Tüm Aletler

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

22 Parça Lokma ve Tornavida Ucu Seti Uzatmalı

(0)
38,13TL

22 Parça Lokma ve Tornavida Ucu Seti Uzatmalı le tüm tamir ve tadilat işleriniz artık daha kolay.    Cırcırı , Bits Tornaviza Uzatma Ucu, Düz , Artıi Yıldız Tornavida Ucu ve Lokma Uçlarıyla Tam Bir Tamir Setidir.   ia Long Professional Tools Tarafından Üretilmiştir.   Paket İçeriği :   Düz Tornavida Ucu : ..

2-3 Gün Tedarik
Hızlı İncele

3 Fonksiyonlu Ayarlı Profesyonel Zımba Tabancası

(0)
47,66TL

Evinizde yada ofisinizdeki eskiyen döşemeler için rahatlıkla kullanabileceğiniz ve döşemelerinizi yenileme masrafından sizleri kurtaracak olan mükemmel bir ürün: 3 Fonksiyonlu Profesyonel Zımba Tabancası ! Ürün Özellikleri: Dayanıklı krom kaplama kolu ve çelik konstrüksiyon ile dayanıklı ve şık bir tasarıma sahiptir. Tavan, pencere tarama, döş..

Hızlı İncele

3 Fonksiyonlu Profesyonel Metal Zımba Tabancası

(0)
45,54TL

Evinizde ya da ofisinizdeki eskiyen döşemeler için rahatlıkla kullanabileceğiniz ve döşemelerinizi yenileme masrafından sizleri kurtaracak olan mükemmel bir ürün: 3 Fonksiyonlu Profesyonel Zımba Tabancası ! Ürün Özellikleri: Dayanıklı krom kaplama kolu ve çelik konstrüksiyon ile daya..

Hızlı İncele

3 Fonksiyonlu Profesyonel Metal Zımba Tabancası - Renkli

(0)
37,06TL

3 Fonksiyonlu Profesyonel Metal Zımba Tabancası - Renkli ile Evinizde ya da ofisinizdeki eskiyen döşemeler için rahatlıkla kullanabileceğiniz ve döşemelerinizi yenileme masrafından sizleri kurtaracak olan mükemmel bir ürün: 3 Fonksiyonlu Profesyonel Zımba Tabancası ! Hemde Dış Aksamını Sizin İçin Renklendirdik! Renkli!   Ürün Özellikleri: ..

Hızlı İncele

3 Fonksiyonlu Zımba Tabancası ( 5.000 pcs Zımba Teli Hediye )

(0)
52,95TL

Evinizde ya da ofisinizdeki eskiyen döşemeler için rahatlıkla kullanabileceğiniz ve döşemelerinizi yenileme masrafından sizleri kurtaracak olan mükemmel bir ürün: 3 Fonksiyonlu Profesyonel Zımba Tabancası ! Ürün Özellikleri: Dayanıklı krom kaplama kolu ve çelik konstrüksiyon ile dayanıklı ve şık bir tasarıma sahiptir. Tavan, pencere tarama, dö..

Hızlı İncele

300 Parça Dübel ve Matkap Ucu Seti

(0)
34,95TL

300 parça set ile tamirat ve tadilatta en büyük yardımcınız olacak bir set. Delme, vidalama ve dübel ile ilgili tüm uçlar bir arada. Mobilya, duvar ya da beton gibi evde herhangi bir tamir işinizi kolayca yürütebilirsiniz. Özel bölmeli taşıma çantasında kullanım kolaylığı sağlar. &C..

Hızlı İncele

32 Parça Tornavida Seti

(0)
18,00TL

32 parçalık Tornavida Seti sayesinde ufak tamir işleriniz için artık tamircilere para ödemeyin! Vida sıkmak gibi basit işlerinizi kendiniz yapabileceksiniz. Değişik uç ve büyüklüklerden oluşan mükemmel ergonomik tasarımlı bir tornavida setidir. Ürün Özellikleri: 30 başlıklı uç ile hayatınıza kolaylık sağlar. Tornavidanın ucları, metal ürünle..

Hızlı İncele

52 Parça Profesyonel Çantalı Tornavida Lokma Seti

(0)
168,95TL

Her zaman yanınızda bulundurabileceğiniz özel saklama kutusunda tamamı 52 parçadan oluşan tornavida seti! Üstelik pratik kullanım imkanı sayesinde her zaman elinizin altında bulundurmak isteyeceğiniz bir set. Her uç için ayrı tornavida almak yerine tek bir tornavidaya uyumlu farklı uçlar bir arada. Orjinal ve pratik kutusunda çok kullanışlı. Ye..

Hızlı İncele

Ağaç Oyma Seti Darbeli iskarpela Seti - 6-12-18-22mm

(0)
49,78TL

Ağaç Oyma Seti Darbeli iskarpela Seti - 6-12-18-22mm Karbon Çeliğinden İmal Edilmiştir.   Kuvvet Uygulama Noktası , Tepe Noktası Yine Çelikten Üretilmiştir.   Kullanım Kolaylığı Sağlayan Ergonomik Sap   Kaymayan Kauçuk Sap'dan Üretilmiştir.   6mm - 12mm - 18mm  - 24mm Olmak Üzere 4 Ayrı Boydadır.   Uçları..

Hızlı İncele

Alyan Takımı 7 Parça T Tipi Allen - Eltos

(0)
52,95TL

Alyan Takımı 7 Parça T Tipi Allen - Eltos Markadır.   % 100 Türk Malıdır.   2 MM - 11 CM 2,5MM - 12 CM   3 MM - 13 CM 4 MM - 16 CM 5 MM - 16 CM 6 MM - 21 CM 8 MM - 22CM Olmak Üzere 7 Parçadan Oluşmaktadır.   Tamamı Eltosdur...

