evde ve ofiste çok işe yarayabilecek Profesyonel havya   Mevcut ısıyı kaybedip oda sıcaklığına dönmesi ise çok kısa bir zaman almaktadır.   Kopan teller, bozulan kumandalar ve tüm elektronik devrelerde, ince ucu sayesinde kullanı..

Hızlı İncele

Lehim Havya 50w - Kalem Havya

(0)
16,94TL

Lehim Havya 50w - Kalem Havya ile Kopan teller, bozulan kumandalar ve tüm elektronik devrelerde eşyalarınızı tamir etmek artık daha kolay.   Sizde bizler gibi evdeki kumandanın yada basit çocuk oyuncaklarının tamirini seviyorsanız bu kalem havya tam size göre.   Ergonomik tasarımlı kalem şeklinde havya sayesinde, ufak tamiratları..

Hızlı İncele

Lehim Havya 60w - Kalem Havya

(0)
21,18TL

Lehim Havya 60w - Kalem Havya ile Kopan teller, bozulan kumandalar ve tüm elektronik devrelerde eşyalarınızı tamir etmek artık daha kolay.   Sizde bizler gibi evdeki kumandanın yada basit çocuk oyuncaklarının tamirini seviyorsanız bu kalem havya tam size göre.   Ergonomik tasarımlı kalem şeklinde havya sayesinde, ufak tamiratları..

Hızlı İncele

Lehim Havya Seti 40W / 220V - Technomax TM9112

(0)
24,35TL

Lehim Havya Seti 40W / 220V - Technomax TM9112   Her An Kullanıma Hazır 40 Watt Kalem Havya Seti   ISO 9001 / 2000 Kalite Belgeli Olup / 2 Yıl Garantilidir   Her evde ve ofiste çok işe yarayabilecek Profesyonel havya seti   Mevcut ısıyı kaybedip oda sıcaklığına dönmesi ise çok kısa bir zaman almaktadır   Kopan tell..

Hızlı İncele

Lehim Pompası - Havya Pompası - Lehim Sökücü

(0)
6,88TL

Lehim Pompası - Havya Pompası - Lehim Sökücü ile tüm lehimlerinizi kolayca sökebilirsiniz.   Metal Gövdelidir.   Uzun Ömürlü ve Profesyonel Kullanıma Uygundur.   Paket İçeriği :    1 Adet Lehim Pompası - Havya Pompası - Lehim Sökücü..

Hızlı İncele

Sıcak Mum Silikon Tabancası BAY - TEC 20W (2 Adet Silikon)

(0)
39,19TL

Hobi ve el sanatlarında sıkça kullanılan Sıcak Mum Silikon Tabancası BAY - TEC 20W, yanında 2 adet Ultra Power Çubuk Silikon ile birlikte dilediğiniz her şeyi yapıştırabilirsiniz.  Yüksek kalitede eritme özelliği ile sürülen silikon kısa sürede donarak yapışır.   Sadece İnce Silikon ile kullanılır Ah..

Hızlı İncele

Sıcak Silikon Tabancası (6 Adet Silikon)

(0)
18,00TL

Hobi ve el sanatlarında sıkça kullanılan Sıcak Silikon Tabancası, yanında 6 adet Ultra Power Çubuk Silikon ile birlikte dilediğiniz her şeyi yapıştırabilirsiniz.  Yüksek kalitede eritme özelliği ile sürülen silikon kısa sürede donarak yapışır. Ürün Özellikleri: 10 Watt Gücünde Yüksek Isıda Eritme ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

Sıcak Silikon Tabancası 105W Aç/Kapa Düğmeli

(0)
42,36TL

Sıcak Silikon Tabancası 105W Aç/Kapa Düğmeli     Hobi ve el sanatlarında sıkça kullanılan Sıcak Silikon Tabancası, ile dilediğiniz her şeyi yapıştırabilirsiniz   Yüksek kalitede eritme özelliği ile sürülen silikon kısa sürede donarak yapışır   Ürün Özellikleri: 105 Watt G..

Hızlı İncele

Sıcak Silikon Tabancası 20W Aç/Kapa Düğmeli ASR-G09

(0)
18,53TL

Sıcak Silikon Tabancası Aç/Kapa Düğmeli 20W - ASR-G09   Hobi ve el sanatlarında sıkça kullanılan Sıcak Silikon Tabancası, ile dilediğiniz her şeyi yapıştırabilirsiniz   Yüksek kalitede eritme özelliği ile sürülen silikon kısa sürede donarak yapışır   Ürün Özellikleri: 20 Watt Gücünde ..

Hızlı İncele

Sıcak Silikon Tabancası 60W Aç/Kapa Düğmeli ASR-G15

(0)
24,89TL

Sıcak Silikon Tabancası 60W Aç/Kapa Düğmeli ASR-G15   Hobi ve el sanatlarında sıkça kullanılan Sıcak Silikon Tabancası, ile dilediğiniz her şeyi yapıştırabilirsiniz   Yüksek kalitede eritme özelliği ile sürülen silikon kısa sürede donarak yapışır   Ürün Özellikleri: 60 Watt Güc..

Hızlı İncele

Silikon Tabancası - Plastik

(0)
4,23TL

Silikon Tabancası - Plastik sayesinde tüm soğuk silikonlarınızı rahatlıkla sıkabilirsiniz.   % 100 TÜRK Malıdır. Uzun Ömürlüdür. İç Mekanizma Tamamen Metaldir. Kullanıcı Hataları Hariç 2 Yıl Garantilidir...

Hızlı İncele

Tabanca Lehim Havya

(0)
16,94TL

Ufak tamiratlarınız için usta çağırmanıza gerek kalmadı! Evdeki kumandanın ya da basit ev aletlerinin tamirini seviyorsanız bu tabanca havya tam size göre! Kopan teller, bozulan kumandalar ve tüm elektronik devrelerde, ince ucu sayesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürün Ölçüleri: Ergonomik tasarımlı tabanca şeklinde 40W tabanca havya Kulla..

Hızlı İncele

Tabanca Lehim Havya Seti 40W / 220V - Technomax TM9113

(0)
24,35TL

Tabanca  Lehim Havya Seti 40W / 220V - Technomax TM9113   Ufak tamiratlarınız için usta çağırmanıza gerek kalmadı!   Evdeki kumandanın ya da basit ev aletlerinin tamirini seviyorsanız bu tabanca havya tam size göre!   ISO 9001 / 2000 Kalite Belgeli Olup / 2 Yıl Garantilidir   Kopan teller, bozulan kumandalar ve tüm ..

Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)
Yukarı Çık