Hızlı İncele

Aslan Tasarımlı Survival Kit (18 Fonksiyonlu)

(0)
10,59TL

Aslan Tasarımlı Survival Kit (18 Fonksiyonlu) Kredi kartı şeklinde ve büyüklüğünde alet setiniz! Paslanmaz Çelikten Yapılma 18 Fonksiyonlu Acil Durum Kartı Survival Kit Kampta, seyahatte, tatilde, piknikte, balıkta evde, işte tüm gündelik yaşam alanlarında yanlarından ayıramayacakları benzersiz 18 fonksiyonlu..

Hızlı İncele

Balıkçı Makası - Metal

(0)
2,64TL

Metal Balıkçı Makası   Balıkçıların vazgeçilmezi, Küçük boyutlu Yaylı makas!!!   Misina keserken, karides ayırırken, balık temizlerken... Her zaman yanınızda..   Ağda yırtık, kopukları ayıklamanızı kolayca sağlar   Cebe sığacak boyutta Çok amaçlı yaylı metal Makas.   Ürün boyutu:    10 cm X 2,5 cm..

Hızlı İncele

Balıkçı Makası - Metal - 12 Adet

(0)
26,48TL

Metal Balıkçı Makası   Balıkçıların vazgeçilmezi, Küçük boyutlu Yaylı makas!!!   Misina keserken, karides ayırırken, balık temizlerken... Her zaman yanınızda..   Ağda yırtık, kopukları ayıklamanızı kolayca sağlar   Cebe sığacak boyutta Çok amaçlı yaylı metal Makas.   Ürün boyutu:    10 cm X 2,5 cm &nb..

Hızlı İncele

Ban-Co 300 Parça Hobi El Motoru Gravür Aleti Mini Taşlama Seti

(0)
211,85TL

Ban-Co 300 Parça Hobi El Motoru Gravür Aleti Mini Taşlama Seti ile hobileriniz , gravür ve tüm taşlama işleriniz daha kolay ve zevkli!   % 100 BAN-CO Kapalı ve İlk Kez Sizin Açacağınız Güvenlik Dış Ambalajı Mevcuttur.   Ürün Özellikleri : • Hız devir ayarlı  • 125 W gücünde  • 33000 devir maksimum hız  ..

Hızlı İncele

Ban-Co Matkap / Şarjlı Tornavida / Vidalama 26 Parça

(0)
95,33TL

Ban-Co Matkap / Şarjlı Tornavida / Vidalama 26 Parça ile tüm işlerinizi yapmak artık çok kolay!   Evinizde, işyerinizde, otomobilinizde ; tornavida ile uğraşmadan pratik vidalama işlemleri için ideal çözüm.  Bilgisayar kasası, mobilya, demontajı ve montajı sırasında kullanabileceğiniz vb vidalama işlemlerinde çözüm ortağınız.  4..

Hızlı İncele

Boru Kesme Makası Bay-Tec 42mm Pvc Makası

(0)
45,01TL

Boru Kesme Makası Bay-Tec 42mm Pvc Makası ile tüm ustaların işi çok kolay!   PVC Boru Kesme Makası Turuncu 42 mm    PVC , PEX , Plastik Hortum, Lastik Hortumlar, Naylon, PV, ABS, PE, PS Boru Kesmek İçin Tasarlanmıştır.   1.Kalite Çelik Ağız   Yüksek Basınca Dayanıklı Aliminyum Gövde   Isıl İşlem Uygulanm..

Hızlı İncele

Boru Makası SFD 42mm - Otomatik

(0)
18,00TL

Hand SFD Otomatik Plastik Boru Kesme Makası 42 MM   Pvc Plastik Pprc Boru Kesme Makası 42 mm'dir   1-5/8  42 mm kesim yapar     - SFD 42 MM PPRC BORU MAKASI - BASINCA DAYANIKLI - EKONOMİK MAKAS - ALÜMİNYUM ALAŞIM GÖVDE - IŞIL İŞLEM UYGULANMIŞ BİLENMİŞ - KARBON ÇELİK BIÇAK..

Hızlı İncele

Cam Kesme Elması

(0)
3,16TL

Cam Kesme Elması   Camcıların özellikle de profesyonel camcıların kullandığı bir üründür. Evinizde yada iş yerinizde ihtiyacınız olduğunda camcı getirmenize gerek kalmayacak ve kolayca kendiniz uygulayabileceksiniz. Ürün karışık renklerdedir. Stok durumuna göre gönderim yapılacaktır ..

Hızlı İncele

Çelik Alyan Takımı (10 Parça)

(0)
21,18TL

Tamir işleriniz için ustalara boş yere para akıtmaktan sıkıldıysanız, kendi işinizi kendiniz yapmak istiyorsanız yüksek kalite 10 parça alyan seti sizlerle!   Çelikten üretilmiş, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bu alyan seti tam size göre.   Ürün Özellikleri: Alyanların uygun olduğu uçlar, paket üzerinde bilgileri göste..

Hızlı İncele

Çelik Alyan Takımı (9 Parça)

(0)
21,18TL

Tamir işleriniz için ustalara boş yere para akıtmaktan sıkıldıysanız, kendi işinizi kendiniz yapmak istiyorsanız yüksek kalite 9 parça alyan seti sizlerle! Çelikten üretilmiş, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bu alyan seti tam size göre. Ürün Özellikleri: Alyanların uygun olduğu u&cc..

Hızlı İncele

Çift Uçlu Kontrol Kalemi

(0)
5,29TL

Çift Uçlu Kontrol Kalemi Çift Uçlu Kontrol Kalemi ile her an güvendesiniz ! Elektrik akımının olup olmadığını görebilirsiniz. Her evde, her alet çantasında mutlaka olması gereken bir ürün. Elektrik akımını görebilmeniz için, çift ucu bulunan Çift Uçlu Kontrol Kalemi sizleri bekliyor. Ürün Ölçüsü: Kontrol Kalemi: 2,5cm x 13cm İ..

Hızlı İncele

Cımbız Seti Hassas Cımbız Seti

(0)
31,78TL

Cımbız Seti Hassas Cımbız Seti    Horusdy Professional Tolls ESD cımbızları elektrostatik dissipative kaplamaya sahiptir ve hassas elektronik bileşenlerin statik hasarlardan korunmasına yardımcı olur   7 Parça Antistatik Cımbız Seti size yüksek hassasiyetli her türlü iş için ihtiyaç duyduğunuz araçları verecektir ..

Hızlı İncele

Çıtçıtlı Anahtar - 10 Adet Okul Deney Anahtarı

(0)
10,05TL

Çıtçıtlı Anahtar - Okul Deney Anahtarı sayesinde okul deneyleriniz bitmiş sayılır!   Devre kurmak için , tüm elektirik işlerinizde profesyonel çözüm için Anahtar   Dayanıklı plastik malzemeden üretilmiştir   Paket İçeriği :    10 Adet Çıtçıtlı Anahtar - Okul Deney Anahtarı..

Hızlı İncele

Çıtçıtlı Anahtar - 25 Adet Okul Deney Anahtarı

(0)
24,35TL

Çıtçıtlı Anahtar - Okul Deney Anahtarı sayesinde okul deneyleriniz bitmiş sayılır!   Devre kurmak için , tüm elektirik işlerinizde profesyonel çözüm için Anahtar   Dayanıklı plastik malzemeden üretilmiştir   Paket İçeriği :    25 Adet Çıtçıtlı Anahtar - Okul Deney Anahtarı..

Hızlı İncele

Çıtçıtlı Anahtar - 50 Adet Okul Deney Anahtarı

(0)
47,66TL

Çıtçıtlı Anahtar - Okul Deney Anahtarı sayesinde okul deneyleriniz bitmiş sayılır!   Devre kurmak için , tüm elektirik işlerinizde profesyonel çözüm için Anahtar   Dayanıklı plastik malzemeden üretilmiştir   Paket İçeriği :    50 Adet Çıtçıtlı Anahtar - Okul Deney Anahtarı..

Hızlı İncele

Çıtçıtlı Anahtar - Okul Deney Anahtarı

(0)
1,05TL

Çıtçıtlı Anahtar - Okul Deney Anahtarı sayesinde okul deneyleriniz bitmiş sayılır!   Devre kurmak için , tüm elektirik işlerinizde profesyonel çözüm için Anahtar   Dayanıklı plastik malzemeden üretilmiştir   Paket İçeriği :    1 Adet Çıtçıtlı Anahtar - Okul Deney Anahtarı..

Hızlı İncele

Clever Key Akıllı Anahtarlık Organizeri

(0)
14,29TL

Clever Key Akıllı Anahtarlık Organizeri Ev, ofis ve araba anahtarlarınızı, açacak, USB flash bellek ve bu tip birkaç küçük eşyanızı düzenli bir şekilde bir arada kullanmanızı sağlayacak olan Akıllı Anahtarlık: Clever Key Anahtarlık Organizeri sizlerle. Akıllı Anahtarlık içinde açacak, tırnak makası, anahtar gibi ürünleri barındırmıyor. Bunun yanı..

Hızlı İncele

Çok İşlevli Tank Anahtarlık Tool Tank

(0)
5,29TL

Tadilat işleri bitmek bilmez. Musluk su kaçırıyor, kaloriferin havasını almak lazım, monte ve demonte edilmesi gerekenler var… Ve tüm bu durumlarda – ki genelde can sıkıcı olurlar – bir tornavida arayışıdır sürer gider. İşle ilgilenen kişi diğerinde seslenir: Yıldız tornavida nerede, bu değil küçü..

Hızlı İncele

CVS Kazak Tüyü Temizleme Makinesi (Pilli)

(0)
21,18TL

CVS Kazak Tüyü Temizleme Makinesi (Pilli) Artık kıyafetlerinizdeki tüylenme ve pamuklanma probleminin önüne geçebilirsiniz. Tüm kumaşlardaki tiftiklenmeleri temizler, yeni görünmesini sağlar.  CVS Kazak Tüyü Temizleme Makinesini pilleri ile istediğiniz zaman kullanabilir ve&n..

Hızlı İncele

Darbeli Hilti Matkap 77 Parça 600 W Kablolu Full Set - İmpact Drill

(0)
201,26TL

Darbeli Hilti Matkap 77 Parça 600 W Kablolu Full Set - İmpact Drill ile Tamir Esnasında Lazım Olan Herşey Çantanızda!   WENKE İMPACT DRİLL PROFESYONEL 77 PARÇA 600W KABLOLU DARBELİ HİLTİ MATKAP FULL SET 28x21cm 2 MODLU   2 MODU VARDIR. DARBELİ VE NORMAL MATKAP ÖLÇÜLERİ : 28x21cm TEKNİK ÖZELLİKLERİ: VOLTAJ: 230V FREKANS: 50H..

Hızlı İncele

Döner Sistemli 2li Kurban Kancası

(0)
6,35TL

Döner Sistemli 2'li Et Asma Kancası ile kurban kesim işleminizi kolaylaştırın! Kurban bayramında kullanabileceğiniz gibi günlük yaşamda farklı ihtiyaçlarınıza da cevap verir. Döner Sistemli 2'li Et Asma Kancası kasaplarda, mezbahalarda, soğuk hava depolarında, soğuk hava ünitesine sahip tır ve diğer et ta..

Hızlı İncele

Easy Out 4lü Sökme Takımı - Hasar Görmüş Vida Çıkarıcı

(0)
29,65TL

Sıkışmış, yıpranmış vidaları sökmek en büyük kabusunuzsa sizin için harika bir ürünümüz var. Easy Out 4lü Sökme Takımı - Hasar Görmüş Vida Çıkarıcı vidaları kolayca takıp sökmenize yardımcı olacak.   Tamirat işleri artık çok kolay Paslanmaz, seri çelikten üretilmiştir. Sertlik 62-63HRC'dir. 4 parçadan oluşan vidalı sökme takımı, he..

Hızlı İncele

El Bombası Şeklinde Tornavida Seti

(0)
10,59TL

El Bombası Şeklindeki Tornavida'yla artık güç sizde! Her türlü montaj işlerinde, tamirat işlerinde yardımınıza koşacak bu tornavida seti, işlerinizi kolaylaştıracak. Küçük ama pratik olması bakımından vazgeçemeyeceğiniz El Bombası Şeklindeki Tornavida, evinizdeki yegâne yardımcınız olacak. ..

Hızlı İncele

El Pompası Saatli

(0)
23,30TL

El Pompası İşte Size Her Amaca Uygun Şişirme Pompası. Futbol topunuzun yanı sıra şişme koltuklarınızdan, deniz yataklarınıza, tüm şişirilebilir ürünler için uygun. Şişirme pompası ile deniz yataklarından, şişme koltuklara, yataklara, deniz ürünlerine her türlü ürün için idealdir. Ü..

Hızlı İncele

Elmas Testere Ucu UTECH Elmas Sunta Testere 160mm

(0)
26,48TL

Elmas Testere Ucu UTECH Elmas Sunta Testere 160mm   Diamond Technology Usta Eller UTECH Marka  Elmas Testere Ucu Venüs Elmas Sunta Testere 160mm 40 Dişlidir.   30 mm Genişlik   Devir 9000   Ağaç, Laminant ve kontroplak kesmek için aradığınız ürün   Elmas Sunta Testereyi Yere yada Raflara Düz Olarak ..

Hızlı İncele

Elmas Testere Ucu UTECH Elmas Sunta Testere 190mm

(0)
37,06TL

Elmas Testere Ucu UTECH Elmas Sunta Testere 190mm   Diamond Technology Usta Eller UTECH Marka  Elmas Testere Ucu Venüs Elmas Sunta Testere 190mm 40 Dişlidir.   30 mm Genişlik   Delik Küçültme Ucu   Devir 7000   Ağaç, Laminant ve kontroplak kesmek için aradığınız ürün   Elmas Sunta Testereyi Y..

Hızlı İncele

Elmas Testere Ucu UTECH Elmas Sunta Testere 230mm

(0)
42,36TL

Elmas Testere Ucu UTECH Elmas Sunta Testere 230mm   Diamond Technology Usta Eller UTECH Marka  Elmas Testere Ucu Venüs Elmas Sunta Testere 2300mm 40 Dişlidir.   30 mm Genişlik   Devir 6000   Ağaç, Laminant ve kontroplak kesmek için aradığınız ürün   Elmas Sunta Testereyi Yere yada Raflara Düz Olarak..

Hızlı İncele

Elmas Testere Ucu Venüs Elmas Sunta Testere 125mm

(0)
19,06TL

Elmas Testere Ucu Venüs Elmas Sunta Testere 125mm   Diamond Technology Usta Eller Venüs Marka  Elmas Testere Ucu Venüs Elmas Sunta Testere 125mm 40 Dişlidir.   22.23 mm Genişlik   Ağaç, Laminant ve kontroplak kesmek için aradığınız ürün   Elmas Sunta Testereyi Yere yada Raflara Düz Olarak Koymayınız.   E..

Hızlı İncele

Elmas Testere Ucu Venüs Elmas Sunta Testere 140mm

(0)
21,18TL

Elmas Testere Ucu Venüs Elmas Sunta Testere 140mm 40 Diş.   Diamond Technology Usta Eller Venüs Marka  Elmas Testere Ucu Venüs Elmas Sunta Testere 140mm 40 Dişlidir.   22.23 mm Genişlik   Ağaç, Laminant ve kontroplak kesmek için aradığınız ürün   Elmas Sunta Testereyi Yere yada Raflara Düz Olarak Koymayınız. E..

Hızlı İncele

Elmas Testere Ucu Venüs Elmas Sunta Testere 150mm

(0)
23,30TL

Elmas Testere Ucu Venüs Elmas Sunta Testere 150mm   Diamond Technology Usta Eller Venüs Marka  Elmas Testere Ucu Venüs Elmas Sunta Testere 150mm 40 Dişlidir.   22.23 mm Genişlik   Ağaç, Laminant ve kontroplak kesmek için aradığınız ürün   Elmas Sunta Testereyi Yere yada Raflara Düz Olarak Koymayınız.   E..

Hızlı İncele

Garden Genie Gloves Toprak Kazma Bahçe Eldiveni

(0)
20,83TL

Dayanıklı malzeme ve pençeleri ile birlikte bahçe işlerinizi zorlanmadan pratik bir şekilde yapabileceğiniz Toprak Kazma Bahçe Eldiveni: Garden Genie Gloves.   Bahçelerinizde kazıma, dikme, eşme gibi işlemleri yaparken hem keyifli hem de pratik kullanıma sahip Toprak Kazma Bahçe Eldiveni: Garden Genie Gloves. Bahçe eldiveni parmak ..

Hızlı İncele

Gönye - Profesyonel 30 Cm

(0)
9,53TL

Gönye - Profesyonel 30 Cm   Birbirine montaj olmuş 2 parçanın düzgünlüğünü ölçmek için kullanılan üründür. Aynı zamanda çizim yapmak içinde kullanılmaktadır. Üzerinde bulunan ölçü sayesinde ufak parçaları ölçmeyi sağlamaktadır. Uzunluk 30 Cm'dir...

Hızlı İncele

Havalı Boya Seti Kompresör 5li Set

(0)
148,30TL

Havalı Boya Seti Kompresör 5li Set   Tüm Boya , Badana , Vernik vb İşleriniz İçin En iyisidir   İçerik :    BOYA TABANCASI NOZZLE: 1,8 mm BASINÇ: 45-50 psi HAVA TÜKETİMİ: 5CFM@40PSİ   LASTİK ŞİŞİRME TABANCASI KAPASİTE: 0-150PSİ   HAVA TABANCASI BASINÇ: 45-75PSİ HAVA TÜKET..

Hızlı İncele

İşkence Seti G Tipi 3lü - Mengene Seti

(0)
26,48TL

İşkence Seti G Tipi 3lü - Mengene Seti Çelik karbondur. 1 " : 2.5 Cm 2" : 5.2 Cm 3" : 6 Cm ağız açısı vardır. Doğrama & Metal Sıkma Uygulamaları Için Idealdir. Ev Tipidir.  ..

Hızlı İncele

Kaynak Pensesi Bay - Tec 500 Amper

(0)
25,94TL

Kaynak Pensesi Bay - Tec 500 Amper   Bay-Tec Bakalit Gövde Kaynak Pensesi 500 Amper   Güvenli Yalıtım Kompakt Yapı    45 -90-180 Derece Açılarda Çalışabilme   Koruma Yaylı Çeneler   Yüksek İletkenlik   Bakalit Gövde   USTALARIN TERCİHİ BAY - TEC MAXİMUM PERFORMANS SUNAR!..

Hızlı İncele

Kontrol Kalemi

(0)
3,16TL

Kontrol Kalemi Evinizde ufak tefek tamiratları yapmak için kullanabileceğiniz pratik bir el aleti tornavida evinizde, arabanızda ne zaman ihtiyacınız olursa o hep elinizin altında!   Ürün Ölçüsü: 17 cm Paket İçeriği: 1 Adet Tornavida..

Hızlı İncele

Makas Katlanır Taksun Kolay Taşınabilir Katlanır Seyahat Makası

(0)
4,76TL

Makas Katlanır Taksun Kolay Taşınabilir Katlanır Seyahat Makası Mini boyuyla çakmak cebine dahi sığar.   Taksun seyahat makası açıldığında 11cm boyundadır. Düz uçlu sivri bir makastır. Kolay Katlanabilir. Katlanınca 5,5 Cm OLur. Seyahat makası tamamı metaldir. 1. Kalite malzemeden üretilmiştir. Kaliteli kesim ve uzun süren kullanm..

Hızlı İncele

Marangoz Kalemi 12li - Kırmızı

(0)
16,94TL

Marangoz kalemi ; marangozlara has bir kalem değildir. Tüm yapı işlerindeki meslek erbablarına uygundur. Mimar, Mühendis başta olmak üzere tüm yapı sektörüne uygundur. İnşaat Kalemi VPA, GS ve TUV onaylı Marangoz vb DIY projeleri için ideal Oval yassı gövdesiyle kolay kavranır  Uzunluk: 176mm, Derinlik: 7.4mm, Genişlik: 10.5mm   ..

Hızlı İncele

Marangoz Kalemi 12li - Siyah

(0)
15,88TL

Marangoz kalemi ; marangozlara has bir kalem değildir. Tüm yapı işlerindeki meslek erbablarına uygundur. Mimar, Mühendis başta olmak üzere tüm yapı sektörüne uygundur. İnşaat Kalemi VPA, GS ve TUV onaylı Marangoz vb DIY projeleri için ideal Oval yassı gövdesiyle kolay kavranır  Uzunluk: 176mm, Derinlik: 7.4mm, Genişlik: 10.5mm   ..

Hızlı İncele

Matkap Disk Koltuk Temizleme Fırça ve Zımpara Takma Aparatı

(0)
6,88TL

Matkap Disk Koltuk Temizleme Fırça ve Zımpara Takma Aparatı tüm taşlama , matkap , zımpara disklerinde kullanılmaktadır.   Matkapların Cırt Takozuna Uygundur.   Çıkış Ucu M14dür.     Eltos yıllardır Türkiye'de amatör , profesyonel ve ustaların seçimi olmuş üst kalitede uzun ömürlü ürünler üretmiştir. 100 % Türk Üretim..

Hızlı İncele

Matkap Ucu - Bükülebilir Oynar Vidalama Bits Uzatma Aparatı 30Cm

(0)
19,06TL

Matkap Ucu - Bükülebilir Oynar  Vidalama Bits Uzatma Aparatı 30Cm sayesinde artık uzanamayacağınız yer yok!   Bükülebilir Matkap Ucu Akülü Vidalama Bits Uzatma Aparatı Vidalama yaparken matkabınızın ulaşamadığı yerlerde size en büyük yardımcı.   30 Cm Uzunluğundadır...

Hızlı İncele

Matkap Ucu - Bükülebilir Oynar Vidalama Bits Uzatma Aparatı 30Cm - Komple Set

(0)
23,30TL

Matkap Ucu - Bükülebilir Oynar  Vidalama Bits Uzatma Aparatı 30Cm - Komple Set sayesinde artık uzanamayacağınız yer yok!   Bükülebilir Matkap Ucu Akülü Vidalama Bits Uzatma Aparatı Vidalama yaparken matkabınızın ulaşamadığı yerlerde size en büyük yardımcı.   Tam uzunluğu : 295 mm Esnek mil boyutları: Hex shank: 6.35mm (1/4 ") ..

Hızlı İncele

Mengene 50mm Battal Boy Dönerli Mengene İşkence

(0)
63,55TL

Mengene 50mm Battal Boy Dönerli Mengene İşkence ile tüm sıkıştırma işleriniz daha kolay ve ucuza gelir! Dayanıklı gövde , uzun ömürlü kullanım.   Tezgah Mengenesi Masa Mengenesi   Tezgah Üstü Mengene çalışılacak malzemeye rahat bir açıdan yaklaşılmasını sağlar. Tezgah Tipi Mengene sağlam bir denge kurmak için eğilme ve bükülmey..

Hızlı İncele

Mengene 60mm Battal Boy Dönerli Mengene İşkence

(0)
68,85TL

Mengene 60mm Battal Boy Dönerli Mengene İşkence ile tüm sıkıştırma işleriniz daha kolay ve ucuza gelir! Dayanıklı gövde , uzun ömürlü kullanım.   Tezgah Mengenesi Masa Mengenesi   Tezgah Üstü Mengene çalışılacak malzemeye rahat bir açıdan yaklaşılmasını sağlar. Tezgah Tipi Mengene sağlam bir denge kurmak için eğilme ve bükülmey..

Hızlı İncele

Mengene Mini Masa Mengenesi İşkence

(0)
14,83TL

Mengene Mini Masa Mengenesi İşkencesi cepte , çantada , her yerde taşınır.   10 cm yükseklikte, 8 cm enindedir.     Malzeme : Alüminyum Alaşım  Ağız açılışı 3 cm dir.   ..

Hızlı İncele

Mıknatıs Uçlu Tornavida Seti (7li)

(0)
26,48TL

Mıknatıs Uçlu Tornavida Seti (7li) Evinizde, işyerinizde, tamirhanenizde kullanabileceğiniz son derece kullanışlı Mıknatıs Uçlu Tornavida Seti, sapıyla elinize tam olarak oturur ve mıknatıs uçlar sayesinde vidayı düşürmemenizi sağlar. Farklı boyutlarda düz ve yıldız uçlarla sıkamadığınız ya da sökeme..

Hızlı İncele

Mini Tornavida Seti (31 Parça)

(0)
11,11TL

31 parçalık Tornavida Seti sayesinde ufak tamir işleriniz için artık tamircilere para ödemeyin! Vida sıkmak gibi basit işlerinizi kendiniz yapabileceksiniz. Değişik uç ve büyüklüklerden oluşan mükemmel ergonomik tasarımlı bir tornavida setidir. Ürün Özellikleri: Laptop cep telefonu vb. cihazlara uyumlu başlılar. Metal başlıklar İ..

Hızlı İncele

Mucizevi Akıllı Pense Seti

(0)
33,89TL

Mucizevi Akıllı Pense Seti çılgınlığı artık Türkiye'de! Binlerce TL harcayarak sahip olduğunuz kalabalık bir alet çantası takımlarını artık bir kenara atın ve Akıllı Pense ile tanışın!   70 farklı aletin yaptığı işi tek başına yapan bu muhteşem Akıllı Pensenin yeteneklerine inanamayacaksınız!  Paslanmış vidaları ,..

Hızlı İncele

Okul Deney Duyu - Minyonet Duy

(0)
0,73TL

Okul Deney Duyu - Minyonet Duy sayesinde okul deneyleri artık bitmiş sayılır.   El fenerlerinde de kullanabileceğiniz Minyonet duylar renk renk görünümleriyle dekorasyon malzemesi olarakda kullanılabilir.   24 volta kadar olan gerilimlerde kullanılır. Bu duylar piyasada E-5, E-10, E-14 ve E-17 sembolleri ile gösterilirler.  E-5..

Hızlı İncele

Okul Deney Duyu - Minyonet Duy 10 Adet

(0)
6,88TL

Okul Deney Duyu - Minyonet Duy sayesinde okul deneyleri artık bitmiş sayılır.   El fenerlerinde de kullanabileceğiniz Minyonet duylar renk renk görünümleriyle dekorasyon malzemesi olarakda kullanılabilir.   24 volta kadar olan gerilimlerde kullanılır. Bu duylar piyasada E-5, E-10, E-14 ve E-17 sembolleri ile gösterilirler.  E-5..

Hızlı İncele

Okul Deney Duyu - Minyonet Duy 25 Adet

(0)
15,88TL

Okul Deney Duyu - Minyonet Duy sayesinde okul deneyleri artık bitmiş sayılır.   El fenerlerinde de kullanabileceğiniz Minyonet duylar renk renk görünümleriyle dekorasyon malzemesi olarakda kullanılabilir.   24 volta kadar olan gerilimlerde kullanılır. Bu duylar piyasada E-5, E-10, E-14 ve E-17 sembolleri ile gösterilirler.  E-5..

Hızlı İncele

Okul Deney Duyu - Minyonet Duy 50 Adet

(0)
30,71TL

Okul Deney Duyu - Minyonet Duy sayesinde okul deneyleri artık bitmiş sayılır.   El fenerlerinde de kullanabileceğiniz Minyonet duylar renk renk görünümleriyle dekorasyon malzemesi olarakda kullanılabilir.   24 volta kadar olan gerilimlerde kullanılır. Bu duylar piyasada E-5, E-10, E-14 ve E-17 sembolleri ile gösterilirler.  E-5..

Hızlı İncele

Panzer Tornavida Seti 8 Parça

(0)
31,78TL

Panzer Tornavida Seti 8 Parça sayesinde Sap bağlantılarındaki somunlar aracılığı ile açık ağız anahtarlarla takviyeli sıkma işlemi yapabilirsiniz.   Böylece daha sağlıklı sıkma işlemi gerçekleştirmiş olursunuz.   % 100 Türk ÇELİĞİDİR.   Paket İçeriği :    1 adet 6x38 Düz Uçlu Topaç Tornavida 1 adet 5x75 Düz Uç..

Hızlı İncele

Pas Sökücü - Yağlayıcı - Temizleyici - Koruyucu

(0)
5,29TL

Pas Sökücü - Yağlayıcı - Temizleyici - Koruyucu   Wincell Markadır   Paslanan , Her türlü metal aksamı temizlemenizde , korumanızda yardımcı olur   200 ML dir   % 100 TÜRK MALIDIR   Teknik Özellikleri :    Pas Çözer Nem Atar Pastan Korur Temizler Yağlar Yapışkanları Söker İstenmeyen Se..

Hızlı İncele

Perçin Atma Makinesi - 30 Yedekli

(0)
32,30TL

Perçin Atma Makinesi - 30 Yedekli gönderilir   Otomobil, koltuk montajı, mobilya v.b yerlerde kullanılmak üzere tasarlanmış bir ürün Profesyonel Perçin Tabancası ! 30 Yedek Perçin Hediyeli   Ergonomik yapısı sayesinde ele rahat oturur ve yüksek performans sağlar   Hafif yapısı ile yorulmadan uzun süre kullanabilirsi..

Hızlı İncele

Pil Yuvası - Okul Deney Pil Yatağı

(0)
1,05TL

Pil Yuvası - Okul Deney Pil Yatağı sayesinde artık okul deneyleri bitmiş sayılır!   Tüm Profesyonel ve amatör devre kurmak işleri dahil pil yuvası olan tüm ürünlerin pil yuvalarını değiştirmek amacıyla da kullanabilirsiniz.   Dayanıklı plastik malzemeden üretilmiştir.   Kontaklıdır.   Paket İçeriği :   1 Adet ..

Hızlı İncele

Pil Yuvası - Okul Deney Pil Yatağı 10 Adet

(0)
9,53TL

Pil Yuvası - Okul Deney Pil Yatağı sayesinde artık okul deneyleri bitmiş sayılır!   Tüm Profesyonel ve amatör devre kurmak işleri dahil pil yuvası olan tüm ürünlerin pil yuvalarını değiştirmek amacıyla da kullanabilirsiniz.   Dayanıklı plastik malzemeden üretilmiştir.   Kontaklıdır.   Paket İçeriği :   10 Adet&nbs..

Hızlı İncele

Pil Yuvası - Okul Deney Pil Yatağı 25 Adet

(0)
25,41TL

Pil Yuvası - Okul Deney Pil Yatağı sayesinde artık okul deneyleri bitmiş sayılır!   Tüm Profesyonel ve amatör devre kurmak işleri dahil pil yuvası olan tüm ürünlerin pil yuvalarını değiştirmek amacıyla da kullanabilirsiniz.   Dayanıklı plastik malzemeden üretilmiştir.   Kontaklıdır.   Paket İçeriği :   25 Adet&nbs..

Hızlı İncele

Pil Yuvası - Okul Deney Pil Yatağı 50 Adet

(0)
50,84TL

Pil Yuvası - Okul Deney Pil Yatağı sayesinde artık okul deneyleri bitmiş sayılır!   Tüm Profesyonel ve amatör devre kurmak işleri dahil pil yuvası olan tüm ürünlerin pil yuvalarını değiştirmek amacıyla da kullanabilirsiniz.   Dayanıklı plastik malzemeden üretilmiştir.   Kontaklıdır.   Paket İçeriği :   50 Adet&nbs..

Hızlı İncele

Profesyonel Dijital Kontrol Kalemi Tornavida

(0)
5,29TL

Evinizde, ofisinizde ve aracınızda güvenle kullanabileceğiniz bir ürün sizleri bekliyor... Profesyonel Dijital Kontrol Kalemi Tornavida sayesinde; LCD ekranda hattaki volt değerini görebilirsiniz. Örneğin 220 Volt elektrik gelen prizde 230 Volt veya 180 Volt değerlerini görebilmeniz mümkündür. Faz hattı, grup hat ve breakpoint bulabi..

Hızlı İncele

Profesyonel Düz Tornavida 6mm

(0)
3,70TL

Profesyonel Düz Tornavida 6mm Olup Krom Vanadyum (Chrome Vanadium) Olup Kırılmaz , Sapı Yumusak Silikon Olduğu İçin Elinizi Yormaz.    Toplam Uzunluğu 19 Cm'dir.   Metal Kısmı : 9,5 Cm'dir.   6mm Düz Tornavida Değişik Reklerdedir Stok Durumuna Göre Her Alımda 1 Adet Farklı Renklerde Gönderilir.   Uzun Ömürlü..

Hızlı İncele

Profesyonel Kemer Delme Delik Çerçevesi Yapma Pensesi 6 Başlıklı

(0)
38,13TL

Profesyonel Kemer Delme Delik Çerçevesi Yapma Pensesi 6 Başlıklı   Verilmiş kiloların ardından açılan gardrop ve giyemeceğinizi düşündüğünüz onlarca pantolon en büyük sorunlarımızdan biridir. Üstelik bu pantoları tutacak bir kemerimizin olmaması da cabası.   Bıçak, tornavida ve benzeri aletler ile delmeye çalışıp heba ettiğiniz kemerl..

Hızlı İncele

Profesyonel Yıldız Tornavida 6mm

(0)
3,70TL

Profesyonel Yıldız Tornavida 6mm Olup Krom Vanadyum (Chrome Vanadium) Olup Kırılmaz , Sapı Yumusak Silikon Olduğu İçin Elinizi Yormaz.    Toplam Uzunluğu 19 Cm'dir.   Metal Kısmı : 9,5 Cm'dir.   6mm Yıldız Tornavida Değişik Reklerdedir Stok Durumuna Göre Her Alımda 1 Adet Farklı Renklerde Gönderilir.   Uzun ..

Hızlı İncele

Rus Baltası - Kesme - Çekme - Çakma

(0)
34,95TL

Rus Baltası - Kesme - Çekme - Çakma işlemlerinde dünyanın 1 numarasıdır. Tüm el aletlerinde, tüm kamp , bahçe işlerinizde en iyisidir.   % 100 TÜRK MALIDIR. Uzunluk : 40 cm 'dir...

Hızlı İncele

Snake Bit Spiral Tornavida Seti

(0)
37,06TL

Snake Bit Spiral Tornavida Seti  Evde tamir veya bahçe işleri ile uğraşmayı seven kişiler için Spiral Tornavida Seti: Snake Bit Spiral Tornavida. Tamir işleri için olmazsa olmazlardan ufak araç-gereçlerden biri tornavidalardır. Vida sökme veya takma gibi işlerde kullanabileceğiniz spiral tornavida seti kullanışı ile..

Hızlı İncele

Speed Out Hasar Görmüş Vida Çıkarıcı

(0)
29,65TL

Speed Out Hasar Görmüş Vida Çıkarıcı Tamirat ve montaj işlerinde uğraşırken sorunlu vida problemini Speed Out Hasar Görmüş Vida Çıkarıcı ile ortadan kaldırın! Speed Out mutfak, banyo, dolap, çekmece vb yerlerde hasar görmüş vidaları kolayca söküp, çıkarmaya yarayan son derece pratik bir üründür. Hepimizin karşılaştığı bu duruma artık bir son..

Hızlı İncele

Tabanca Havya

(0)
16,94TL

Ufak tamiratlarınız için usta çağırmanıza gerek kalmadı! Evdeki kumandanın ya da basit ev aletlerinin tamirini seviyorsanız bu tabanca havya tam size göre! Kopan teller, bozulan kumandalar ve tüm elektronik devrelerde, ince ucu sayesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürün Ölçüleri: Ergonomik tasarımlı tabanca şeklinde 40W tabanca havya Kulla..

Hızlı İncele

Tamir Seti 100 Parça Çantalı Profesyonel Tamir Seti Takım Çantası

(0)
174,78TL

Tamir Seti 100 Parça Çantalı Profesyonel Tamir Seti Takım Çantası ile artık herkes profesyonel Tamirci.   Ev tamiratlarının kolayca üstesinden gelmeniz için gerekli olan tüm aletleri barındıran özel çantasında tamirat seti sizlerle!        Penseden boru anahtarına, cırcır takımından çekice kadar ne ihtiyac..

Hızlı İncele

Taşlama Zımpara Seti - 105 Parça

(0)
24,35TL

Taşlama Zımpara Seti - 105 Parça ile tüm torna, tesviye, gravür, oyma ve taşlama işleri başta olmak üzere birçok işi kolayca hızlıca en ekonomik şekilde halledebilirsiniz.   Toplam 105 Parçadır.   Paket İçeriği :    Tüm İçerik Fotoğraflanmış Olup Ürüne Ait Çekimdir. 1 Adet Taşlama Zımpara Seti - 105 Parça..

Hızlı İncele

Temizleme Makası - Metal

(0)
2,64TL

Temizleme Makası - Metal kısmı sayesinde dayanıklıdır.   İplik vb temizlemek için kullanılır.   Bıçak Kısmı Çeliktir.   PASLANMAZ Özelliktedir...

Hızlı İncele

Temizleme Makası - Metal - 12 Adet

(0)
26,48TL

Temizleme Makası - Metal kısmı sayesinde dayanıklıdır.   İplik vb temizlemek için kullanılır.   Bıçak Kısmı Çeliktir.   PASLANMAZ Özelliktedir.   12 Adettir...

Hızlı İncele

Tornavida Seti 7 Parça

(0)
8,46TL

7 parçalık Tornavida Seti sayesinde ufak tamir işleriniz için artık tamircilere para ödemeyin!   Vida sıkmak gibi basit işlerinizi kendiniz yapabileceksiniz.   Değişik uç ve büyüklüklerden oluşan mükemmel ergonomik tasarımlı bir tornavida setidir.   Ürün Özellikleri: 6 başlıklı uç ile hayatınıza kolaylık sağlar. Telefon, la..

Hızlı İncele

Torx Tornavida Seti 6lı - ELTOS

(0)
42,36TL

Torx Tornavida Seti 6lı - ELTOS % 100 Türk Malı Olup Yerli Üretimdir.   Günümüzde Birçok Elektronik Cihaz Torx Tornavida İle Tamir Edilebilmektedir.   En Çok Kullanılan Numaralar Bu Kutuda.   Paket İçeriği :     T10 x   80 mm    T15 x   80 mm  T20 x 100 mm  T25 x 100  mm  ..

Hızlı İncele

Zımba Tabancası Siyah - Metal ( 5.000 pcs Zımba Teli Hediye )

(0)
52,95TL

Zımba Tabancası Siyah - Metal ( 5.000 pcs Zımba Teli Hediye )   Evinizde ya da ofisinizdeki eskiyen döşemeler için rahatlıkla kullanabileceğiniz ve döşemelerinizi yenileme masrafından sizleri kurtaracak olan mükemmel bir ürün: Zımba Tabancası Siyah - Metal ( 5.000 pcs Zımba Teli Hediye ) Ürün Özellikleri: Dayanıklı krom kaplama kolu ve ç..

Gösterilen: 1 ile 84 arası, toplam: 84 (1 Sayfa)
Yukarı Çık